סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם, סוויטצ' חדש In town

Switch24
לפני 19 שנים • 2 באפר׳ 2005

שלום לכולם, סוויטצ' חדש In town

Switch24 • 2 באפר׳ 2005
שלום לכולם,

אני מתעניין מאוד ב - BDSM, מזה כמה שנים, אך מעולם לא התנסיתי בו. עד היום עיינתי באתרים שונים העוסקים בתחום, והשקפתי מן הצד, וכעת אני חושב, במידה וזה יתאפשר - גם להתנסות.

כצד ג' (צופה) אני אוהב שליטה נשית, בפרט בנשים אחרות. כמשתתף, אני נע בין רצון להישלט על ידי מישהי אחרת, לבין הסיטואציה ההפוכה, וקרוב יותר לראשונה. כאמור, טרם התנסיתי ב - BDSM בפועל, ואני מניח שכשמתנסים, אפשר להגיע להעדפות יותר ממוקדות (ואולי לא ? . . . זאת אתם וודאי יודעים טוב ממני).

אני כותב את ההודעה הזאת, כדי לבקש את עצתכם : כיצד להתחיל ? קראתי הרבה בפורומים, באתר הזה במיוחד וגם באתרים אחרים, ולמדתי לא מעט, ככל שאפשר ברמה התיאורטית. אני יודע מה אני מחפש, כסוויצ' - קשר עם מישהי שתהיה דומית, או סוויצ'ית. אני רוצה להתנסות ב- BDSM, אך לא אצל מלכה בתשלום (כי אין לזה סוף, ולתקציב שלי יש, וזה גם מאפשר פחות גיוון), אלא באמת לנסות לפתח איזושהי מערכת יחסים עם בחורה שגם היא באותו קטע . . .שגם היא נהנית מזה. אני לא ממהר, ומן הסתם דיאלוגים באינטרנט, והכרויות הם תהליך ארוך. כל התחלה תתקבל בברכה.

אני אומר בכנות, שאני מדפדף כאן קצת בפרופילים באתר, ורואה איקס גדול : ""גברים מתחת לגיל X - לא לפנות אלי", "גברים - לא לפנות אלי", "חסרי ניסיון ומבולבלים - אל תפנו אלי בכלל", וכו'. לא רק אצל דומיות, גם אצל סוויצ'יות.

זה נראה קצת כמו עיון במדור דרושים של יום ו' בעיתון, כשכולם דורשים ניסיון, כשרון, פרפקציוניזם. ואיך תצבור את הניסיון - אם כולם דורשים ניסיון ? . . . תמיד ישנו האבסורד הזה. אף אחד לא מוכן לתת את הצ'אנס הראשון. גם כשאתה מוכן להשקיע המון עבורו.

טוב, חלקתי עמכם את תחושותי הראשוניות.

אשמח מאוד להכוונה, עצה, וכל תגובה אחרת.

שבוע טוב לכולם,

Switch24
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 3 באפר׳ 2005
Switch24 יקר,

האמת היא שקראתי את ההודעה שלך וחשבתי אולי לשאול אותך איך מישהו שמתעניין מאוד ב - BDSM, מזה כמה שנים, אך מעולם לא התנסה בו - יודע שהוא סוויץ ?
וגם רציתי לברר איך בדיוק בדקה וחצי שאתה כאן הספקת לקרוא את כל הפרופילים ולהחליט שרובם כאן ניראים כמו מודעת דרושים ?
שלא לדבר על איך זה שקראת באתרים שונים העוסקים בתחום אבל לא נתקלת בטיפים למחפשים שכתבו כל מני אנשים (וגם אני)

אבל אז גיליתי שאתה מעל 180 icon_wink.gif כותב יפה icon_wink.gif וחדש icon_cry.gif אז החלטתי להיות נחמדה הפעם, להגיד לך ברוך הבא, לאחל לך בהצלחה ולספר לך שזמן הוא הפיתרון לכל השאלות שלך!
Switch24
לפני 19 שנים • 3 באפר׳ 2005

Switch24

Switch24 • 3 באפר׳ 2005
תודה רבה על הברכות.

קראתי הרבה מאוד מדריכים שנכתבו, בין היתר על ידך, והם אכן מושקעים מאוד ומיועדים בחלקם למתחילים ב - BDSM. הבעיה היא, שאני עוד לא מתחיל ב - BDSM. צריך להתחיל משהו, כדי להיחשב מתחיל, ועם : *חדשים - נא לא לבלבל את המוח* זה קשה מאוד. יהיה טוב.

שוב תודה על התגובה,

Switch24
זיקית
לפני 19 שנים • 4 באפר׳ 2005

בהצלחה

זיקית • 4 באפר׳ 2005
כאמור..זמן הוא הפיתרון.

כתוב בפורומים דברי טעם, אל תכנס למריבות מיותרות, ובאיזשהוא שלב כשתצבור מעט חברים, בוא למועדון ותצא מהוירטואליה.

לאט לאט.. icon_twisted.gif
Switch24
Switch24 • 4 באפר׳ 2005
כלומר, לדעתך הדרך הטובה ביותר להכיר היא דרך המועדון ?

תודה,

switch24
tch​(נשלט)

לדעתי...

tch​(נשלט) • 4 באפר׳ 2005
תחילה הכר את הנפשות הפועלות,ואז תגיע למועדון,הצג את עצמך,ראה מי האדם שמאחורי הניק,
והשאר...הזמן יעשה את שלו.
בכל אופן מאחל לך בהצלחה ו....
ברוך הבא!!! icon_biggrin.gif
Switch24
Switch24 • 4 באפר׳ 2005
תודה רבה ! icon_razz.gif

Switch24