בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משפטים פלואידים

G-O-L-D​(שולט)
לפני 19 שנים • 30 באפר׳ 2005

משפטים פלואידים

G-O-L-D​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
סטיב אוסטין אמר לי פעם:
"שמע, חביבי, זה אולי נשמע יוקרתי להיות 'איש המיליון דולר' אבל מה זה מיליון היום? פעם, כשהמציאו אותי בשנות השבעים זה היה המון, אבל היום? היום לכל פושר סוחר סמים יש איזה אחד כזה בבנק. אז אל תתלהב מהמונח 'איש המיליון דולר' וחוץ מזה, אתה יודע כמה זה כואב לחרבן ברגים?"

*

ביל גייטס אמר לי פעם:
"ליסן גולד, נכון אומרים שגנבתי את התוכנה, בסדר, שיגידו. שמע לי, אל תשים לב למה שאנשים אומרים, אנשים מכורח היותם, מרגישים צורך להגיד... תאמין לי, אני שידרגתי את התוכנה הזו למקום שאתה לא מבין כי כשקיבלתי אותה, אוקי נניח, גנבתי, ואגב את זה אני אומר רק למען השיחה, אז היא היתה דרקעס כמו שאומרים במוצא שלך. וחוץ מזה, בינינו, מים גנובים ימתקו".

*

מייק טייסון אמר לי פעם:
"את האמת גולדי, בכל פעם שאתה רואה מישהו על זירה, זה רק אומר שכל כך שורף לו בבטן והנפש כל כך מעונה, שהדרך היחידה שהוא מצא להעביר את כאבי הנפש היא לסחוט בכאב את הגוף".

*

פול אוסטר אמר לי פעם:
"תדע לך ילד, בכל פעם שאתה רואה ספר שיוצא לאור והופך לבסט סלר, תדע שמה שכתוב בו לא ממש משנה, הקרדיט האמיתי מגיע לסוכן ולמחלקת השיווק".

*

ז'וז'ה סאראמגו אמר לי פעם:
"בכל פעם שאתה קורא ספר ממש טוב, תדע שמאחוריו מסתתר מישהו שלא ממש יוצא את עצמו, הוא היה מתחלף איתך בשניה בכדי לקבל את הקלות שבה אתה חי, כי עבורו הדרך לחיות היא בעד למילים".

*

ניק קייב אמר לי פעם:
"חביבי, אין מה לעשות, עצב מוכר. וחוץ מזה, להצחיק זה הרבה יותר קשה".

*

יו הפנר אמר לי פעם:
"פיק וואן".

*

סטיבן הוקינג אמר לי פעם:
"אז כן, נכון, אני יודע על חורים שחורים, קוואנטים ואני יכול להגיד לך את תולדות היקום, אבל חביבי, אתה מסוגל להבין עד כמה זכית שלא לחרבן בחיתול?"

*

אבא שלי אמר לי פעם את הדבר הכי מצמרר שהוא היה יכול להגיד:
"אין מה לעשות, אתה הבן שלי, כמה שלא תנסה לברוח מהעובדה הזו, לא תצליח. אחרי הכול, איך בן אדם יכול לברוח מצלו?"

*

אח שלי בעקבות משפט זה אמר:
"נחייה באור".

*

רבי נחמן מברסלב אמר פעם:
"נ, נח, נחמן, נחמן מאומן"
אישתו אמרה לו שישתה משהו וינקה את הגרון.
ראש ישיבת 'אור הגנוז' אמר:
"איפה מיכלי הספרי? רבותי יש לנו סלוגן!"

*

עומרי שרון אמר לי פעם:
"שמע, אני בעמדות כוח עצומות, אני יכול לכבות את המדינה ולהדליק אותה, אני יכול להחליט מי ומה יקרה, אני יכול לעשות הכול".
אני חייכתי, חשבתי על זה ואמרתי:
"את הזין באמבטיה אתה יכול לראות?"

*

נובו חבר שלי אמר לי פעם:
"שמע, אני חולה על מסעדות יוקרה, חולה עליהן, אני פשוט אוהב את זה מה אני אגיד לך, אני נהנה מכל רגע, אבל הכי אני אוהב זה שאחרי שהם מגישים לי את החשבון, אני הולך לשירותים ודופק להם חירבון".

*

מאיה בוסקילה אמרה לי פעם:
"תירגע חמוד, אתה לא כזה להיט".
אני נשענתי לאחור וחשבתי שהשירים הטובים באמת, הם אלו שמתגלים אחרי כמה השמעות של אותו תקליט ושהלהיט הופך להיות בסופו של דבר לשיר הכי מאוס.

*

סטיבן סיגל השחקן וסאנסאי האייקידו אמר לי פעם:
"מי שלא לומד להתכופף, נשבר".

*

שייקספיר אמר לי פעם:
"אתה קולט כמה אני הייתי טוב? עד היום לא מגיעים לרמה שלי. אבל וואלה כנראה שאם הייתי חי היום, סקעת היה מנצח אותי בכמות ה-SMS".

*

סינטרה אמר לי פעם:
"השיר שלי שהכי הרבה אהבתי היה MY WAY אבל אתה קולט, יש כאלה שכל כך לא מבינים מה זה לחיות מהלב, שהם בטוחים שאני שר על איזה כביש מהיר".

*

שייקה אופיר אמר לי פעם:
"כשאתה מקדים את זמנך, מכירים בך הרבה אחרי שאתה מת. אבל אז, אז זה כבר לא שווה".

*

מוחאמד דאף אמר לי פעם:
"עבדו עלי, לא שיבעים בתולות ולא נעליים. אם הייתי יודע, הייתי עוזב הכול, עובר לתל-אביב ומזיין יהודיות צפוניות פציפיסטיות. גם זאת דפיקה".

*

יאסר עראפת אמר לי פעם:
"וואלה גם כאן רבין רודף אותי".
רבין אמר בתגובה:
"אם לא היינו רוחות נטולות גוף, הייתי שובר לו את הרגליים והידיים".

*

מיץ פטל, ההוא מהספר אמר לי פעם:
"אתה יודע משהו, אתה מזכיר לי את עצמי. גם אני הייתי חי בבית ואף אחד לא ידע מי אני. את האמת, עכשיו כשאני חושב על זה, מאז שיצאתי, האריה והג'ירפה לא מפסיקים לקדוח אותי. אכלו לי את הראש. תישאר בין הקירות, זה הכי נעים ומחבק".

*

כלובי אמר לי פעם:
"תעשה מנוי זהב או שאני מוחק לך את כל הפוסטים".
אני אמרתי:
"היי, זו סחיטה. אתה כמו חברת החשמל!"
כלובי חייך, שלף סיגר, ליטף חתול, נשען לאחור ואמר:
"אז אתה עושה או לא?"

*

הראש היום אמר לי משהו, אבל הלב שלי אמר:
"אל תפחד, תחייה איתי ויהיה בסדר. הראש זה מה שרק מונע ממני להראות לך חיים".
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 30 באפר׳ 2005
אין מה להגיד גולד...

אתה מצליח לראות את האמת המחורבנת במקומות שלא חשבתי שהיא קיימת icon_smile.gif

יפהפה.

זרונת
Anan-Sagol​(שולט)

ביל גייטס

Anan-Sagol​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
לאיזה מן ארסנל הגונבות אתה מתכוון גולדי
ענן-סגול
lain
lain • 30 באפר׳ 2005
עומרי שרון אמר לי פעם:
"שמע, אני בעמדות כוח עצומות, אני יכול לכבות את המדינה ולהדליק אותה, אני יכול להחליט מי ומה יקרה, אני יכול לעשות הכול".
אני חייכתי, חשבתי על זה ואמרתי:
"את הזין באמבטיה אתה יכול לראות?"

icon_lol.gif
גדול
זיקית

ממ

זיקית • 30 באפר׳ 2005
נהניתי icon_smile.gif
teacher​(שולט)

גולדי..

teacher​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
אתה יודע שבמקור סטיב אוסטין היה שווה שישה מליונים,
אבל מטעמים של רגישות היסטורית שינו את זה בארץ ל-''איש השווה מליונים''.

ועוד דבר -
בפרקים הראשונים, בכל פעם שהדגים את כוחו הרב, העורכים היו פשוט מאיצים את הצילומים,
שיראה מהר מהר... אבל אחרי כמה תאונות קטנות ותלונות של הורים כועסים, הם מייד שינו את זה להילוך איטי, והוסיפו את האפקט הזה בצליל א-א-א-א-א-א.

אלה היו 5 שורות על סטיב אוסטין.

יללה ביי
teacher