בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על קולר וסנדלים

קלייר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 4 במאי 2005

על קולר וסנדלים

קלייר​(נשלטת) • 4 במאי 2005
עומדת מול המראה. "אין לי מה ללבוש" אני מסננת בזעם. פוסלת את כל מה שמוצא מהארון. אני רוצה להיראות הכי נפלא שאפשר כשאני נוסעת להביא אליי את גברתי.

הקולר תופס אותי בזווית העין. לבושה בג'ינס וחזיה אני עונדת אותו על צווארי. והוא נראה כל כך נפלא שם. אם הייתי יכולה הייתי נוסעת להביא את גברתי בדיוק כך, אבל מאחר ואני מנסה להימנע ממעצר, אני זורקת עליי גם חולצה שחורה, לוקחת את הקסדות, ויוצאת לדרך.

קבענו בחמש, הגעתי בשתי דקות ל... והיא כבר מחכה לי למטה, והמראה מהמם. בנון שלנטיות אני עוצרת את האופנוע על המדרכה, ומורידה את הקסדה. העיניים שלה ננעצות בקולר שעלי, העיניים שלי ננעצות בסנדלים שלה. הם אדומים, בעלי עקב גבוה, וחושפים כל כך הרבה מכף הרגל שלה.

"הזנזונת שלי החליטה להפתיע אותי?" היא שואלת בחיוך.

כולי סמוקה כשאני עוזרת לה לטפס מאחורי על האופנוע. מיד כשהיא עליו היד שלה נשלחת אל הקולר שעלי, מושכת בו קלות, והמשיכה אומרת לי "את שלי".

אני נוהגת פחות טוב מהרגיל, אולי בגלל העובדה שאני בלי תחתונים מתחת לג'ינס, ואני מרגישה היטב את הרוח מקררת את האזור הלוהט שבי. ואולי כי גברתי יושבת מאחורי צמוד... מאוד צמוד. האצבעות שלה מחליקות לי על השדיים כשאני נוהגת, צובטות את הפטמות כשאני מאיצה, והגניחות שלי מהדהדות לי בקסדה הסגורה.

אני מתחככת בה, גב אל שדיים. "ביקשת רשות שפחה שלי?" לא מאחרת התגובה לבוא. המילים שלה גורמות לי לשבת זקופה מאוד על המושב. ברגע נמחקים ימי הציפייה וההמתנה. אני במקומי, השפחה של גברתי.

כשאנחנו מגיעות לביתי, היא מתיישבת על הספה. אני מתקרבת אליה, והירידה אל הברכיים כל כך טבעית לי עכשיו, אל מקומי לרגליה. טומנת את ראשי בחיקה, מרגישה את האצבעות מלטפות לי את השיער. גברתי מבינה את הגעגוע שהתפרץ דווקא יום לאחר שהיא חזרה. הליטוף שלה עדין אליי, אוהב.

אני נושמת אותה ונרגעת. "תפשילי את המכנסיים" היא אומרת לי. אני מפשילה אותן וכף הרגל שלה, שנעולה עדיין בסנדל נלחצת לי אל הכוס. "תראי לי כמה התגעגעת כלבה שלי, תאונני לי על הרגל".

ברגע היא זורקת אותי בחזרה אל המקום ממנו היא נסעה לפני אחד עשר יום. אני נבוכה אבל האגן שלי מתחיל לזוז מעצמו. אין לי שליטה עליו. זקוקה לגברתי.

היא משכיבה אותי על ברכיה, היד שלה מתחילה להצליף לי בישבן. אני עוצמת את עיני בעונג. חזרתי הביתה עם שובה.

"תאונני על הברך שלי כלבה שלי, תסתכלי איך הכלבה שלך מסתכלת עלייך, הכלבה שלך מסתכלת על הכלבה המיוחמת שלי" היא ממשיכה. האגן שלי נע במטורף. אני זועקת אליה שלא אוכל עוד לעצור את האורגזמה, והיא מתחילה לספור לאט עד עשר, ובעשר אני מתפוצצת.

אבל גברתי רק התחילה איתי.

"רדי על ארבע, ותסירי לי את הסנדלים" היא פוקדת.

אני על ארבע, מסירה את הסנדלים ומרגישה את רגליה מונחות על גבי. עיני עצומות. טוב לי. "את החפץ שלי" היא אומרת לי, "ואת תשמשי אותי בכל דרך בה אחפוץ".

ה"כן גברתי" שלי ממהר להגיע. כפות הרגלים שלה שעונות בנוחות על גבי, ואני מוכנה להישאר כך שעות אם אדרש.

הרגליים שלה דוחקות בגבי, דורשות שאשכב על הרצפה, וכבר כף הרגל שלה בפי. מלקקת, יונקת, מתאווה כל כך לענג אותה. כף הרגל שלה מונחת על אפי. עם האצבעות היא חוסמת לי את הנשימה. היא יודעת כמה זה מענג אותי, לדעת שהנשימה שלי בידיה.

"תרימי את היד אם תרגישי שאת נחנקת" היא אומרת לי.

דקות ארוכות אני מתפתלת בעונג כשהיא חוסמת את דרכי הנשימה שלי שוב ושוב. פעם רגלה על גרוני, פעם אל אפי ופי. בלי כאב אני מרגישה מרחפת אל ספייס עדין. לא כזה שמנתק, אבל כזה שמסחרר את הראש. היד שלה נשלחת אל פני וחוסמת את הנשימה שלי בדיוק כשאני גומרת. זה מטריף לי את האורגזמה, מסחרר לי אותה, מסחרר את כולי.

אני על הרצפה שכובה מאושרת. גברתי מעלה אותי בחזרה לספה, לאחר שהיא דורשת שאתפשט. שוב אני על ברכיה.

"אני רוצה לבדוק אם הקפדת להרחיב בשבילי את התחת שלך כשלא הייתי" היא אומרת לי. "הפעם אני חודרת אלייך בלי ג'ל. אני רוצה שנוזלי התחת שלך ירטיבו אותך בשבילי". ולאט היא חודרת. אצבע עמוקה דופקת לי את הישבן. "תאונני לי על הרגל אבל שלא תעזי לגמור" היא פוקדת עליי. אני מאבדת שליטה לגמרי. עוד אצבע חודרת אליי, מזיינת אותי עמוק. "הכלבה שלי לא הרחיבה את עצמה בשבילי" היא נוזפת בי "הישבן שלך סגור. אני צריכה לקנות לך באטפלאג רחב יותר שתסתובבי איתו כלבה שלי?". אני נטרפת. היא חודרת, מזיינת, יוצאת, חודרת שוב. בידה השניה היא מצליפה לי על הישבן. הכאב מתוק כל כך, רק רוצה עוד ממנה בתוכי. היא סופרת לי מעשרים ומטה, באחת אני צורחת את הגמירה שלי. נטרפת ממנה.

חבוקה בזרועותיה אני נרגעת, ואז נשלחת אל חדר השינה להביא ממנו את עגילי הפטמות שקיבלתי ממנה אתמול. היא עונדת אותם על הפטמות. זה כאב חד. כזה שממסטל לי את הראש. "לטפי אותי כלבה שלי" היא פוקדת. אני מלטפת. העיניים שלי עצומות. הכאב מהפטמות גורם לי לנסוק, קשה לי להתרכז בליטוף למרות שאני משתדלת.

"נשקי לי את הכוס מעל התחתון" היא פוקדת עליי. אני מזנקת אל הכוס שלה. כל כך ייחלתי להוראה הזו. בדרך הפטמות מתנגשות בספה. הכאב חד, כמעט בלתי נסבל, אני מנשקת את הכוס שלה שמתחת לתחתון.

"אני יכולה להוריד לך את התחתון?" אני שואלת.
"לקח לך רק עשרה ימים כדי לשכוח איך לבקש?" היא עונה.
אני נושמת עמוק.
"גברתי אני יכולה בבקשה להוריד לך את התחתון ולענג אותך?".
היא מרשה, אבל פוקדת שרק אנשק לה את הכוס.

אני מנשקת. מידי פעם מבריחה נשיקה צרפתית אל הכוס שלה. יודעת שהיא נהנית מההיטרפות שלי ממנו. הכאב בפטמות הופך לבלתי נסבל, ומתנשפת אני מבקשת מגברתי שתסיר את העגילים מהן. היא מסירה, עוברת עם לשונה על הפטמות, מרגיעה את הכאב, ושוב אני נשלחת אל הכוס שלה.

לאט אני מענגת אותה. הלשון והשפתיים שלי מאושרות עכשיו. והיא גומרת, וגומרת, וגומרת... שוב ושוב אני מתענגת על צרחות העונג שלה.

"תשכבי לידי שפחה שלי" היא מזמינה אותי לשכב בגבי אליה, ומחבקת צמוד. "את זוכרת את החיבוק הזה כלבה שלי?". אני כל כך זוכרת. עוצמת עיניים. חזרתי הביתה.

האצבעות שלה נשלחות אל הפטמות שלי. בתוך דקות אני בספייס, והוא לוהט לי, רגוע ועמוק יותר מאלה שקדמו לו בסשנים הקודמים. אני מאושרת. אני רגועה, אני עם גברתי שוב.

וביום שישי נקיים את הסשן הזנותי שאני אחראית לארגונו. icon_smile.gif
נעמה26​(שולטת)

וואוווו

נעמה26​(שולטת) • 4 במאי 2005
מהמם !!!! מטריףףףףףףףף!!!!

אני חייבת לשאול אותך משהו .... הגבירה שלך קוראת כאן בפורום את מה שאת כותבת ???

אם לא ... אז מומלץ ביותר
icon_lol.gif .
Belisana​(שולטת)

My dearest

Belisana​(שולטת) • 4 במאי 2005
מגיעה לך גם תגובה כתובה על כל ההשקעה הזאת.
גאה בך וגאה שאת שלי.
תודה גם לחברות הפורום על כל התמיכה בשפחתי.

B
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 4 במאי 2005
גברתי,

את הרי יודעת כמה ריגשה אותי התגובה שלך. כל כך חיכיתי לרגע הזה.

תודה גברתי.

שפחתך.