אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה חשובה??

חסוי
לפני 18 שנים • 8 במאי 2005

שאלה חשובה??

חסוי • 8 במאי 2005
שלום לכם נכנסתי לכמה אתרם של סקס ובטעות ראיתי בסאדו שיש גם שליטה נשית אני אישית אוהב את זה אבל אני מפחד שבגלל זה אני יהיה הומו ואני אוהב בנות!!!!!!! יש קשר בין זה לבין זה ???
כי כל פעם אני רואה סרטים של זה גומר ואחר כך אומר פעם אחרונה שאני ראה ושוב זה ככה כמו שרשרת
slu
slu

חסוי יקר

slu • 8 במאי 2005
ראשית ברצוני לברכך ולומר כל הכבוד על השאלה הברורה והענינית שהצגת לפנינו.
אכן רבים הם הגברים שלנו שמתחבטים בשאלות מסוג זה...
אשר לשאלתך, התשובה המצערת היא - כן. אדם החובב שליטה נשית הוא ללא ספק הומו בהכרח.

גם בעניין האוננות אין בשורות גדולות, אוננות הינה עניין שלילי ועליך להמשיך להבטיח שלא תעשה זאת שוב , אחרת אתה עלול לגרום נזק בילתי הפיך לאיברך עד לדיספיגורציה כירורגית קטסטרופלית.

לסיכום, עדיף שתמשיך בדרכך עד כה... צפייה באתרי מין, אוננות קלה פה ושם ותפילה מעומק הלב ש"זה לא יקרה לי" .
בהצלחה.
slu
המלכה לירז​(שולטת){כ}
אני רוצה לענות לך ברצינות. אין קשר בין שליטה נשית להומוסקסואליות. רצון לא להיות לפעמים ''מאצ'ו'' ואפילו להיות בתפקיד פאסי וכנוע מול נשים לא עושה אותך להומו. בכל מקרה, המיניות של כל אדם היא דבר רחב מאוד, וכל עוד אתה לא פוגע באף אחד, אין סיבה להתבייש. לגבי שליטה נשית, או שליטה בכלל, יש אנשים שעבורם זה עוד אחד מהדברים שעושים להם את זה, תבלין לחיי המין, ואנשים שעבורם זה הדבר המרכזי. יש המון אנשים בטווח הזה, בין הקצוות, לפעמים זה יותר ולפעמים זה פחות, כך שאתה בטוח לא לבד icon_smile.gif אני מאחלת לך הרבה פנטזיות מהנות, וחיים נפלאיםicon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 9 במאי 2005

שום דבר לא יהפוך אותך למשהו שלא קיים בך

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 9 במאי 2005
ציטוט:
ראיתי בסאדו שיש גם שליטה נשית אני אישית אוהב את זה אבל אני מפחד שבגלל זה אני יהיה הומו ואני אוהב בנות!!!!!!! יש קשר בין זה לבין זה ???

תוכל למצוא כאן לא מעט גברים שאוהבים בנות, ואוהבים שהן ישלטו עליהם.

הבחירה של מי שולט על מי איננה קשורה כלל לבחירה של בני איזה מין אתה מעדיף.

תוכל למצוא כאן כל צרוף אפשרי של בחירת תפקידים בדסמיים (שולט/ת או נשלט/ת) והעדפה מינית (סטרייטים, הומו/לסביים, דו-מיניים וכל הגדרת ג'נדר אחרת).

אני מציע לך לשים בצד את הפחדים מכך שבחירה בסוג אחד של מיניות השונה מזו שהחברה למדה אותנו מחייבת אותך גם לבחור בסוג אחר של מיניות - בדסמ מגדיר שלוש דרישות יסוד:-
בטוח, שפוי ובהסכמה הדדית.

ומכאן ברור שאיש לא יכריח אותך לבצע בחירה שאינך מוכן לה.

אתה מוזמן לבקר בפורום אלפוני כדי ללמוד עוד על העולם הצבעוני שלנו.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 18 שנים • 9 במאי 2005
אני גם יכול להוסיף לך גוון נוסף : הפטיש. הנושא המדובר בפורום הזה.
אני מתגרה מנשים ואוהב שלפעמים! נשים גם ישלטו עלי , מתלבש בצורה שיכולה להיתפס אצל אחדים כ"הומואית" , אך בין זה ללהיות "הומו" אין דבר וחצי דבר.
אני גם רוצה לחזק את דבריו של דן קאפ ולהגיד כי הדבר האחרון שאתה צריך לעשות כשאתה נכנס לעולם הבדסמ המופלא הוא לחשוב מה החברה בחוץ חושבת על זה.
אם אתה רוצה להיות פולניה מקומטת ונעולת יצרים בבקשה , אך אלה חיים שמובילים לעצירות , שמירת פתקים של קופת חולים ונידנוד בלתי פוסק על כך שהמרק תמיד חם או שהוא תמיד קר או שהוא תמיד לא טעים..........

עמק