שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפעת החנוך מהבית על המיניות שלנו...

מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 4 באפר׳ 2005

השפעת החנוך מהבית על המיניות שלנו...

מיתוסית​(שולטת) • 4 באפר׳ 2005
תהיתי לעצמי, מאחר ואנחנו עוסקים במין לא בדיוק קונבנציונאלי ואנחנו נחשבים אנשים פתוחים יותר מההמוצע להתנסויות חדשות וכו', האם יש קשר בין הפתיחות המינית שלנו לבין הסביבה שבה גדלנו? לחינוך מהבית? האם ההורים שלכם היו פתוחים איתכם?
במידה וכן או לא האם זה הקשה או הקל על הקבלה שלכם את המיניות שלכם?
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 4 באפר׳ 2005
מבחינת ההורים שלי מין אמור היה להיות רחוק ממני מאוד.
בתולה עד גיל 40 או חתונה,
מין אסור בלה בלה בלה

אבל הם עצמם מאוד מיניים וסקס זה שיחה ובדיחה כל הזמן..

כמה זה השפיע אני לא יודעת,
אני חושבת שזה משהו שנולדים איתו ב''סטיות'' האלה שלנו כי מגיל קטן הייתי בדסמית בלי לדעת שזה ניקרא בדסמי
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 4 באפר׳ 2005
אבל דומי, האם ההורים יודעים על הנטיות הבד"סמיות שלך?
האם קל להם לקבל זאת?
האם לך היה קל לקבל את הנטיה הזאת בעקבות זה שההורים שלך פתוחים איתך לגבי סקס?
Blondie the good​(מתחלף)

פתיחות

Blondie the good​(מתחלף) • 4 באפר׳ 2005
ההורים שלי מאוד סובלניים ללא מעט דברים אבל על מין אני לא מדבר איתם, למעשה אף אחד מהמכרים שלי לא יודע על בדסמיותי ואני לא ממש חושב שזה עניינם, מין זה לא נושא לשיחה אצלנו מתוך בחירה שלי, אפילו שאחרי שהאקסית זרקה אותי הם ניסו לעשות לי איזו שיחת רצינות אבל זה לא ממש הלך להם...

אבל אם הייתי מספר להורים שלי אני מתאר לעצמי שזו הייתה התגובה:

אבא: "טוב, שיהיה לך לבריאות" (ניסוח יפה לעזוב אותי באמאש'ך)

אמא: "בדס"מ? מה זה?"
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 4 באפר׳ 2005
תיאורטית ההורים שלי מאוד ליברלים, ביחוד אמא שלי שהיא מורה ולמדה את כל התיאוריות המודרניות וגם קנתה לנו ספרים על "כיצד באים תינוקות לעולם".

בפועל זה אף פעם לא היה נושא לשיחה בינינו.

אבא שלי מנסה לשכנע שזפזופ אקראי ותזזיתי על פני הערוצים הזרים בממיר הוא מעניין:
"הנה הנה תראי, פה הם מסבירים איך לבנות חדר כושר בחדר שינה. את רואה, יש להם מתח שיורד מהתקרה, וספסל כזה למשקולות... אה זה לא חדר כושר" קליק
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 4 באפר׳ 2005
לדעתי יש השפעה חזקה מאד על הילדים מצד ההורים בכל מובן במיוחד באופן בו הילדים לומדים להתייחס למין, ולמיניות שלהם עצמם.

ההורים שלי לא שטפו לי את השכל, נתנו לי להחליט לי לבד, גם בגיל צעיר מאד, הדבר היחיד שהפצירו בי הוא לנהוג באחריות כלפי עצמי והסביבה שלי.

כל הקשור לגבי מיניות וסקס, אלו דברים שלמדתי בכוחות עצמי, לא הייתה איזשהי שיחה עם ההורים בגיל 13 או משהו בסגנון, אבל גם לא הייתה אטימות מצידם בעניין, תמיד הרגשתי שאני יכול לפנות אליהם ולשאול במידה ומשהו מטריד אותי או סתם מעניין, הוגן לומר שהם די ליברלים בעניין.

כל הקשור לעכשיו, ובכן ברור לשניהם איזה סוג של קשר אני מחפש, והמילה בדס"מ לא פעם אחת עלתה ולפעמים עולה בשיחות עם אמא שלי, קצת קשה לה להבין סוג כזה של קשר אבל מה שכן ברור לה שגם קשר שליטה מבוסס על כבוד הדדי, אני מניח שזה הדבר שבזכותו היא עוד יכולה איכשהו להבין ולקבל, גם עם אבא שלי התקשורת מאד פתוחה, בכלל הדבר המדהים שהם הצליחו לעשות זה לגרום לי להרגיש שאני תמיד יכול לפנות אליהם, שהם תמיד יקשיבו ולא ישפטו, זה באמת משהו שאני מקווה יום אחד להעביר לילדים שלי.

אולי הייתי מגיע לנקודה בה אני נמצא עכשיו גם אם הסביבה לא הייתה כזו ליברלית ואולי לא, מה שבטוח הוא שהחופש הביטוי העצמי שניתן לי בגיל צעיר מההורים שלי והמוכנות שלהם להקשיב לי ולתמוך בי ללא ספק תרמו להתפתחות שלי בכל מובן.

וללא שום ספק, העובדה שהם מוכנים להקשיב לי ולדבר אייתי על כל דבר (גם על בדס"מ) , העובדה הזו היא אחת הדברים שאני הכי מעריך בחיים שלי.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 5 באפר׳ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 5 באפר׳ 2005
כחולונת,
ההורים שלי יודעים- לא מאושר- מה שאומר שלא שאלו מפורשות וקיבלו תשובה מפורשת אלא ראו אותי גולשת בכלוב למשל ושמעו אי אלו רעשים או כמו שאבא שלי בא אלינו לדירה אחרי שאני ופרודו עברנו לגור יחד ודרך על השוט שלי ואל התייחס הרבה אלא הזיז אותי הצידהה עם הרגל ושם את הכיסא במקום.

אין לי שיחה איתם על המין שלי אבל בדיחות מיניות או הערות מצחיקות בנושא מין אני כן צוחקת איתם,
לפעמים זה מביך ולפעמים זה בסדר, תלוי בסיטואציה. אחרי הכל אני כבר כמעט בת 24 וגרה עם בן זוגי, כמה זמן הם יכולים לחשוב על זה שמין לא קשור אלי?
אני לא חושבת שיש טעם שאבוא ואמר להם מפורשות "אני עודה סאדו (הם לא ידעו מה זה BDSM) זה ניראה לי מיותר, אולי כדאי לא לאשש את זה רק בשביל שיוכלו להמשיך לחשוב שאולי זה לא נכון. מה אכפת לי icon_smile.gif
Black Roses
Black Roses • 5 באפר׳ 2005
וואי שיגעת,חירפנת,וחפרת!!
יש לך על כל דבר שאלה????
את בגיל של ה"למה"???
אולי די לנסות לגרד מהריצפה שאלות בכוח?
או לפחות שיהיו שאלות בעלות עניין ולא פסיכולוגיות בגרוש!
abcd
abcd • 5 באפר׳ 2005
Black_roses כתב/ה:
וואי שיגעת,חירפנת,וחפרת!!
יש לך על כל דבר שאלה????
את בגיל של ה"למה"???
אולי די לנסות לגרד מהריצפה שאלות בכוח?
או לפחות שיהיו שאלות בעלות עניין ולא פסיכולוגיות בגרוש!

התעלמתי מהשרשור הזה בכוונה , אבל רוזס הוציאה לי את המילים מהפה.

כבר אמר מישהו:" לא צריך כל דבר ...לחקור ולשאול..."

לא צריך "לאונן" על כל תופעה שיש אצלנו. הנבירות האלה לא מביאות שום דבר חוץ מעצבים.

למה אנחנו פתוחים מינית? ככה! כי בא לנו על זה , זה עושה לנו יופי טופי סבבה פצצות ובעיקר, כי קשה לנו בלי זה. אלוהים יודע אם זה בגלל הילדות, יחס ההורים, או זה מבנה אישיות.

לא יעזרו חפירות ארכאולוגיות ו/או חפירות פסיכואנליטיות.
כחולה, icon_smile.gif אנחנו משתדלים להנות מזה וזהו. ושאלות זה דבר לגיטימי כמובן, אבל יש גבול לנבירה.
ושוב, ע"ע ההודעה המצוטטת.
Black Roses
Black Roses • 5 באפר׳ 2005
שירה כבר אמרתי לך שאני אוהבת אותך?
icon_biggrin.gif