שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוקה לעזרתכן (נא להפעיל את החלקים הזנותיים שבמוח :) )

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 25 באפר׳ 2005

רשימת פעילויות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 25 באפר׳ 2005
למי שמחפשים השראה, כדאי לעיין ברשימת הפעילויות הבדסמיות שחיבר תמד רימיליה זצוקלל"ה באתר הזה:-
http://ms.ha.md.us/~tammad/over21/bondage/sub-checklist.html

[ יש גם תרגום טוב לעברית בחיבר אלון סאב באי אלו אתרים ברשת ]

הרשימה מכילה פירוט של פעילויות בדסמיות, חלקן מפורטות לפרטי פרטים, וחלקן כלליות מאד ודורשות הבהרות והרחבות, וכמובן שאין לה שום סיכוי להיות ממצה - הרי המגבלות היחידות הן מגבלות הדמיו שלנו...

בהצלחה!

icon_twisted.gif
נוריתE
לפני 19 שנים • 1 במאי 2005
נוריתE • 1 במאי 2005
אני, הייתי "הולכת" דווקא ב"הפוכה" על הלבוש..

לבנים עדינים בוורוד- אפרסק ולבן, כולל חגורת ביריות וגרבי רשת לבנות עדינות.עם "נגלאג'ה" איך קוראים לזה בעיברית ?....ברח לי.
ונעליים תואמות, תמימות,אם יש לך.

מראה ה"קדשה הקדושה" icon_twisted.gif

שפחה בלבוש תמים שכזה מגבירה את עונג הזימה והייחום....

If IM good Im Good.If iM Bad Im even Better...
The Sling 2
Homelander​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 במאי 2005

אם זה עדיין רלוונטי:

Homelander​(שולט) • 3 במאי 2005
אז ככה.
אני אישית מאד אוהב את ההשתרללות של זונת רחוב בזויה כזו שתיזרק בכל מקום עם הלקוח ותעשה מה שיאמר לה גם במקומות הכי דוחים כדי לספק את צרכיו (במקרה של זונות כאלו, כדי לקבל בסוף את כספו).
אבל, אני חושב שבמקרה הזה, לקראת הסוף התחילו לעלות פה על הכיוון היותר מטעים לטעמי.
אם את מכירה את הגיישות היפניות קצת, תביני מראש על מה מדובר, אך אפרט לכל מקרה.
אני חושב שאם כבר זונה, אז זונה על רמה(בהתחלה) צנועה, מסתירה את אבריה האינטימיים אך מלאה רמיזות מיניות דקות וקולעות (באיפור, בביגוד, באביזרים נלווים...)
והרעיון שתקבל אותה בענווה, בכבוד, בהדרת מלכותית- שהחדר יהיה מעוצב בתאם, שהמחוות ההתחלתיות יהיו תואמות, הכל כדי לתת ארשת מלכותית מאד אבל עם ארומה של מיניות באוויר (את יכולה להשתמש בקטורות מגרות, בעיצוב אירוטי, מוסיקה, אם תחקרי קצת אז תאכלי גם לדאוג שהמאכלים שתגישי בהתחלה יהיו מעוררים מינית- בקיצור, לעבוד הרבה מאד על הגירוי כדי שהלה יצתבר ובסוף יתפרק בעוצמה).
אח"כ תמשיכי לאיזה אמבט עם שושנים אדומות שצפות בו ואת יכולה לשפוך למים מראש כל-מיני שמנים מגרים שגם יעניקו להם גוון אחר. ואז, שאותו האמבט יהיה הביטוי למגע המיני הראשוני שתעשי ולכן גם אותו רצוי לעשות מאד מגרה, חושני.
בזמן הזה כבר תדגישי בפני מלכתך שאת שלה שאת מחכה רק להוראה ממנה כדי להתקדם לביצוע החודרני יותר של הסשן, אולי כבר תתחילי להתרחק, להתנועע בסקסיות כדי למשוך אותה אליך, ואז כשאת רואה שהיא כבר רוצה להתקדם, אז תפתיעי ותפרצי עם הזנותיות והמלוכלכות, תשתוללי.

לרוב אני לא משתף פעולה עם דברים כאלה בפורומים- אני מאמין שאסור לתת לאדם בנושאים האלה כיוון, כי אז זה מקבע אותו מראש ומקשה עליו להוציא ממנו את מה שהכי טבעי לו שבסופו של דבר הוא הכי טוב.
אבל הפעם החלטתי לחרוג ממנהגי משלוש סיבות:
1. אם השפחה\עבד 'מבויית\ת' כבר כמו שצריך, אחרי הרבה סשנים עם אדוני, אז מה שיצא ממנו בסופו של דבר הוא גם-ככה מה שאדונו אוהב והרגיל אותו לעשות ומה שהשניים נהנים ממנו.
2. פנית לסאביות ואני הרי כשאני רואה דבר כזה מסרב לשלוט ביצרי המרדני ומתעקש לדחוף את עצמי icon_twisted.gif
3. בא לי. התאים לי עכשיו לפנטז מעט...

אז מקווה שעזרתי, ובהצלחה icon_exclaim.gif
קלייר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 5 במאי 2005
קלייר​(נשלטת) • 5 במאי 2005
אני מודה לכולכם ולכולכן על העזרה.

מחר יתקיים הסשן הזנותי שלי, ואני מבטיחה לעדכן בכל הפרטים בבלוג שלי.

אוהבת אותכם ומודה לכם על הרעיונות.