בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרטון שמתעד התעללות בעופות ב-KFC בהשתתפות פאמלה אנדרסון

rumplestilskin
לפני 19 שנים • 2 במאי 2005

עוד מוכרים KFC בארץ?

rumplestilskin • 2 במאי 2005
בלי שום קשר עזה כמות הצביעות, שחיטה כשרה באשר היא אינה טובה יותר בשום צורה מזו המוצגת בסרטון. גם לא גידול העופות לביצים בארץ, או פיטום אווזים, גידול "עגל רך" ועוד.
למעשה שחיטה היא שחיטה היא שחיטה. אין מוות או הריגה הומנית. צר לי אני מאמין בדיכוטומיות, או צמחונות או קרניבוריות. השיטה, חסרת חשיבות. גם חליבת ליטרים ע"ג ליטרים מפרה מדי יום אינם בדיוק הוגנים.
זיקית

ובכל זאת

זיקית • 2 במאי 2005
כמי שקראה את "שנת הבשרים שלי" של רות ל. אוזקי ואת "אדון החצר" הזדעזעתי למראה התמונות.

שוקלת צמחונות..
אליס​(נשלטת){crazy_toas}
crazy_toast כתב/ה:
זה עוד כלום לעומת מה שעושים לחתולים... icon_twisted.gif

כה...מענין מה היה קורה אם היו עושים סרט עלי...
(ונו באמת, אתה עוד מנסה לשדל אותי לאכול בשר)
crazy_toast​(שולט){אליס}
אליס כתב/ה:
crying.gif
בבקשה תגיד לי שזה עוד מתיחה מוזרה כמו החתול בצינצנת...

הממ... אנשים אי שם בעולם אוכלים חתולים...
ניסיתי להסתיר ממך את האמת המרה..
אבל העולם לא כזה מושלם, ילדה.

וכדי לעשות את זה יותר דרמטי..
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

Re: עוד מוכרים KFC בארץ?

rumplestilskin כתב/ה:
בלי שום קשר עזה כמות הצביעות, שחיטה כשרה באשר היא אינה טובה יותר בשום צורה מזו המוצגת בסרטון. גם לא גידול העופות לביצים בארץ, או פיטום אווזים, גידול "עגל רך" ועוד.
למעשה שחיטה היא שחיטה היא שחיטה. אין מוות או הריגה הומנית. צר לי אני מאמין בדיכוטומיות, או צמחונות או קרניבוריות. השיטה, חסרת חשיבות. גם חליבת ליטרים ע"ג ליטרים מפרה מדי יום אינם בדיוק הוגנים.

למה צביעות? שחיטה כשרה זו אכן אחת השיטות האכזריות ביותר כיום, אף אחד לא טען אחרת. מה שהוראה בסרטון היה לול עופות לבשר, לולי סוללה, בהם מגדלים תרנגולות לביצים, לא פחות גרועים. בקיצור, אתה צודק בכל מילה שלך, רק לא הבנתי על איזו צביעות אתה מדבר?
אולי אתה מניח שאלה שהזדעזעו אוכלים בשר ושאר מאכלי רצח? למה להניח? או שלא הבנתי משהו?

סכיזו.