לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טעות בקשירת זין...

מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 28 באפר׳ 2005

טעות בקשירת זין...

מיתוסית​(שולטת) • 28 באפר׳ 2005
עשיתי קשירת שיבארי בסיסית לסאב המבוססת של קשרים לאורך פלג הגוף העליון. בהחלטה של רגע, החלטתי ליצור קשר נוסף, לרופף אותו מעט ולהכניס את איבר המין לתוך הקשר (מעין CBT בתוך הקישרה הכוללת), דבר שמעולם לא עשיתי- בד"כ שני קצוות החבל עוברים משני צדי האיבר המשוחרר.
כהרגלי בדקתי שהחבל לא הדוק מידי על הצוואר והמשכתי בסשן.

באמצע הסשן, הסאב שהיה עירני למזלנו (לא היינו בחדר באור מלא ומן הסתם גם לא הסתכלתי על הזין שלו כשהצלפתי על הישבן), העיר את תשומת לבי שהוא מבחין בנקודה שחורה על הזין.
מיד הפסקתי את הסשן, הדלקתי את האור והתרתי את קשירת החבלים. (הייתי קצת מבוהלת אבל שמרתי על קור רוח) באותו רגע הבחנתי שהקשירה סביב האיבר התהדקה עליו (והרי אומרים תמיד שיש לשמור על מרווח ביטחון מסויים כי קשירות טבען להתהדק) והיה לי קשה להוציא אותו (הכנו מראש מספרי חובשים, ואם לא הייתי מצליחה לאחר זמן קצר, הייתי משתמשת בהם).

בסופו של דבר, למזלי הוא פראמדיק והוא אמר שזה סתם דימום תוך עורי, התפוצצות של איזה נים (כמו מכה יבשה כחולה כשמצליפים) ושאין ממה לדאוג.

הסיבות שאני מספרת על המקרה הזה "ומחלתי על כבודי" למרות שעלולים לחשוב שאני לא מקצועית (מה שאולי נכון, אבל בטיחות הסאב תמיד חשובה לי) הן:

1. להזהיר את כל המלכות והאדונים מלעשות דברים שאולי לא מבינים בהם לגמרי ולא מודעים לכל ההשלכות. להיות עירניים, בייחוד כשמדובר באיברים רגישים (חשוב יותר מכל רצון של השניים ומאגו).
2. לקבל מידע מורחב ואמין יותר לגבי CBT שלא נתקלתי בו יותר מידי בפן המעשי מיודעי דבר.

אם אנחנו לא כאן על מנת לספר על ניסיון טוב ורע על מנת ללמד וללמוד מאחרים, הרי שהפורום הזה לא עושה את שלו.

אשמח לקבל תגובות ועצות מניסיונם של אחרים ואחרות.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 28 באפר׳ 2005
ראשית, כל הכבוד על שאת חולקת איתנו על מנת להזהיר אחרים
אין זה פוגע בכבודך אלא רק מעלה אותו.
שנית, רבים בעקבותיי יפנו אותך לאתרים אשר מתמחים בנושא הנ"ל וגם באתרי הקשירות השונים יש תשומת לב רבה לאיברים רגישים.

אני חושב שאולי כדאי לארגן שוב את הערב של " הסכנות של BDSM ומניעתן". מה דעתכם?
שפינוז_
שפינוז_ • 28 באפר׳ 2005
צריך להיות זהירים שקושרים באמנות את הנכס הכי חשוב שלנו ובניו (להלן הבצים)
לא חזק מידי ולא מעבר לזמן מסוים מעבר לזה זו הנאה צרופה
Bloody
Bloody • 28 באפר׳ 2005
לפחות בהתחלה, תני לבחור לעשות את זה.
הוא כבר ידע לא לעשות חזק מדי, ולדעתי זה יכול להוסיף לסשן icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 באפר׳ 2005
Abyss כתב/ה:
ראשית, כל הכבוד על שאת חולקת איתנו על מנת להזהיר אחרים
אין זה פוגע בכבודך אלא רק מעלה אותו.
שנית, רבים בעקבותיי יפנו אותך לאתרים אשר מתמחים בנושא הנ"ל וגם באתרי הקשירות השונים יש תשומת לב רבה לאיברים רגישים.

אני חושב שאולי כדאי לארגן שוב את הערב של " הסכנות של BDSM ומניעתן". מה דעתכם?

תודה. אני בהחלט בעד.
הבעיה שאני כמו רבים אחרים, למדנו רק מתוך קריאה שטחית באתרים השונים ומתוך ניסיון אישי על בשרינו ועל בשרם של אחרים.
בקושי יצא לי לראות סשנים אמיתיים (אני אל תופסת סשנים במועדון ככאלה ובטח לא סרטים) וכשיצא לי, לפעמים דומים ודומיות לימדו אותי כל מיני דברים, אבל סך הכל לא לכולם יש את הפריבלגיה הזאת וגם לי לא תמיד.
מן הראוי שבנושא עדין כמו בטיחות בבדס"מ, יהיו סדנאות כאלו כל כמה זמן.
זה יכול לשרת גם את המנוסים ועל אחת כמה וכמה את אלו שלא.
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 29 באפר׳ 2005

הערב הקודם

teacher​(שולט) • 29 באפר׳ 2005
שעסק בסיכונים הרפואיים ב-BDSM
נערך במועדון ובהשתתפות אנשים בקהילה מתחום הרפואה שהנחו אותו
בליווי הדגמות חיות.

זה מאוד מועיל וחשוב להבין את המנגנונים הפסיולוגים כמו גם את האנטומיה הבסיסית
של גוף האדם. זה בטח לא מזיק...

רעיון טוב

teacher
מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 29 באפר׳ 2005
מיתוסית​(שולטת) • 29 באפר׳ 2005
אז יאללה, תתחילו לארגן, ואם יהיה טוב אולי לעשות את זה על בסיס קבוע, נניח פעם בחודשיים.
זה יותר חשוב מכל מיילדום/פאםדום/מאנץ' וכו' וכו'...

ואני עדיין מחכה לעצות בשטח ו'או מאמרים....
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 30 באפר׳ 2005

קישורים ומידע

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 באפר׳ 2005
על טיפול בביצים
http://public.diversity.org.uk/deviant/bfballtr.htm

על טיפולים לזין
http://public.diversity.org.uk/deviant/bfcocktr.htm

ותודה על השיתוף במידע על סיכונים - מעט אנשים מוכנים לספר על תקלות ותאונות, בודאי שעל כאלו של "כמעט ונפגע".

אך בדיוק מידע שכזה יכול להבהיר עד כמה חשוב לדעת מראש מהם הסיכונים ואיך להיערך מראש כדי למנוע ולהקטין אותם.

תודה icon_exclaim.gif
009​(אחר)
לפני 19 שנים • 4 במאי 2005
009​(אחר) • 4 במאי 2005
כל הכבוד לך מלכה מלקה על אומץ הלב לגלות בפומבי את מה שכתבת...........את ראויה להערצה ולהערכה רבה על משהו שרבים רבים אחרים היו מעדיפים להסתיר ולטאטא מתחת לשטיח...........ואילו את בחרת לספר לכולם ...........

נהגת בדרך הנכונה וטוב ששיתפת את כולנו בדברים החשובים האלה.................

009

עבד הבית של מועדון הדאנג'ן
009​(אחר)
לפני 19 שנים • 4 במאי 2005
009​(אחר) • 4 במאי 2005
ושוב טעיתי .............כוונתי היתה למלכה הכחולה .

009