בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבנות קשורות בחבל - המורים לפח הזבל!

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 13 באפר׳ 2005

הבנות קשורות בחבל - המורים לפח הזבל!

Dom_Quixote • 13 באפר׳ 2005
כבוד,

המניאק לא רצה שנדע, אבל פט, הסוס הטרוייאני הכי יפה בהיסטוריה, בגדה והסגירה. ולכן:

מזל טוב,

לאיש היחיד בעולם שמתמחה ברמת דוקטורט גם בשיטות עינויים יפניות, גם בביולוגיה של אורגניזמים רבי תאים, גם בהיסטוריה המדינית של האימפריה האוסטרו-הונגרית, גם בתולדות המוזיקה מאז המפץ הגדול ועד צביקה פיק, גם בהרגלי הזיווג של האצה הקונגולזית המצויה בעת עונת הנדידה של היחמורים, גם בסבל מעמד הפרולטריון במזרח קנדה בראי שתי מלחמות עולם, וגם מכין עוגת שוקולד שחבל על הזמן.

לאיש האהוב על כל המעמדות בכלוב - עלוקות, פושטים, רגילים, שווים, שווים יותר, שווים מאוד, קיחוט, ואביס (אם לא שמתם לב הגענו לסוף המעגל והתחלנו אותו מהתחלה).

לאיש היחיד שמסוגל להכין טוקסידו ושאל הודי תואם מ-10 מ' חבל שחור עם נוצצים.

לאיש היחיד שנוגע לתלמידות בחזה בזמן השיעור ובמקום לחטוף תלונה על הטרדה הוא מועלה בדרגה. טוב נו, הוא ואיציק מרדכי.

לאיש היחיד שבתוכנית שלו אפשר לשמוע את מרתין לותר קינג, דנה אינטרנשיונל, לאונרד כהן והדרדסים בעת ובעונה אחת. אם מישהו היה מאזין לה, כמובן.

לאיש היחיד שהצליח לזכות בכבוד מצד הדומיות בפורום הבנות על הבנים, וזאת לאחר שכל נסיונותיהן לארגן ערב פמדום בפורמט של המיילדום נכשלו. זאת לאחר שדומית חדשה ולא מוכרת בשם "המורה נחמה" זרעה הרס ופורענות בין המארגנות, ואז נעלמה כלעומת שבאה. המשטרה חוקרת.

לאיש היחיד שהתלמידים מתפלחים אל השיעורים שלו ולא מהם.

לאיש היחיד שלא מתגלח, מסתפר או מחליף בגדים במשך שבועיים, אבל ממש מתעצבן כשעושים את הלולאה בקשירת גפיים למעלה ולא למטה כי "זה לא אסתטי".

לאיש היחיד שלמרות האיסור שהטיל ועד הבית הצליח להגניב הביתה חיית מחמד.

לאיש היחיד שלמרות שהוא בגובה סביר ביותר, לא היה צריך לסשן לגאלה את הצורה עד קצה גבול יכולתה פעמיים כדי שהיא תכיר בדומיותו באופן רשמי.

לאיש היחיד שיודע את שמה האמיתי של פט. טי הי.

לאיש היחיד שמסוגל להתקשר אלי מטלפון חסוי, ולהתלונן "מה, אתה לא מזהה את המספר שלי?"

לאיש היחיד שלא יפוטר במסגרת דו"ח דברת משום ששרת החינוך עוד זוכרת מה קרה בפעם האחרונה שהיא התחצפה אליו.

לאיש שנחשב לאחד הדומים הנעלים בקהילה (בכל זאת היו בחירות, הגיע הזמן שתשלים עם הכרעת העם!), מרצה ומדריך מבוקש, אורים ותומים בכל הקשור לכל הקשור (!), וזאת מבלי שאיש ראה אותו עושה סשן או קושר סאבית מ-ע-ו-ל-ם!!!!!

לאיש שעושה סדנת קשירות בכל ארבעה חודשים כי הוא יודע היטב שאף אחד לא זוכר שום דבר מהחומר 20 דקות אחרי המפגש.

וכמובן, מעל לכל,

האיש היחיד שהצליח לשים לפוקסיה ברדס, ולהרוויח כ-10 דקות של שקט, שתרמו משמעותית להתאוששות כלכלת העולם בשנה החולפת.

טיצר, איש אשכולות במלוא מובן המילה, מורה, חבר ומודל לחיקוי במג"ב, שיהיה לך לא רק יום הולדת נפלא כמוך, אלא שנה נפלאה כפט. על שנה הבאה נדבר אחרי שאני אראה שהפעם קלטתי משהו מהסדנה.

כבוד, כבוד, כבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

We-don't-need-no-education...-Hey-Teacher-leave-this-Pet-alone-in-fact-leave-her-naked-and-tied-up-thank-you,-you-brick-in-the-wall
מישלי

לא בטוח שזה באמת יומולדת....

מישלי • 13 באפר׳ 2005
אבל מה אכפת לי !!!!

מזל טוב לך
מזל טוב לך
מזל טוב לך
מזל טוב לך
מזל טוב לך
מזל טוב לך
מזל טוב לך

אוהבת אותך איש מדהים....
וגם את ההיא, המתוקה, שנראה שהיא חלק בלתי נפרד ממך

אז : מזל טוב לשניכם icon_exclaim.gif
זיקית

אני אפילו לא אנסה..

זיקית • 13 באפר׳ 2005
להשוות למאסה ולתחכום השנון של קיחוט היקר (והעייף/מבועס/לא משתף פעולה בסדנאות קשירה יא מנייאק אוחז חרבות שכמוך)..

אבל אני כן אברך כאן את אחד האנשים היותר נפלאים שיצא לי להכיר בשנה האחרונה, שיש לי תחושה עמוקה שהוא אדם טוב. טוב באמת. ואני מאמינה בכך בליבי.

המון המון אהבה ואיחולים לכל מה שתרצה לעצמך וקצת פחות, שיהיה למה לשאוף קדימה.

וגם לפט - זכיתם אחד בשניה ואנחנו זוכים לחזות בדבר המיוחד שלכם (ואני אישית מסתכלת ומקבלת תקווה לעתיד..יש את זה שם בחוצ, זה יכול להיות אמיתי).

נשיקות לרוב,

סיו"ר מועדון המעריכים.
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 13 באפר׳ 2005
טוב אחרי הברכה של קיחוט .....

נותר לי רק לאחל לך מזל טוב ... כי הוא אמר בעצם הכל .

אז המון המון המון המון מזל טוב ליום ההולדת !!!!!!!

נשיקות , נעמה26
דנדיליון​(שולטת)
דנדיליון​(שולטת) • 13 באפר׳ 2005
"המורה המורה זה קיחוט אשם"

אה רגע בעצם, באתי לאחל לך יומולדת שמח....
אתמול ראיתי את האיש שמאחורי הקול החם
והטקסטים החכמים
ואני מצטרפת לזיקית - הרבה טוב נמצא בך

מזל טוב איש, הרבה אושר ושמחה
חיים מלאים ומספקים
והגשמה וצמיחה
(וכל מה שקיחוט לא חשב עליו
icon_eek.gif )

סוכריות קופצות, זיקוקי דינור, שקית הפתעות, צמר גפן וורוד וחברים טובים

וחיוכים
Olive

קיווצ'ר

Olive • 13 באפר׳ 2005
אני משער שעם קיחוט הבן בליעל לא היה גונב לי מההופעה אז הייתי מצטט פה קצת פלויד.

ניחא, יש מספיק מה לכתוב.

מעריך מעריך מעריך,
מקנא מקנא מקנא,
מצטער אחרי כל פוסט שלך וחושב "איך אני לא כתבתי את זה?! זו בדיוק דעתי!!"
והכי חשוב, עם כל המעלות והכישורים, אתה האחד והיחיד שנשאר לא מנופח ולא מחרחר מלחמות ותמיד תמיד מעדיף להסביר ולחנך ולא להתלהם.

כבוד.

מזל טוב ליום הולדתך החשאי (אל פחד סודך שמור עימי).

שיהיה רק טוב והמשך קריירה שס"קית מהנה.

סאלוט!
פייה{O}

גם ממני

פייה{O} • 13 באפר׳ 2005
למורה היחיד שהצליח לעבור את מחסום תיעוב המורים שלי,

מזל מצויין
המון אושר, בריאות ואהבה
ושלא יגמרו לך החבלים לעולם....

cheerleader.gif
ים_yam​(לא בעסק)