ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם קרה לכם קליק ?

her_slave​(נשלט)
לפני 19 שנים • 21 באפר׳ 2005

האם קרה לכם קליק ?

her_slave​(נשלט) • 21 באפר׳ 2005
כשאני אומר קליק, אני מתכוון לזרימה חיובית, להרגשה שעולם רגוע וטוב.

כן, אני חדש כאן באתר. נרשמתי לפני שבוע-שבועיים, אבל עדיין לא כתבתי כלום.

אני רוצה לספר לכם על ארוע שקרה לי. כפי שניתן להבין, אני דיי חדש בתחום. כלומר חרשתי את כל הפורומים וקראתי את כל מה שאפשר לקרוא ואני יודע המון על התחום, אבל רק עכשיו החלטתי לעשות את הצעד הזה פנימה. להיות מעורב באמת ולא צופה מן הצד.

היו לי חששות רבים בעקבות העובדה שחלק מהאנשים בפורומים בהם אני מבקר, הם סקרנים יותר מאשר שייכים לתחום. אחרים לא ממש מיוחדים כפי שהייתי מצפה וחלק קטן אף משתמש בתחום לצורך שיפור מצבו הכלכלי, תעבורתי וכו'.

לשמחתי, זכיתי להיכנס לתחום ברגל ימין, פגשתי בגבירה מדהימה.
הכל החל בשיחות באחד הצ'אטים הידועים ועבר עד מהרה לשיחות טלפון. מן העבר השני של הקו, נשמעה מישהי עם קול סמכותי ובטוח, מישהי שחייה מסודרים, שאינה נסמכת על אף אחד, אינטילגינטית, עצמאית וחזקה ועם זאת, רגישה במידה הנכונה. קבענו להיפגש.

במעין צרוף מיקרים שכזה, יצא שהמקום היחיד שבו נוכל להיפגש בצורה נוחה הוא בביתה. מטורף לכל הדעות. היא לא מכירה אותי ואני לא מכיר אותה ובכל זאת, משהו בפנים הרגיש לי בנוח.

בדרך אליה, קצב הלב שלי עלה בטרוף, כל הסיטואציה היתה מרגשת ועם זאת החשש וקול ההיגיו, שמשהו לא טוב עלול לקרות...

לא אוכל לפרט לכם מה בדיוק קרה, כי לא קיבלתי את רשותה לכך, אבל אני יכול להגיד לכם שאני מכיר את הרצפה שלה מקרוב, מאד קרוב. כמו קסם, פשוט פגשתי בדיוק את האשה שאותה דמיינתי, היא היתה מדהימה. בשקט, כמעט בלחש חילקה לי הוראות והפכה אותי לקטן. קטנטן. בעבודתי אני בעל סמכות. מדבר לאנשים שאיתי בשקט, ללא הרמת קול, יודע להפיק מהם את המיטב ואיתה ... הרגשתי קטן, בגובה דשא. לדעתי היא יכולה להרוג מישהו רק בעזרת המבט בעיניה ... מקווה שאני לא אהיה הקורבן הבא.
icon_smile.gif

המשך יבוא ...
שלגי
שלגי • 21 באפר׳ 2005
אתה בדרך הנכונה.
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 21 באפר׳ 2005
ברוך בואך לפורום
גם חדש וגם סיפור נישמע אמיתי
כול הכבוד רוצים המשך icon_wink.gif
Shalhevet
לפני 19 שנים • 22 באפר׳ 2005
Shalhevet • 22 באפר׳ 2005
ברוך הבא לפורום...

לגבי קליק,לא קרה לי.אבל אחרי שקראתי את זה הפכתי לאופטימית icon_biggrin.gif

בהצלחה לכם,הרבה אושר
her_slave​(נשלט)
לפני 19 שנים • 22 באפר׳ 2005

תודה על התגובות

her_slave​(נשלט) • 22 באפר׳ 2005
מבטיח להמשיך ולעדכן, כמובן במסגרת הגבלות הגבירה.
נהנה לקרוא אתכם.
חג שמח לכולם,
her_slave
feet​(נשלט)
לפני 19 שנים • 23 באפר׳ 2005
feet​(נשלט) • 23 באפר׳ 2005
אוי, איזה כיף לך,

שיהיה לכם המון אושר ועושר...

וברוכים הבאים לקהילה