סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים ממאדים ונשים מנוגה

lain
לפני 19 שנים • 30 באפר׳ 2005

גברים ממאדים ונשים מנוגה

lain • 30 באפר׳ 2005
בעקבות שיחה עם כמה גברים במהלך הפסח (ונילים ,לא מהסצינה) רציתי לשמוע מה אתם הגברים חושבים בעניין
אודה לתשובות כנות

אישה ששוכבת עמכם בפגישה הראשונה
מתוך אקט זה היא מורידה את סיכוייה לקשר עמוק וארוך עמכם בחמישים אחוז או יותר
במילים אחרות ,ברוב הסיכויים, לא תקחו ברצינות אישה ששכבה איתכם בפעם הראשונה

ויש שאמרו כי מלכתחילה אם הגבר רציני כלפי האישה הוא לא ינסה לגרור אותה למיטה כבר בלילה הראשון
כלומר אם הגבר ניסה לפתות את האישה לשכב עימו כבר בלילה הראשון משמעו - הוא לא רציני כלפיה

אתם מסכימים עם טענות אלו ?
הוא​(שולט)

קשקוש

הוא​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
גם פעם ראשונה יכולה להיות מתכון טוב לקשר טוב וארוך
כל השאר דעות קדומות ושמרנות
Tame
Tame • 30 באפר׳ 2005
אני חושב שאיפשהו ברמת התת מודע זה כן ככה, אולי זה איזה שריד פרהיסטורי שגורם לנו להזדקק לחושת ה"מרדף" הזו. אולי העניין הוא דווקא רגשי כי אם אין רגש לפני שהזוג מגיע למיטה רוב הסיכויים שהחיבור יהיה אחר וזה יעיב על ההמשך, כשמחכים קצת יש יותר סיכוי לפתח רגישות ואינטימיות.
או שאולי זה משהו רוחני בכלל, הקבלה אומרת שהדרך היחידה לקבל משהו באמת היא לדחות אותו באמת קודם לכן (תדחה את הסיפוק הגשמי ותזכה בסיפוק הרוחני ארוך הטווח כמו גם בפיזי, לא תדחה תקבל רק את הגשמי ולזמן קצר ביותר).

בכל מקרה מאז שהבנתי את זה אני תמיד מנסה לדחות את הסקס עם בחורות איתן אני רוצה קשר כמה שיותר.
lain
lain • 30 באפר׳ 2005
TAME ,
מעניין מה שאמרת
אני לעומתך עושה את ההפך במרבית המקרים
מכיוון שאני מודעת לכך שהמון מן ההתלהבות הראשונית מגיעה מתוך תאוות בשרים גרידא, אני מעדיפה לעבור את המשוכה הזו כבר בהתחלה על מנת להתפנות ולהכיר את האדם על כל רבדיו מבלי שהיצר יסמא את עיניי
גם לא שוכחת כי הסקס הינו המשך טבעי של אותה היכרות מעמיקה ולבטח לא יהווה המקל באופני הזוגיות בחיי.

אני לא אישה של משחקים ולא מוכנה לשחק את משחק ה'קשה להשגה' רק בגלל דעות שמרניות של הגברים שבתורם העבירו אותן לנשים
מאידך לא אקפוץ עם כל אחד למיטה כבר בפגישה הראשונה אך אם ארגיש חיבור לא אמנע זאת מעצמי רק משום שבספר החוקים של הנשים המהוגנות כתוב כי עליי לייבש אותו עד הפגישה החמישית.

יצורים מצחיקים אתם הגברים
לאורך כל ההיסטוריה התלוננתם כי הנשים מושכות אתכם באף עד שנענות לחיזוריכם וכיום שנשים התפתחו וחדלו לשחק את המשחק הזה אתם מתלוננים כי הן מופקרות ולא רוצים אותן לקשר רציני
ואומרים עלינו שאנו פולניות icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
באופן כללי אני מאמין שסקס בפגישה הראשונה מקטין במידה מסוימת, אם כי לא מבטל, את הסיכוי לקשר ארוך טווח.
הסיבות לכך מן הסתם רבות ומגוונות. אחת מהן היא כנראה האפקט הפסיכולוגי הידוע לפיו ככל שדבר מה מושג בקלות רבה יותר, ערכו יורד ולהיפך. סיבה נוספת היא פשוטה - לפעמים אין באמת דבר בין הגבר והאשה למעט משיכה פיזית, וברגע שזו מומשה אין עוד שום דבר שמחזיק אותם יחד. בשל ההכללות הידועות והמוצדקות על גברים ונשים, סביר להניח שבהרבה מקרים שעניין זה מתקיים הוא חד צדדי, כלומר הגבר הוא זה שהיה מעוניין בקשר במובן פיזי ולא בשום מובן אחר וברגע שקיבל מבוקשו, אין לו עוד מה לחפש אצל פלונית והוא עובר הלאה. ייתכן שעדיף לגלות מוקדם שזה המצב ולא למשוך את זה לחינם.
מחשבה לא כל כך רציונלית אבל בכל זאת קיימת, לפחות אצלי ואני מאמין שאני לא היחיד, היא שאין כמובן כל רע בלשכב איתי בלילה הראשון שהרי אני שווה ומקסים ומסוקס, אבל בהחלט יש רע בלשכב עם גברים אחרים ובלתי ראויים, גם באופן כללי ובטח ובטח כשהדבר מתרחש בצורה קלילה ומהירה שכזו.
כשלעצמי, סקס בדייט הראשון לא יגרום לי לקחת אותה שלא ברצינות, לא יוריד מערכה כלפי (כל עוד אדחיק באופן יעיל מספיק את העובדה שכנראה שאני לא היחיד שהדייט הראשון שלו איתה הסתיים כך) ולא יקטין סיכוייה למערכת יחסים רצינית. פוריטניות תקטין את הסיכוי הרבה הרבה יותר.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

נשמע כמו סטנדרטים כפולים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 באפר׳ 2005
נשמע כאילו שריד מהמוסריות הויקטוריאנית שמרים את ראשו במאה ה-21.

האם אישה במקיימת יחסי מין עם אדם בפגישה ראשונה איננה בת זוג ראויה?

עוד מעט גם תדברו על כך שמין שאיננו לצרכי רביה איננו מין ראוי, אלא מין סוטה...

icon_twisted.gif
lain
lain • 30 באפר׳ 2005
"כל עוד אדחיק באופן יעיל מספיק את העובדה שכנראה שאני לא היחיד שהדייט הראשון שלו איתה הסתיים כך"

זה לא מדוייק להאמין כי עצם זה ש"זרמתי" עם פלוני בלילה הראשון אזרום גם עם אלמוני
אך בהנחה כי זה נכון ,מדוע זה מפריע לך בעצם זאלופון?
דיברת על הסלידה מפוריטניות לא.
lain
lain • 30 באפר׳ 2005
dan kap,
זה מה שאני חשבתי תחילה
שהם סתם שמרנים
אבל אחר כך המשכתי לחשוב על העניין ולקחתי גם את האופציה שאולי הם היחידים שאומרים את האמת, ובפרצוף.
Tame
Tame • 30 באפר׳ 2005
lain,
הכוונה אינה לומר שנשים הן מופקרות כיום, אני דווקא בעד הפתיחות המינית בשני המינים, אני גם לא חושב שלסקס יש מקום רק כחלק ממערכת יחסים ואני לא פוסל סקס בפגישה הראשונה.
בנוסף אני מעולם לא טענתי שנשים מובילות אותי באף (אמרת "אתם הגברים" ובתור אחד מאותם גברים כנראה שהתכוונת גם אלי..לא?) אלא להיפך. אני טוען שהכל עניין של שליטה עצמית (או לא להטיל על האיבר שבין הרגלים את עניין קבלת ההחלטות.. הוא לא האיבר המתאים ביותר). ככה שאני בעצם אומר שמי ש"נמשך באף" זה רק מי שמרשה לעצמו להימשך כך.

בכל מקרה אני חושב ששני בני הזוג, במקרה שלשניהם מטרה זהה (והיא קשר ארוך טווח) צריכים להתגבר על היצר המיני שלהם לתקופת זמן מסויימת ולחקור את הזוגיות ביניהם, לא בצורה של "קשה להשגה" אלא בצורה גלויה של החלטה משותפת כשכל הקלפים על השולחן. כן זה קשה בלי שאייזה רבי או כומר משגיחים עם מקל ביד - אבל לא זו הכוונה. אני לא חותר לעצירות אלא להתנסויות חדשות ולהתקדמות. בנוסף אני לא חושב שהסקס הוא רק שלב במערכת היחסים, לדעתי החיבור הפיזי חשוב לא פחות מהחיבור הרוחני.

נ.ב
אני מאמין שאחרי ההמתנה הסקס יהיה טוב הרבה יותר icon_smile.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
הושגה פשרה הסטורית בין הגברים הרוצים זיון בפגישה ראשונה לבין נשים החוששות מלשכב בפגישה ראשונה מחשש ל"סטיגמה".

הפשרה היא שהזוג יקיים יחסי מין בסוף הפגישה הראשונה ולא בהתחלתה כנהוג.

בנוסף כשהפגישה נגמרת
הבחורה צריכה להגיד: "אני בד"כ לא עושה זאת אבל אתה מיוחד"
כדי להסיר מעצמה את מטען האשמה ובאותו זמן גם להחניף לגבר.

הגבר צריך להגיד: "את מדהימה. מעולם לא היכרתי מישהי כמוך."
כדי להחמיא לאישה ולהזכיר לעצמו שזה לא סטוץ אלא סיכוי לקשר חדש ורציני.

כך כולם יהיו מרוצים.

המסמך הרשמי יחתם בקרוב.

נ.ב
אחרי תגובתה של ליין יש מחשבה לקרוא לזה
"מסמך ליין - קודם נשכב אחר כך נכיר" icon_biggrin.gif