שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביקור בארמונה המאובזר להפליא של המלכה....

תחת השמש​(נשלט)
לפני 18 שנים • 6 במאי 2005

ביקור בארמונה המאובזר להפליא של המלכה....

תחת השמש​(נשלט) • 6 במאי 2005
[B][align=right] יום שישי, שעת בין הערביים, התעוררות משנת צהריים מתוקה. היו לי מספר אופציות כיצד לבלות את ערב שישי, כולן אופציות מעניינות ומפתות. החלטתי ליצור קשר עם המלכה שנתנה לי את מספר הטלפון שלה יום קודם לכן. חייגתי את מספר הטלפון אשר היה שמור לי בזיכרון ובצפייה לשמוע את קולה של המלכה תקיף ולא משאיר מקום לספק באשר למעמדה. ובמקום זאת חיכתה לי הפתעה אחרת, קול עדין,צעיר וקסום מעברו השני של הקו. לרגע חשבתי שטעיתי בחיוג והגעתי בטעות לאחת המכרות הוניליות. כבר ידעתי כי נשבעתי בקסמיה. שוחחנו לא זמן רב במיוחד, ונראה כי הייתה התרשמות הדדית. קבענו להפגש עוד באותו ערב. זה היה ביקור כמעט בלתי מתוכנן בארמונה של המלכה. לאחר שהסבירה לי כיצד להגיע לביתה, החנתי את רכבי והיא יצאה לקראתי לפתוח לי את דלת הזכוכית בכניסה לחדר המדרגות. לבושה בבגדי עור שחורים-בגדי מלכות ונראתה טוב יותר משחשבתי. המלכה הורתה לי לבוא אחריה, פוסע בחדר המדרגות לעבר הממלכה, לקראת הרגע הבילתי נודע. תמיד ברגעים כאלו, אתה יודע כיצד אתה נכנס, קצת פחות בטוח כיצד אתה יוצא... המלכה הייתה חדורת בטחון ומלאת חושניות ותשוקה שכמוה מזמן כבר לא פגשתי. נכנסתי לאחד הארמונות היפים שפגשתי(והספקתי להכיר כמה...) קירות צבועים באדום עז, מראות, במרכז החדר יורד מהתיקרה כלוב מעור מיוחד בעיצובו אשר סימן לי את העתיד לקרות אם וכאשר...מתקנים כמעט מכל סוג אפשרי לקשירות, מעץ כבד וממתכת. תתפשט!!!! פקדה עליי המלכה, ואני עבד וותיק ומנוסה מחייך לעצמי בפנים- מה כבר יכולה המלכה להפתיע שעוד לא חשתי בכל תקופת עבדותי והיא תקופה לא קצרה כלל וכלל. היא נגשה רגע לאחד החדרים בביתה ומשאירה אותי לבד בחדר לחוש את העוצמה המוקרנת מכל פינה, ומכל אמצעי הקיים בממלכת העינויים. רד על ארבע!! ותוך כדי מספר הצלפות בשוט התקרבתי אל הסד בו ניתן לכלוא את הראש והידיים באופן שאין דרך חזרה ממצב כזה ומאותו רגע אני יכול רק לילל.... רגליי פוסקו כך שלא ניתן להבין משהו אחר ממה שהמלכה מתכננת - חשתי מספר הצלפות נוסף לחימום האיזור ומיד לאחר מכן שתי אצבעות היו כבר עמוק בתוכי ובתנועות סיבוביות בחשה לי את החלקים הפנימיים בגופי.... אחרי שגמרה להשתעשע עימי בסד העינויים, נקשרתי לצלב בקיר וחתפתי בכל מקום אפשרי ולא אשפרי בגוף, התעללות מינית בזין שעמד ובמיכלים המלאים שתלויים עליו ומחכים בכל רגע לפרוץ החוצה. אבל לא כו"כ מהר תיתן המלכה את התענוג של פריצת השפיך החוצה, את זה היא הבטיחה למלא לי בפה בגלל העובדה שאמרתי לה שזה מגעיל אותי, כמובן שאותה זה הדליק והכניס לאמביציה למלא לי את כל הפה .בשלב מאוחר יותר, לך שניסתה עליי את כל עינויי האינקוזיציה האפשריים לרבות מקלחת צהובה. המלכה חשה בכך, שאני מתחכם והגיע למסקנה שיש גבול "לטיזריות" שלי, הוכנסתי לאחר כבוד לכלוב העור המשתלשל לו מהתקרה וסוגר בתוכו את העבד בעמידה באופן שאינו יכול להתחמק משום דבר. הכלוב נסגר עלי כלאחר כבוד, ואז החל "ניסוי הכילים" של כל השוטים ו/או אביזר אפשרי הקיים בממלכה- וקיימים הרבה. לאחר כמספר דקות כשהתחת כבר איבד את תחושתו וצבעו הפך לאדום כמו קירות החדר, שוחררתי מהכלוב, הושכבתי על הגב, כאשר המלכה יושבת לי על הפנים ואני מלקק לה בעוז ובהנאה מרובה את פי הטבעת. כל אותה עת חודרת לי המלכה אנאלית כאשר קולות אנחה מלוות את החדירה. לסיום סשיין מוצלח קמה המלכה מעל פניי, השתינה על הזין שלי, קיפלה את רגליי כך שהזין היה קרוב יותר מתמיד אל פי והחלה בממלכת החליבה שארכה מספר דקות ו...... כמובן שפריץ חם, סמיך ובכמות שניתן היה להשקות גן ציבורי שלם, השפריץ על פניי ושפתיי ומעט חדר אף לפי. כן עבד- זו מתנתי אליך.... לאחר מקלחת קצרה ישבנו ביחד והפלגנו בסיפורי נוסטלגיה מהעבר ומי יודע בקשר לעתיד.... תודה לך מלכתי!!! icon_redface.gif
Shalhevet
לפני 18 שנים • 9 במאי 2005
Shalhevet • 9 במאי 2005
סיפור יפה...הערצה והערכה למלכך,כל הכבוד.
שיהיה לכם בהצלחה בסשנים ומחוצה להם. icon_smile.gif
יואב 31​(אחר)
לפני 18 שנים • 15 במאי 2005
יואב 31​(אחר) • 15 במאי 2005
תיאור נפלא נשמע שעברת חוויה מדהימה
תודה על השיתוף
פיני​(נשלט)
לפני 18 שנים • 15 במאי 2005
פיני​(נשלט) • 15 במאי 2005
כזאת התחלה יהיה מענין בהמשך ...... בהצלחה icon_razz.gif