אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התעללות חוקית בבע"ח

עבודת מאסטר{lori}
לפני 19 שנים • 5 במאי 2005

התעללות חוקית בבע"ח

עבודת מאסטר{lori} • 5 במאי 2005
זה אפילו לא טיפה אחת מים הייסורים שעובר הבשר בדרכו לצלחת שלך.

אזהרה - קשה לצפיה לאנשים רגישים.

להגביר רמוקולים
http://www.pelosanimais.com/recursos/free_me_go.php
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 6 במאי 2005
זו לא הפעם הראשונה שנתקלתי בסרטון זה.
כל פעם מחדש אני מזועזעת!
כל מוצר שאני רוכשת אני בודקת האם הוא נוסה על בעלי חיים, ואם כן- מחזירה למדף!
אני מקווה שכולכם תביטו על הסמל הקטן של הארנב והכתוב " לא נערכו ניסויים בבעלי חיים" ותנהגו כך .אולי ניתן יהיה למזער את התופעה.
Tame
Tame • 6 במאי 2005
מישהו יודע מאיפה משיגים את החוברת שמפרטת לאילו חברות יש מוצרים שלא נוסו על בעלי חיים? עד כה השגתי רק דף קטן אבל אני יודע שיש חוברת ואני לא יודע מאיפה להשיג אותה...
פומיקי

לגבי ניסויים וכו'

פומיקי • 6 במאי 2005
החיפוש באינטרנט הוא פשוט, והשאלה מורכבת. ישנם ה-ר-ב-ה מוצרים בשוק, והרבה חברות שמייצרות אותם. האם הכוונה למוצרי מזון? מוצרי קוסמטיקה? מוצרים אחרים כמו כלי ניקוי וכדומה? הכי פשוט להכנס לאתר כמו www.organics.com או לפורומים שונים, ולברר. ארגון "אנונימוס" בארץ מאוד פעיל בתחום.
מילה קטנה לגבי הנושא הזה -
חברות שונות אכן לא מנסות את מוצריהן על בעלי חיים. במקום זה, הן מכניסות חומרים שמשאירים משקעים על הגוף, על השיער, על השיניים ובמערכת העיכול, שבטווח הארוך פוגמות בבריאותנו. אין כבר כמעט מוצרים שלא כוללים זן כזה או אחר של נזק לבריאות האדם, או החיה.
זה כואב ואפילו מרתיח, אבל זה המצב. המוצרים האורגניים וה"טהורים" באמת עולים כל כך הרבה, שרובנו נחשוב פעמיים לפני שנצרוך אותם באופן קבוע. וכל מי שאוכל מוצרים מן החי, כמוני למשל, יכול מהר מאוד להתייאש....
Tame
Tame • 6 במאי 2005
המון תודה לך!