סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיונות לעונשים בבקשה :)

קלייר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 11 באפר׳ 2005

רעיונות לעונשים בבקשה :)

קלייר​(נשלטת) • 11 באפר׳ 2005
רק סשן שני ואני מודה שצברתי לקראתו תשעה (!) עונשים.

גברתי הודיעה לי ששלושה מהם אבחר לעצמי. וזה מלחיץ אותי בטירוף.

אם אבחר עונשים קלים מדי, זה לא רציני, זה לבזות אותה.
אם אבחר קשים מדי - אני אמות, וקודם כל מפחד.

אני זקוקה לעזרתכן. הראש שלי נסתם לגמרי, אני קצת משועשעת, קצת מבועתת, והמון חסרת ניסיון. אין לי מושג איזה עונשים להציע.

רוב העונשים שצברתי עם על טיזינג שעשיתי לה, כזה שהתגרה במעמדה מולי. מה אני אעשה, יש לי פה גדול, אני פטפטנית כרונית, ובחיי שזה לא בא ממש מאגו אלא מהתלוצצויות שלי, והיא צוחקת מהן ואז אומרת לי לרשום לעצמי עוד עונש. הצילוווו icon_smile.gif

בקיצור, בבקשה עזרו לי ברעיונות. אני חייבת לשלוח לה את העונשים שבחרתי לי עד מחר בבוקר. אז אתן חייבות לעזור לי עוד היום.

קלייר.
DearPrudence
DearPrudence • 11 באפר׳ 2005
התעלמות.
זה העונש הנורא ביותר.
שבועיים, לדוגמא.
DearPrudence
DearPrudence • 11 באפר׳ 2005
אפשר להוסיף לזה נקיונות תוך כדי תקופת ההתעלמות.
עם הצעה כזאת לעונש היא כל כך תרחם עלייך שאולי תיתן לך תשעה פרסים.
כלובי
כלובי • 11 באפר׳ 2005
תוסיפי עוד עונש על זה שפרסמת את אותו פוסט בכמה פורומים icon_evil.gif
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 11 באפר׳ 2005
כלובי כתב/ה:
תוסיפי עוד עונש על זה שפרסמת את אותו פוסט בכמה פורומים icon_evil.gif

מצטער אחי, הייתי בלימודים. icon_smile.gif

איזה עונשים ?

1. להתקשר כל שעה עגולה ולשיר כל פעם פתיח אחר של סידרת ילדים מצויירת. זה יגרום לך להרגיש מטופש להחריד. בייחוד אם את גם לא בדיוק שרה'לה שרון.
2. לקרוע דף מספר טלפונים לחתוך אותו לחתיכות קטנות ולתת לך כפאזל לשעות הפנוי עם זמן מוגדר לסיום ההרכבה ואם לא תעמדי בו אז הממ עונש נוסף(רצוי פיזי).
3. לקשור אותך בכסא מול ערוץ הכנסת ? (עד שתלמדי לצטט את מיכאל איתן : "לצאת!" "לצאת!" "לצאת!").
4. הממ להרביץ לעצמך ?
5. למרות שיערות עם פינצטה ?
6. אני אחשוב על עוד כמה דברים.
infinite​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 13 באפר׳ 2005
infinite​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2005
אוופס אחותי אני איחרתייי icon_rolleyes.gif אבל נראה לי יש עונשים שהם יותר בקטע המנטלי שהם יותר קשים לדעתי כמו התעלמות ויש עונשים שהם יותר ברוח הסשן ופחות "כבדים" ובסופו של דבר הם למטרת עונג של שני הצדדים icon_razz.gif כמו נגיד לצחצח את הריצפה עם מברשת שיניים בעירום על הברכיים ולקבל הצלפות באותו זמן icon_razz.gif icon_twisted.gif בקיצור יש מלא השאלה היא מה את חושבת שמגיע לך זה עניין של תחושה icon_wink.gif