שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים מתוסכלות ולא מפרגנות

2424
לפני 19 שנים • 4 באפר׳ 2005

נשים מתוסכלות ולא מפרגנות

2424 • 4 באפר׳ 2005
אני די חדש בקהילה אבל אני נתקל כאן כל הזמן בנשים אשר חושבות שהן מלכות אך הן אפילו לא קרובות לכך מלכתי וליידי מישל היו בין הנשים היחידות שהיכרתי שאני יכול לומר שהן מלכות אמיתיות מלבדן אני רק רואה מתחזות ונשים מתבגרות אשר מחפשות חתן או חבר ושיודעים שבחוץ לא ימצאו כלום ולכן פונות לעולם השליטה (XXXXX) ולכן אותן מלכות אינם יודעות לפרגן על הצלחת של מלכה אחרת ועל האושר שלה תמיד לא הייתי מעורב פעיל בקהילה עקב כך שקהילה הנ"ל כל כך קטנה אך כל כך מתוסבכת בתוכה וחבל כי במקום להיות יחד ולהוציא את העולם הזה החוצה אתן המלכות הורסות אותו מבפנים ואני לפעמים מתבייש להיות חבר קהילה הנ"ל אז מלכות תתבגרו ותהיו כמונו העבדים מפרגנים להצלחה של עבד אחר כי אנחנו משפחה קטנה

תחשבו על זה כמה כוח יהיה לנו עם נהיה יחד חבל להרוס את מה שכבר הקמנו בתור קהילה
תתחילו לפרגן
אופניק
אופניק • 4 באפר׳ 2005
אני מסכים איתך בכל מה שכתבת באמת ישנם כאן מלכות שאף שלהן למעלה יותר מידי וללא סיבה הן מנצלות את זה שיש הרבה עבדים ומעט מלכות וכל אחת שמחזיקה שוט חושבת שהיא מלכה ושמותר לה הכול וזה לא כך גם לנו העבדים יש כבוד וכדאי שניתן את תצומת הלב מי מלכה אמיתית ומי מתחזה
LADY MISHEL​(לא בעסק)

תודה

LADY MISHEL​(לא בעסק) • 4 באפר׳ 2005
תודה על המחמאות icon_razz.gif
מאחלת לך ולשמנמונת סקסית את ההכי טוב שבעולם.
ותפסיק לשים לב למה שאומרים , תעשה רק מה שטוב לך. תקשיב לאינטואיציה וללב.
נייק

שמעתי גם שרוב המלכות כאן, מיואשות בעולם האמיתי

נייק • 4 באפר׳ 2005
אני יכול להציע לך לא לשים לב לרוע שלהן ולתת להן להמשיך להתבשל במיץ. מי שבאה לכאן מתוך ייאוש כי אף גבר לא שם עליה בחוץ והיא באה לפרוק את התסכול שלה אז באמת שאין מה להוסיף יותר חוץ מרחמים. אבל שאלה, באמת ציפית שאישה תפרגן לאישה??? בחלום הלילה אולי.
עבד של אהבה

טוב מה אתה רוצה

עבד של אהבה • 4 באפר׳ 2005
מלכה שמזלזלת במישהו או בעבד זה מעיד שיש לה בעיה,

הגיון פסיכולוגי פשוט אם לא היה לה בעיה למה היא צריכה לזלזל? מה מציק לה?

אותו דבר כמו אנשים צעקניים ונוירוטים,
הסיבה שהם כאלה היות ואינם מרגישים טוב
אז מלכה כזו יש לה בעיה בפנים.

כך אתה מבין שרק מלכות נחמדות הן נשים נורמליות.
cai
cai
cai • 4 באפר׳ 2005
אני מסכימה.

בעניין של המלכה הנחמדה שעלה כאן- תנסו, סאבים יקרים, לשים את עצמכם רגע באותו המקום שבחורה שכתוב לה שולטת בסוגריים נמצאת, ותחשבו: האם באמת אפשר להתייחס ברצינות לפניה (ראשונה) בסגנון: "אני רוצה להיות העבד שלך, אעשה כל מה שתרצי, אין לי גבולות. ממתין על ארבע ומשתחווה", או לחילופין "אני הדבר הכי שווה שתמצאי פה, או בכלל בחיים שלך" (לא היה כאן ציטוט מדויק, כמובן, וגם לא הגזמה פראית).
כלובי
כלובי • 4 באפר׳ 2005
"נשים לא מפרגנות"
קצת אירונית הכותרת שבשמה בחרת רק להשתלח
כמו שאתה מצפה שיתנו למלכה שלך לחיות כך תן לאחרות לחיות
בזמן האחרון נעשה מקובל פה לעשות חשבון מי שולטת אמיתית ומי עושה את זה בגלל שהיא מכוערת וזה הצ'אנס היחיד שלה למצוא חתן.

כל אחד ואחת שמרגישים שמתחשק להם לשלוט או להשלט זכותם לעשות כן, לא מתאים לך - תמשיך הלאה.

אל תעשה לאף אחד חשבונות למה הוא שולט או נשלט כמו שאתה לא רוצה שיעשו
לך חשבונות למה אתה נשלט (אמא שלך הרביצה לך? אתה מכוער? שמן? נולדת סמרטוט? הכריחו אותך ללבוש בגדי נשים? מחפש כלה ואף אשה לא שמה עליך?)

חיה ותן לחיות -ואל תטיף על פרגון כשכל כולך העלבות וירידות.
כלובי
כלובי • 4 באפר׳ 2005
קרמיט - תגיד שלום לאופניק. תאלץ להסתפק מעתה בכינוי אחד.

ועבד של אהבה - רק אתמול נרשמת לכלוב וכבר אתה מכיר את המלכות כאן.. מעניין..
הבוגר
הבוגר • 4 באפר׳ 2005
קרמיט
ראשית תודה על המחמאה שהרעפת על מלכתי ליידי מישל.
צר לי לחלוק על קביעתך לגבי מלכות נוספות בכלוב ובקהילה.כאחד שכבר שנים לא מעט מצוי כאן ומכיר רבות מהמלכות שנמצאות מרשה לעצמי לומר לך שהרגשתך שגויה מיסודה.
נכון שיש גם כאלה מלכות כמו שיש כאלה אדונים,שפחות ועבדים,אוכלוסיית הבדסמ אינה שונה מכלל האוכלוסיה.בכל חברה יש סוגים שונים של אנשים,לעולם אין להשליך מהפרט אל הכלל.
אינני מתכוון לכתוב כאן שמות של מלכות על מנת לתקן את טעותך אבל האמן לי שישנן כאן מלכות שונות מהמלכות שאתה מתכוון אליהן.