צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכבי ת"א בפיינל פור - איך זה ייגמר ?

Switch24
לפני 19 שנים • 17 באפר׳ 2005

מכבי ת"א בפיינל פור - איך זה ייגמר ?

Switch24 • 17 באפר׳ 2005
ב - 6/5/2005 מכבי תל אביב תפגוש במוסקבה את פנאתינייקוס , במסגרת חצי גמר הפיינל פור לשנת 2005. במקביל , תתמודד צסק"א מוסקבה מול טאו ויטוריה - על הכרטיס השני לגמר היורוליג.

יומיים אחר כך, ב - 8/5/2005 - יתקיים משחק הגמר, בין שתי המנצחות בחצאי הגמר.

ובאיזה מקום תסיים לדעתכם מכבי תל אביב ? . . . האם היא תשמור גם השנה על תוארה כאלופת אירופה ? icon_smile.gif
כחול_עיניים​(נשלט)
כחול_עיניים​(נשלט) • 17 באפר׳ 2005
לפי דעתי מכבי וצסק"א עולים לגמר ואז צסק"א לוקחת את האליפות הפעם ( הלוואי ואני טועה בזה)
מקום שלישי מסיימת טאו ויטוריה
נשמע כמו הימור של ממש .. אבל זאת ההרגשה שלי icon_rolleyes.gif
אנה דוט קום

מכבי תזכה באליפות

אנה דוט קום • 17 באפר׳ 2005
הימור שלי : 17 הפרש על פנא
ו 7 הפרש על צסקא

יאללה מכבי icon_twisted.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 17 באפר׳ 2005
סוויטץ ............. מיום שחרב בית המקדש ניתנה הנבואה לשוטים . icon_eek.gif ... השוט שלי אומר מכבי : icon_lol.gif
Seth
Seth • 17 באפר׳ 2005
מה זה כל המילים האלה ??????

מה זה פיינל פור ?

הארבע הסופי ? מה המשמעות של כל זה ?

הסברים בבקשה !
Rocco​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 באפר׳ 2005

בדיוק

Rocco​(שולט) • 18 באפר׳ 2005
לא מדברים

חמסא חמסא חמסא
דני בוי
לפני 19 שנים • 18 באפר׳ 2005
דני בוי • 18 באפר׳ 2005
plug כתב/ה:
מה זה כל המילים האלה ??????

מה זה פיינל פור ?

הארבע הסופי ? מה המשמעות של כל זה ?

הסברים בבקשה !

אתה כזה בוקה סוואלי איסווווווו שזה לא יאומן icon_wink.gif

כשתהיה צלול להבא אני אעביר לך שיעור על כדורסל, כדור וסל אתה יודע מה זה ?
tch​(נשלט)
לפני 19 שנים • 21 באפר׳ 2005

פורסם לפני שנה בדיוק,אפריל 2004,יום לפני הפיינל פור..והשנה?

tch​(נשלט) • 21 באפר׳ 2005
מכבי ת"א ,אהובתי....
כותב אלייך תל אביבי מבטן ומלידה,ואני רוצה לומר לך שאמנם לא אשתחווה אפיים,אבל אומר באהבה גדולה,בבקשה,ובתחינה,

תביאי לנו את גביע אירופה.

ביום חמישי הקרוב את עומדת להתייצב למשחק גורלי מול צסק"א מוסקווה על הזכות להתמודד בגמר גביע אירופה.
הפיינל-פור יתקיים אמנם כאן,בביתך,ומאחורייך עומדים אלפי אוהדים שתומכים בך,אך העובדה הזאת לא מבטיחה לך כלום,את חייבת להתאמץ,זה לא יהיה קל,אני יודע.
אז נכון,אני תל אביבי,וצהוב בנשמה,אך רק לפני פחות משבועיים,במשך 40 דקות,לא פחות,אך גם לא יותר,לבי היה אדום,וקדתי קידה עמוקה,ואמרתי באהבה גדולה-כל הכבוד ירושלים,והרגשתי שהנצחון של הירושלמים הוא גם הנצחון שלנו,והגביע של ירושלים הוא גם הגביע שלנו,של הרבה תל אביבים,של הרבה ישראלים.
אז בבקשה ממך,קחי כדוגמא את יריבתך המדהימה והיפה -ירושלים ,ותוכיחי לנו שגם את יכולה,שגם את מסוגלת לתת את הלב והנשמה,והרגש,והלחימה על כל כדור,ובעזרתי,ובעזרת אלפי אוהדייך ואוהבייך תזכי לכבוד שאת בהחלט ראויה,כאלופת אירופה הבאה.
את יודעת יקירתי,לא מזמן,בחורה אחת חכמה ושנונה,במקרה ירושלמית ואדומה,שאני מאוד מעריץ ומעריך,ושדעתה חשובה לי מאוד,אמרה לי כך:"הסבירות שתזכי בגביע אירופה אינה גבוהה".
אז בבקשה ממך,תוכיחי לה שהיא טועה,ושבספורט אין סבירויות,ואין "על הנייר",וגם ריאל מדריד היתה פייבוריטית לדעת כל "המומחים" לזכייה בגביע,והסוף הרי ידוע.

מכבי ת"א יקירתי....
תני לי 40 דקות[נטו]של שמחה ואושר,
האירי פנייך לבנך....

ושום מילה על אלוהים,[לידיעת פיני גרשון]. למרות פירוש שמך.

האם ההיסטוריה וההיסטריה חוזרת? לדעתי....
טוב,את דעתי תשמעו יום לפני הפיינל-פור.