בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוהי לא בגידה ?

Lordpain​(שולט)
לפני 19 שנים • 29 במרץ 2005

זוהי לא בגידה ?

Lordpain​(שולט) • 29 במרץ 2005
כשהנשלטת מפרסמת בפורום כזה או אחר, מספרת לאנשים שלא מכירה על הדברים שיושבים לה בלב, אבל את הדברים האלה היא מסתירה מהשולט שלה ולא אומרת לו דבר עליהם, בעוד מוסכם בינהם שאין סודות, ושהכנות מלאה והדדית.

לדעתכם האם זו לא בגידה בשולט ?
TS​(נשלט)
TS​(נשלט) • 29 במרץ 2005
אני לא חושב שזו בגידה בשולט אלה אני חושב שהיא פשוט לא סומכת עליו מספיק.
השולט במקרה הזה צריך לשאול את עצמו כמה שאלות ולראות איך הוא מצטייר בעיני הנשלטת שלו מפני שמערכת יחסים בדסמ"ית ללא אמון וכנות לא יכולה להתקיים....
אישה.

ואני חושבת ש...

אישה. • 29 במרץ 2005
אפשר לפרש את הנושא מנקודת מבט אחרת .
זוהי הדרך היחידה האפשרית מבחינתה , לאמר את אשר על ליבה.
אולי עוד לא אזרה מספיק אומץ, להיחשף בצורה כל כך ישירה וכנה בפני אדונה.
זה מעלה הרבה סימני שאלה לגבי תחושת הבטחון שיש לה עם אותו אדון.
Venus in Furs
Venus in Furs • 29 במרץ 2005
זו כנראה דווקא כן בגידה בשולט...האדם הראשון שצריך לשמוע על בעיות בקשר זה בן הזוג. מקסימום חבר או חברה קרובים... זו לא בגידה במובן של יחסי שליטה אלא בגידה במובן של יחסים בכלל. וכנראה שהקשר לא באמת כנה ואמיתי...
הבוס שלך​(שולט)
לפני 19 שנים • 30 במרץ 2005

תהיו כנים עם עצמכם

הבוס שלך​(שולט) • 30 במרץ 2005
הרי כל אחד, אם הוא מסתכל אל תוך עצמו בכנות, יודע שבחיים אף אחד לא אומר את הכל לזולת, לא לבן/בת הזוג (שולט, ונילי לא חשוב) ולא לאף אחד אחר. פשוט, חיי הנפש מורכבים מדי, עשירים מדי, בעלי סתירות מדי, כדי שמישהו אחר יכילם. הפורום מעניק הזדמנות להביע קצת מהדברים שלא יכולים לומר ישירות בפנים. לכן אין כאן בגידה, אלא קצת שחרור מתח פנימי.
ראש השבט​(שולט)

רוצה רק לומר..

ראש השבט​(שולט) • 30 במרץ 2005
זו כלל אינה בגידה, זו צורת העברת מסר,לעיתים קל יותר להתבטא בכתיבה,לתת את האמת שלך במילים,בידיעה ברורה כי הוא יקרא זאת,ואולי יפנים,מצד שני חשיפה עצמית,התלבטויות,מקום להוציא תהיות,ובקשת תשובות נכונות מבן הזוג.
צריך לדעת לקבל זאת כצורת תקשורת זוגית לגטימית.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 30 במרץ 2005
לדעתי זו ממש לא צורת תקשורת לגיטימית. אם יש לנשלטת, או בת זוג, או אפילו סתם ידידה או מכרה משהו לומר לי, שתבוא ותגיד לי, לי אישית ולא לכל העולם ואשתו. אם היא רוצה ויותר נוח לה, היא יכולה לכתוב לי, אבל רק לי.
כל זאת בהנחה שמדובר במשהו שקשור אליי. אם מדובר במשהו אחר שמעיק עליה, עדיין הייתי מתאכזב אם נשלטת או בת זוג שלי היתה משתפת את כל העולם לפני שהיא משתפת אותי ותוהה מה לקוי בתקשורת בינינו, אבל זה היה פחות חמור.
fuxia

ממש לא

fuxia • 30 במרץ 2005
לדעתי זה ממש לא בגידה בשולט

אם זו היתה בגידה -
אז כל שיחה עם חברה על בן הזוג היתה בגידה
וכל התייעצות עם כל גורם שהוא היתה בגידה

לפעמים כשאני כותבת, אני בעצם כותבת לעצמי
ודרך הכתיבה אני מגלה הרבה דברים שלא ראיתי כשסתם חשבתי לעצמי
ולקבל עצות זו לא בגידה
יש תשובות שבטח לא אוכל לקבל מהשולט שלי
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 30 במרץ 2005
יש אנשים, שמאוד מתקשים לדבר ולבטא את עצמם בלי שיסתמו להם את הפה,
לכן הם כותבים,
האם השולט שלה ידע שהיא כותבת?
אולי היא כותבת את בכוונה כדי שהוא יקרא?
אם הוא לא יודע שהיא כתבה אז זה בגידה?
אני לא חושבת שזה בגידה אבל יש קצת בעיה.
יש באמת נשלטות (ונתקלתי בזה יותר מפעם אחת- דבר שמקומם אותי כשעצמו) שלא מסוגלות לדבר כי השולט שלה ניראה בעינייה כסגנו של אלוהים והיא לא רוצה להרוס לו ומעדיפה להרוס לעצמה ואולי לתקשר דרך אפיקים אחרים (כמו כתיבה)
הרי מי שצריך לקבל את הביקורת ולדעת מה טוב ומה לא טוב זה בן זוגה.
אם היא לא יכולה לדבר עם השולט שלה, שהוא זה שמחזיק את גופה ונפשה בידיו,
אז יש משהו דפוק במערכת הזו, ויש צורך לשפר אותה
או לצאת ממנה

אני בעד לשפר.
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 30 במרץ 2005
בגידה באמון, הפרה של הסכמה שיש ביניכם, היא בגידה.

האם היתה פה הפרה של הסכמה? בגידה באמון?

לו היתה נשלטת שלי נוהגת כך הייתי מרגיש מאוכזב ללא ספק. הייתי מרגיש שלא אני הכתובת הראשונה שאליה היא פונה. עבורי כשולט זו הודעת "נכשל". לו אני במצב כזה הייתי מנסה בכנות לבדוק אצלה במה נכשלתי, איך ולמה.

אני רוצה שנשלטת על ידי תראה בי את "המקום הבטוח" שלה.
מקום שבו היא יכולה להיות היא עצמה, בלי חשש מביקורת או כל דבר אחר שיכול לפגוע בה.
לפעמים לא קל להגיע למקום שבו אדם אחר ירשה לי להיות קרוב אליו בלי שום חציצה. בשביל זה יש את הכלים שעולם השליטה מציע כדי לפתוח את הלב של מי שתחתי ולתת לה את "המקום הבטוח" הזה שאני מדבר עליו. אבל אם היא מרגישה שיותר בטוחה לה האנונימיות של הפורום, כנראה שכשלתי במשהו.

DOM Perignon.