צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחקר: SMS גורם יותר נזק למוח ממריחואנה

T O M​(שולט)
לפני 19 שנים • 25 באפר׳ 2005

מחקר: SMS גורם יותר נזק למוח ממריחואנה

T O M​(שולט) • 25 באפר׳ 2005
http://www.ynet.co.il/articles/1%2C7340%2CL-3076230%2C00.html

מעתה אל תאמרו "טיפש", הגידו "אינפומני".
נראה לכם שהמאמר ימנע ממכם לשלוח/לקבל SMS?
icon_biggrin.gif
_טרוריסט חמוש באננס

לא ברור לי משהו על המחקר הזה:

_טרוריסט חמוש באננס • 25 באפר׳ 2005
האם הוא נעשה על מעשני סמים צרכני SMS או שמא נעשה על מעשני סמים שאינם צרכני SMS או אולי נעשה על צרכני SMS שאינם מעשנים.אולי בכלל הוא נעשה על צרכני סמים שמזמינים חומר מהדילר השכונתי בעזרת הSMS ?
ואני לא רוצה לחשוב בכלל מה שוות מסקנות המחקר הזה באם נעשה על מי שאינו גם מעשן סמים וגם אינו משתמש בSMS (יש שלושה כאילו כרגע אבל אחד מהם לא במצב בריאותי משהו ככה שצפו לעידכונים בנושא).
אני תוהה האם הקפיד מנחה המחקר ועוזריו המכובדים להבדיל בין סוגי חומר שונים?
דבר אחד הוא באם הנחקר מעשן "ורד הלבנון" ומכתיב SMS לכוסית שהחליף איתה מספרי טלפון בפיקאפ בר ודבר אחר לחלוטין באם הוא בכלל פינק את עצמו עם איזה משהו אפגני ומתכתב עם האישה שבסופר פארם ומתלבטת בין שני סוגי שמפו נגד קשקשים( לא לא תבינו זה היה ממש עקרוני,הבקבוק הגדול מכיל 250 מ"ל ועולה 23.99-מבצע חגים- והקטן מכיל 180 מ"ל ועולה 19.99-מבצע חבר מועדון).
גם אם אצא מנקודת מחשבה פוזיטיבית ואתן לנחקר את הספק שאחרי ראש לבנוני טוב הוא עוד מסוגל להקליד אני מאמין שגם תומכי המחקר המלומדים יזקפו גבה למשמע האפשרות כי אחרי סחיבה קטנה מהאפגאני הנדון מסוגל להזיז גפיים עלייונות.
ועוד לא התחלתי בכלל לחלוק עימדכם את חששותי לגבי יחס החוקרים לסוגיית סוגי הגראס ההולנדיים.
בכלל בשביל מה המחקר הזה טוב ? מי ממן אותו ? בעצם אם קצת שוקעים בזה נשאלת בכלל השאלה מי מימן מה ??
על מדברים בשירשור הזה תזכירו לי ??

טוב חייב לזוז ,מילא אני מגלגל ביד אחת וכותב SMS ביד השנייה אבל גם להקליד ?

ובבירכת "ויוה לה רזיסטאנס"

האננס

וזיכרו:

"אם שותים אז לא"... הממממ "אז לא מה עושים?"...רגע זה היה לי על קצה הלשון...רגע רגע רגע...כן אה ! שימו לב: אם מעשנים אז לא...." לא ,זה לא הולך ככה...תנו לי שנייה להתרכז....משהו עם "בשביל זה יש חברים"....
בשביל מה יש חברים ??
אוי זאת שאלה יפה...חכו כמה ימים אני אחזור עם תשובה....
אנה דוט קום

גראס לכל דיכפין

אנה דוט קום • 25 באפר׳ 2005
אני לא מתכוונת להביע דעה אם זה מוסרי או לא לגבי עישון גראס אבל יש כמה נ'ק שכראי לשים
אליהם לב.
כל שנה מתים רבבות אנשים בעולם מעישון סיגריות וסיבוכים שקשורים לכך.
ועד כמה שידוע לי אף אדם לא מת מעישון גראס !
גראס הוא לא ממכר,הגוף לא דורש את רמת הניקוטין שהוא הורגל מסגריות רגילות.
יש מחקרים שקובעים שגראס במינון נכון,לא מזיק ואפילו מועיל.
מסגריות קשה להגמל עד כדי בלתי אפשרי.
התמכרות לאלכהול גורמת ללא פחות סיבוכים מסיגריות.
אבל משום מה לא מוציאים מחוץ לחוק דברים שמזיקים הרבה יותר מגראס.
רשיות החוק בארץ וברוב העולם יוצאים למלחמת חורמה דווקא במעשני הגראס,כי הכי קל לתפוס
את אותם אנשים שלא מזיקים לעצמם ולסביבתם ובדרך כלל אנשים "טובים" שאוהבים לתפוס קצת ראש.
אבל מי שבעצם מחליט מה שטוב לנו,לא עושה את זה בגלל ש"אכפת לו מאתנו",כמו כל דבר בחיים הכל אינטרסים של כסף גדול וכוח פוליטי.
הרי חברות הסיגריות ומשקאות חריפים מגלגלים מיליארדים של דולרים,כמות המיסים שנכנסת לקופתה של המדינה היא אדירה,אף אחד לא יוותר על "ביצת הזהב" אפילו אם מדובר על חיי אדם.
חברות הסוללר מכניסות הון עתק למדינה,על זכויות להשתמש בתדרים שהיא מספקת.
אף אחד עדיין לא יודע מה ההשלכות שיגרמו לנו בעתיד משימוש בטלפונים הללו,האנטנות שהם מציבים בכל מקום הוכחו כפולטות קרינה מסוכנת.
אבל מי יוותר על כל המיליונים שמעשירים את קופת המדינה ויעיז לצאת כנגדהם.
מי אמר שקידמה היא בהכרח מועילה,יש דברים שעדיף להשאר עם הישן והטוב
זה יותר טוב ויותר בריא !
אז כמו שאמרו גדולים ממני "עלה ירוק או עלה לניידת" icon_smile.gif
icon_rolleyes.gif
אנהקשת
לפני 19 שנים • 30 באפר׳ 2005
אנהקשת • 30 באפר׳ 2005
כעובדת המשרד האחראי על הפחתת הנזקים של חלק מהדברים שמנית, אני מסכימה איתך ומקווה שיום אחד הממסד כאן יתעורר מעיוורונו, יפסיק להאשים את הקורבנות ויתחיל לטפל בבעיות האמיתיות (המניבות כספי מיסים לרוב, בהם נעשה שימוש שיעילותו לא הוכחה מעולם)