בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

במבט מבחוץ

גוני​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 11 באפר׳ 2005

במבט מבחוץ

גוני​(לא בעסק) • 11 באפר׳ 2005
ואולי בגלל גילי המבוגר (יחסית) ,עצם היותי חדשה ובעיקר מבולבלה לי אתם נראים כקליקה סגורה.
(ללא ביקורת, רק תחושה)
רוצה לפנות לאלמוני-שבדיוק נכנס בפלוני-שהתכסח עם אלמונית-שהעליבה את פלונית-שאוהבת את אלמוני.......אז מה עושים??
יוצא מן הכלל (ואולי מעיד על הכלל) הוא זאלפון וזוגתו שפרופילו נותן את התחושה שאפשר לבוא לדבר, ורק לדבר (העוגה עלי)....
רוצה להתחבר ולא מוצאת את הדרך. אז מה עושים??
המלכה לירז​(שולטת){כ}
חחח... אני מבינה איך אפשר לקבל את הרושם הזה, אבל הכלוב הוא ממש לא קליקה סגורה. יש פה יותר מדי אנשים, שונים (וכן, משונים icon_smile.gif) בשביל זה. בהחלט יש קשרים בין אנשים, גם מחוץ לוירטואליה, יש חברויות ומפגשים שונים (וכן, משוניםicon_smile.gif) ואולי אפילו קבוצות קטנות שנוצרות באופן טבעי, אבל לדעתי אפילו שם הגבולות הם לא הרמטיים, ואנשים עוזבים חוזרים, ומתחלפים.. עצתי לך, להביע את עצמך, לנסות להכיר אנשים שמעניינים אותך, ופשוט להתיידד ''כמו בחיים''.

ואי אפשר בלי בטיחות, אז אם את חדשה בבקשה תקראי על בטיחות באינטרנט ותזכרי שלא משנה מאיזה צד את, כמה את מנוסה ובת כמה את, החובה הראשונית שלך היא כלפי עצמך - לשמור על עצמך.

ותהני icon_smile.gif יש פה המון אנשים טובים.
זאלופון​(שולט)

Re: במבט מבחוץ

זאלופון​(שולט) • 11 באפר׳ 2005
unknow כתב/ה:
יוצא מן הכלל (ואולי מעיד על הכלל) הוא זאלופון וזוגתו שפרופילו נותן את התחושה שאפשר לבוא לדבר, ורק לדבר (העוגה עלי)....

תודה, התשלום יועבר באמצעות שליח icon_smile.gif

בגדול, אני תומך בדבריה של לירז. בקטן אוסיף ש: א) גם קליקות מורכבות בסופו של דבר מבודדים, ואני תמיד מעדיף להכיר אנשים בבודדים ולא בקבוצות, ב) לאנשים נחמדים תמיד יש מקום.

איך עושים את זה? הצ'אט כאן הוא מקור לא רע להיכרויות. לפעמים באמת כל מה שקורה שם זה בדיחות פנימיות, עקיצות פמיליאריות ופרגונים נוטפי סוכר, אבל קורה שיש שם גם שיחות סתמיות שלאו דווקא קשורות לאדם זה או אחר או אירוע כלשהו, ובהן את יכולה להשתלב.
מלבד זאת יש את הפורומים, שהכתיבה בהם יכולה להיות גם דרך לתקשר וגם צוהר שיאפשר לחברי האתר להכיר אותך (ולך להכיר אותם).
אפשר גם להגיע למועדון הדאנג'ן ולקבוע עם מישהו מכאן שיפגוש אותך שם ויכיר לך את כל מי שימצא לנכון. כמדומני שבדרך כלל זה קורה בשלב מאוחר יותר, אבל כל אחד בקצב שלו.
ואם יש שאלות, תהיות או סתם שעמום קיומי, תיבת ההודעות שלי פתוחה.

תהני ובהצלחה icon_smile.gif