אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מופע במועדון ה- VOX בשישי בלילה...

Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 במאי 2005

ניו בוי.אני מסיר את הכובע

Dark Artist​(שולט) • 24 במאי 2005
אחלה סשן,עם קשירות יפות ומיומנות מדהימה בCBT
לראות ולהתרשם
אהבתי
פרודו​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 24 במאי 2005
פרודו​(מתחלף) • 24 במאי 2005
MASTER_NB האוחז בשוט כתב/ה:
הייתי כותב לכן מה הגודל של הפלא הזה,
אבל....
אני חושש לעשות לו אאוטינג... icon_wink.gif icon_lol.gif

אל תדאג לגבי האוטינג... הוא חלק בלתי נפרד מקו האופק של תל אביב...
ניתן לראות למרחוק את הבניין הגבוה בבורסה, את מגדלי עזריאלי ואת מגדל רועי מבצבצים
מבין הרחובות הסואנים של עיר האורות.

ואצטרף לחברה מכיתה ז' 7 (כי אין ספק... אתה הגדול מכולם!!!):

ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך ! ניו בוי המלך !