סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לצאת מהארון או להישאר מוחבא מה דעתכם

ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 21 שנים • 22 בפבר׳ 2003

לצאת מהארון או להישאר מוחבא מה דעתכם

האם הייתם מעדיפים להישאר בארון בנוגע לסאדו או שאתם מעדיפים לצאת בקול תרועה "אני אוהב לחטוף מכות"? ובבקשה לא רק כן או לא אלה גם למה
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 9 במרץ 2003

לצאת מהארון

DomDomina​(שולט) • 9 במרץ 2003
כן,כמו שאתה רואה,יצאתי מהארון מזמן.
ולמה? אולי כי אין לי אלוהים(סתם)
באמת למה,אני חושב שבן אדם מרגיש יותר משוחרר כאשר הוא מחוץ לארון.
אין לו את כל המחשבות: מה יגידו ,ומה אני יגיד,מה לעשות.....
הוא פשוט חי את חייו,והוא מאושר יותר.
אז לכל אותם אנשים בארון,על תדפקו חשבון,אתם חיים בשבילכם ולא בשביל אחרים. queen.gif whip.gif
כלובי
לפני 21 שנים • 10 במרץ 2003

לצאת או לא לצאת..

כלובי • 10 במרץ 2003
לדעתי בעניין של סאדו שלא כמו ביחסים הומוסקסואלים העניין של לצאת מהארון הוא עניין שונה לגמרי.

הומוסקסואלים שרוצים לחיות עם בחירי ליבם אינם יכולים לעשות זאת כמעט מבלי לצאת מהארון. סאדו מזוכיסטים למיניהם - אם הם סטרייטים, יכולים להחביא טוב טוב את מה שהם עושים במיטה, כמו הואנילים.

אנשים ואנילים שאוהבים דברים שונים בסקס לא טורחים לידע את סביבתם בכך, אנשים לא הולכים עם שלט שמתאר את התנוחות שהם אוהבים או את מבנה הגוף שעושה להם את זה..

וכך גם אין סיבה מיוחדת לסאדו מזוכיסטים לצאת מהארון, אלא אם הם עושים זאת למטרות אחרות כמו אקסיבזיוניזם - דחף להרגיש כח ושליטה בפני עוד אנשים או הדחף להיות מושפל או הריגוש שגורמת המבוכה במידה מסויימת. הריגוש שבהיחשפות והמבוכה גם הוא יכול להיות גורם, וגם המחשבה כי יותר קל להכיר בן זוג קינקי אם נחשפים.

שיוצאים מהארון צריך לשקול את יחס החברה לעניין - סאדו מזוכיזם הוא נושא הרבה יותר שנוי במחלוקת מהומוסקסואליות. היציאה מהארון הרבה יותר מסובכת ועלולות להיות לה השלכות מאד מרחיקות לכת, מהרגע שיוצאים מהארון העניין יוצא משליטה.

אם יוצאים מהארון צריך לקחת בחשבון גם את בן/בת הזוג העתידיים שיאלצו אף הם לצאת מהארון. אם כולם ידעו שאתה סאדיסט / מזוכיסט, הם יניחו שבת הזוג שתבחר לעצמך מתאימה לך מינית, והדבר עלול להביך ולהרתיע מאד.

אני מאד בעד יציאה מהארון אני חושב שהיא מאד כיפית, אבל יש איתה הרבה סיכונים, צריך לחשוב איך בדיוק לעשות את זה אם רוצים, לתכנן מראש את ההסברה ואת רמת הפרטיות שעליה עדיין מעוניינים לשמור.

בהצלחה בפנים או בחוץ
    התגובה האהובה בשרשור
ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 21 שנים • 15 במרץ 2003

תשובה מנומקת

icon_idea.gif
אולי האופצייה הטובה היותר היא דווקא לצאת מהארון אבל רק במקרים הנכונים הכול תלוי במידה שבה הסביבה תקבל את זה יפה הרי על סטיגמות אפשר להפסיד עבודה ופרנסה. לדוג' אם מאוד חוששים לבוא למקום כמו הדאנגן באים עם מעיל שמכסה את כל הבגדים הנועזים והחושפניים.
unforgiven
לפני 21 שנים • 16 במרץ 2003

דעתי..

unforgiven • 16 במרץ 2003
נושא מאוד פופלרי..
כל אחד היה רוצה להיות כנה ופתוח כלפי סביבתו, אבל מה לעשות שזה קצת יותר מסובך..
זה גם תלוי בגיל האדם, במשפחה ובמידת עצמאותו.
הכל יחסי ותלו בעצם, צריך גם אומץ!
כמה שיותר הקהילה שלנו תגדל, ככה גם יהיה לאנשים יותר אומץ וסיבה להיות גלויים.
לוטן​(שולט)
לפני 21 שנים • 17 במרץ 2003
לוטן​(שולט) • 17 במרץ 2003
שאלה. למה יציאה מהארון חייבת לבוא בקטע של אני אוהב להכות או להיות מוכה? ולא בקטע של אני אוהב לשלוט\ להיות נשלט. אנשים לא צריכים לדעת מה וכמה, כמו שכלובי אמר איזו תנוחה ומבנה גוף עושים לי את זה, אבל לדעתי להראות לאנשים את היותך שלוט\ נשלט מראה להם חלק מהאישיות שלך. whip.gif
כלובי
לפני 21 שנים • 27 במרץ 2003

לא כולם צריכים לדעת מה קורה לך במיטה..

כלובי • 27 במרץ 2003
לא כל העדפה מינית היא אוטומטית גם חלק מהאישיות כפי שהיא משתקפת לאנשים זרים בחיי היום יום, אם יש מישהו שמדליק אותו שמדברים אליו בגסות במיטה זה אומר שהוא רוצה שכך יתייחסו אליה כל האנשים כל הזמן? קשה לי להאמין..
אם יש מישהי ואנילית שאוהבת שנוגעים לה בפטמות במיטה, זה אומר שכל עובר ושב שיגע בה מיד ירגש אותה?
אם מישהו שאוהב להישלט במיטה אוהב בהכרח להישלט גם מחוץ לה על ידי כל אחד? ולהפך..

מה שאוהבים במיטה זה לא תמיד בדיוק מה שאוהבים להיות בחיים מחוץ למיטה.
אופיליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 26 ביוני 2003

Re: לצאת מהארון או להישאר מוחבא מה דעתכם

אופיליה​(שולטת) • 26 ביוני 2003
אני לא חושבת שיש טעם לצאת מהארון ולצרוח שאתה אוהבת לקבל/לתת מכות - אבל גם אין שום סיבה להסתתר. אני לא חושבת שיש הקלה כזאת גדולה בזה שאנשים יודעים שאתה אוהב בדס"מ.

שיצאתי מהארון עם הנטיוצ המיניות שלי, הרגשתי צורך לעשות את זה.

אין כאן במה להתבייש. אין כמה מה להסתיר. אבל אני לא רואה את הטעם ללכת עם שלט ברחוב. (לפעמיים אני לובשת בגדי עור (סינטטים, כמובן) אבל זה בגלל שאני אוהבת ככה)

icon_cool.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 26 ביוני 2003
כלובי כתב:
[color=#444444][color=darkred]" וכך גם אין סיבה מיוחדת לסאדו מזוכיסטים לצאת מהארון, אלא אם הם עושים זאת למטרות אחרות כמו אקסיבזיוניזם - דחף להרגיש כח ושליטה בפני עוד אנשים או הדחף להיות מושפל או הריגוש שגורמת המבוכה במידה מסויימת. הריגוש שבהיחשפות והמבוכה גם הוא יכול להיות גורם, וגם המחשבה כי יותר קל להכיר בן זוג קינקי אם נחשפים".

יש בזה משהו. אני תוהה אם יותר קל לצד השולט או לצד הנשלט להחשף. נראה לי שלצד השולט.
זה אולי נחשב ל "נורמלי יותר" לרצות לשלוט.
סיפרתי לשתי חברות טובות שלי, שהן מאוד מקבלות ופתוחות כלפי השונה. טוב, הן מפינלנד icon_smile.gif .
אבל קשה לי להסביר להן בדיוק את החווייה של השלטות. הן גם בכל זאת מסתכלות עלי קצת מוזר...
סיפרתי גם למישהי שאני לא מכירה טוב סתם כדי לראות כמה היא תהייה מזועזעת. היא באמת הייתה מזועזעת, ולא לטובה. אני לא אשכח באיזה מבט של בוז ורחמים היא הסתכלה עלי. אז זה משהו אחד שאני לא עושה יותר icon_rolleyes.gif . מה שכן, הייתי רוצה שתהייה יותר קבלה לנושא בחברה. ושיבינו יותר מהו ומאיפה הוא בא. בדס"מ זה לא פשוט סדיסטיים ומזוכיסטיים. יש כאן חוויות הרבה יותר עמוקות, שאנשים לא מודעים אליהן.

במצב הנוכחי, יש לי רק מה להפסיד מלחשוף את עצמי. למשל, אני מסתובבת במעגלים פמיניסטיים (כי אני באמת פמיניסטית icon_smile.gif ). אם ה "סטיות" שלי יתגלו, מן הסתם לא אוכל לעסוק עוד בחלק מהפעילויות שאני עוסקת בהן. אני אוגדר כ "חברה לא ראוייה" ואולי גם כצבועה...
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 26 ביוני 2003
זוועה איך שיצא לי הציטוט... icon_eek.gif
עימכם הסליחה...