שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויות מהסשן האחרון....

Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 16 במאי 2005

Re: תגובת הדום של בצלמו.

Dom_Quixote • 16 במאי 2005
בצלמו כתב/ה:
יש מין משחק כזה פסיכולוגי משהו שמציירים 9 נקודות בקבוצות של 3 שורה מעל שורה.
צריך לחבר אותם ב 4 קווים רצופים.
מכירים?
אז יש את אלו שמנסים ומנסים לחבר ולעולם לא יצליחו. ויש את אלו שמצליחים תוך דקות.
הראשונים תמיד מחפשים את התשובה והפתרון בתוך המסגרת ואילו האחרים מוצאים לכך פתרון מהיר יודעים למה? כי הם לא מקובעים במסגרת.
תנסו – ותבינו מי אתם . (למרות הרמז העבה כאן.)

העולם מתחלק לעוד שני סוגי אנשים.
המלומדים היועצים והפרשנים לעומת אנשי המעשה .
וכמו כל העולם כך גם הקהילה הזו.

יש את הפתוחים לקבל את השונה .
ויש את אלו שנעולים בתפיסה קונספציה ותמיד תמיד יודעים הכל על הכל ומבינים בדיוק אבל בדיוק מתוך כמה שורות של כתיבה , מה איך כמה ולמה צריך לעשות .
הם גם עסוקים כל העת בלקרוא על כך. ללמוד , הם עסוקים תמיד בלהוכיח בשער ולהפיץ תורתם ברבים. הם עסוקים בלנבור ולתכך גם אל מאחרי הקלעים .
יש רק בעיה אחת , שתורתם אינה אומנותם.

הם בד"כ לא אנשים כריזמטים, דומיננטים ובעלי נוכחות
הכח שלהם הוא בהתנסחות , בידע , ובכתיבה. בלבד
הם תמיד הולכים " ליד"

גיבוב שטויות כזה לא שמעתי מאז ספיישל המימונה האחרון של גל"צ.

במחילה מכבודך, דוצ'ה יקר, האם אתה טוען כי עשרות המגיבים הסבורים שאתה עושה דברים שלא ייעשו הם פשוט אוסף של אנשים שלא שפר עליהם מזלם להיות כריזמטיים ובעלי נוכחות כמוך? הרשה לי במטותא לגחך ולהשתנק בעת ובעונה אחת. מידת הדביליות של הטענה הזו מכתירה אותה כבלתי ראויה לתגובה בעליל, וחבל שכך, כי הייתי יכול למנות לך כמה שמות מבין המגיבים כאן שעוד תשמע עליהם רבות בשנים הקרובות, ולאו דווקא בעמודי הפלילים של החדשות, בניגוד לאנשים אחרים כאן. תרשה לי רק ליידע אותך, בהנחה סבירה שאתה חובב הימורים, שבסוכנויות הנחשבות הליין על פייה, דן קאפ וזאלופון הרבה פחות מפתה מאשר זה על האלוהים החיים שבששה ימים - ועוד תוך כדי בריאת העולם - הצליח להבין שצריך לצאת עם קו אחד מחוץ למסגרת.

בצלמו כתב/ה:

ועכשיו כמה עובדות:

אני סאדיסט
בצלמו – מאזוכיסטית
אני טיפוס דומיננטי גם בעולם הנגלה לעין וגם בעולמינו חובבי הבי די אס אם.
בצלמו – טיפוס מאוד אבל מאוד דומיננטי בעולם הנגלה לעין ובחרה שלא להיות כזו בעולם הבי די אס אם.

שנינו אנשים עם מודעות עצמית גבוהה.
שנינו אנשים שזקוקים לקצוות על מנת להרגיש ולא משנות כרגע הסיבות.( אל תתאמצו להבין אותן ותחסכו ממני את התאוריות שלכם )
שנינו לא מתיחסים ל bdsm או כל שם אחר שתתנו לכך בתור משחק של חילופי כח או משהו דומה לכך.

אני מנוסה מאוד בתחום
בצלמו חדשה יחסית ( שנה)
הכל כולל הכל נעשה מבחירה ומהסכמה. למרות מה שחלקכם הבין או לא רצה להבין
. וללא כל סיכון פרממנטי או כל שהוא מעבר לסיכון הסביר.

הנה עוד כמה עובדות:

כשאתה משאיר אשה ערומה וקשורה על חוף הים באמצע הלילה, והולך לך בלא לשמור אפילו על קשר עין איתה, אתה חושף אותה לסכנות תיאורטיות שונות ומגוונות כגון עובר אורח שיעבור ויטריד אותה מינית \ יאנוס אותה (כידוע, פרצה קוראת לגנב), דבורה תועה שתעקוץ אותה בעין או בצוואר ואשר ללא טיפול מיידי עלולה לגרום לה לנזק בלתי הפיך (ואם תזלזל באפשרות הזאת זה רק מראה כמה אתה באמת "מנוסה ואחראי"), פעולת איבה כלפיה ישירות או בקרבת מקום, פגיעה פיזית בלתי צפויה כתוצאה מאיבוד שיווי משקל, תנועה לא טובה, נפילה של אבן וכיוב', וכמובן הבייבי של טיצ'ר: צונאמי.

אף אחד לא אומר שאסור לך לקשור אותה על חוף הים. גם ללכת אתה יכול. אבל ברגע שאתה לא שומר לפחות על קשר עין איתה כדי לוודא שלא יאונה לה כל רע, בזאת הפכת את עצמך מדום שפוי לאדם לא אחראי ולא ראוי לשליטה.

בצלמו כתב/ה:

נתתי לבצלמו להתפלש קצת לקבל זוויות ראיה שונות משלי בנושא כחלק מההבנות המחודשת שלה לתוך העולם הזה שיהפך לחלק ממנה לשארית ימיה.

היו לי כמה וכמה אופציות לתגובה סרקסטית על המשפט הזה, ובעיקר לגרנד פינאלה שלו.
החלטתי לוותר.
תקראו אותו שוב ותחליטו לבד מה התשובה הכי טובה. אבל אל תקחו יותר מדי זמן, מי יודע כמה עוד יש.

בצלמו כתב/ה:

בז לכל אלו שקבעו נחרצות לגבי אם אני אדון ,דום או שלא .
ששלחו את בצלמו לאישפוז,
שנתנו לה עצות של " אל תגלי לדום שלך" ( הם כנראה לא מבינים נפשה של מתמסרת ).
בז לכל הדומים " טורפי הנבלות " כך אני מכנה אותם ,שמנסים לצוד עוד סאבית במצוקה ומנסים לשכנע אותה שהם טובים בשבילה ואני לא.

"נפשה של מתמסרת" - דהיינו - אין לה שום אמירה משל עצמה, ורק האמירה של האדון קובעת. כן, עלית על זה, זו נפשה של מתמסרת. אתה אכן דום מצויין.

בצלמו כתב/ה:

אל תטרחו להגיב .

כן אדוני.

ואולי ברוטל דום יגיד משהו (ודי בצדק) על ארס, אבל יש הגדרה ברורה בעולמנו לאדם שחושב שכוח זו המטרה העליונה בחיים, שמותר לו לרמוס כל צלם אנוש בשביל להשיגה, וכולם חייבים בציות עיוור ללא כל אפשרות או זכות לחלוק על מילותיו ("אל תטרחו להגיב").

ותתפלא כבוד האל העליון, ההגדרה הזו היא לא "דום".

במקום תקציר קחו כמה סוכריות קומיות להפגת המתח, בדמות ציטוטים אמיתיים לחלוטין מתוך "עשרת הדיברות לחייל האיטלקי" שחולקו לצבא איטליה בתקופת שלטונו של מוסוליני:

דיבר מס' 2 - ימי מאסר תמיד ניתנים בצדק.

דיבר מס' 4 - נהג בחברך כבאח. ראשית, משום שהוא חי עמך, ושנית, משום שהוא חושב כמוך.

דיבר מס' 8 - מוסוליני תמיד צודק. (זה פאקן ציטוט אמיתי, תבדקו).

דיבר מס' 10 - דבר אחד חייב שיהא יקר לך מעל הכל - חייו של הדוצ'ה.

בוקר טוב עולם. מה שלום כולם?
קיחוט
Miu​(מתחלפת){היצור}
Miu​(מתחלפת){היצור} • 16 במאי 2005
ציטוט: דיבר מס' 8 - מוסוליני תמיד צודק. (זה פאקן ציטוט אמיתי, תבדקו).

אוי, מעולה!
rffl.gif
צחוקים עם הפאשיסטים האלו, תמיד אהבתי אותם.
ממש אור באמצע היום.
esty
esty • 16 במאי 2005
קראתי את כללללללללל השרשור הזה
(תודה לרחפי שהביאה אותי הלום)
ודבר אחד מאוד בולט פה,
או בכל תיאור של משהו שהוא מעבר לכמה הצלפות
גאג
מילות בטחון כאלה ואחרות,
רמת השיפוטיות במקום הזה היא המראה הכי יפה
ל"קהילה" הזו פה.
אלוהים אדירים אתם לא מסוגליםלקבל משהו שטיפונת שונה ממה שאצלכם הוא ה-בדסמ ה"נכון"?

ותודה לבצלמו שממשיכה לשתף למרות...
בלושה שרעבי
לפני 18 שנים • 17 במאי 2005

מהומה רבה על לא דבר

בלושה שרעבי • 17 במאי 2005
אאוט סיידר אנוכי, אחד שלמד. קראתי את השרשור המדהים הזה. "גליתאה", "דון-קיחוטה", "סקורפיון", "ספל חמאה" וסליחה אם שכחתי את "אבקת מרק"...

על מה הרעש והמהומה? בחרה זו "בצלם" לשתף אתכם (על שום ולמה לא אבין מעולם) בסשן של חייה, ומבלי משים פתחה תיבת פנדורה עמוקה, אפלה ומכוערת. אפשר להתפלפל, לחרטט, לזרזר, להתפלסף... אך אי אפשר להסוות של הצבע הירוק ששולט ביד רמה. ירוק. ירוק מקנאה. האחת, בדקלרטיביות מגוחכת מספרת על עוצמתה, חוסנה, ריגושיה המדהימים, ובהערת אגב בזה להגשמה העצמית הטוטאלית שברוב תמימותה חשפה בצלם עמכם. מטילה רפש, מזלזלת, מפלגת ומבלי משים נחשפת בערוותה, אותה ערווה אליה דחפה בעוז את אצבעותיה שוב ושוב בזמן שקראה, בפעם החמישי,ם את הווידוי המהמם.

לא, לא תגיעו לשם לעולם ועל כך יצא קצפכם. "הלך לקנות בירה" זועק הטקסט..." בירה". בקבוק "גרולש" צונן... מה לעשות אישה, ישנן נשים שאינן צריכות לשכר את בן זוגם בארבעה בקבוקי כוהל 95% על מנת להביאם למצב שבו יצליחו להתגרות... לבצע... לתפקד...

"שולטים" כפי שמגדירים את עצמם, שלא מצליחים לשלוט בזרמתם יותר מחמש שניות, וגם זה תוך מעשה אונן...

אאוט סיידר אנוכי, חי לי בבועה של עצמי ושל זוגתי שתחייה, אך את תרומתי הקטנה לשרשור המבזה הזה חייב אני לתת.

אינני מכיר את הדום, לא את בצלם, ולא אף אחד מכם (וטוב שכך). מכאן שולח אני את ברכתי לכם זוג יקר. כל קטני האישיות (והאיברים) המנסים בכל מאודם לעצור. לבלום. להפריע, קשה להם הידיעה שמישהו אחר העז לממש את אשר לעולם לא יצליחו. לעולם.

חזרו לחורים הקטנים והאפלים, לפינות האפורות של החברה בהן אתם מתרוצצים כעכברים מסוממים, מפחדים מהאור, מסתתרים, ממלמלים כגיבן מנוטרדם עלובי ומרי נפש. הפעמונים צלצלו, לא עבורכם, ולהבדיל מאותו גיבן, מכם אפילו לא ביקשו למשוך בחוטים...
זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 17 במאי 2005
זאלופון​(שולט) • 17 במאי 2005
אנשים כאן אינם נוטים להתייחס ברצינות להודעות תוקפניות של זרים (או שלא כל כך) שזה עתה נרשמו, ובצדק. כך שחבל על הזמן שהושקע בהודעתך, אבל אם נהנית לכתוב, זה מה שחשוב.
Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 במאי 2005

קצת אבסורדי

Yosefus​(שולט) • 18 במאי 2005
זאלופון כתב/ה:
אנשים כאן אינם נוטים להתייחס ברצינות להודעות תוקפניות של זרים (או שלא כל כך) שזה עתה נרשמו, ובצדק. כך שחבל על הזמן שהושקע בהודעתך, אבל אם נהנית לכתוב, זה מה שחשוב.

נדמה לי שזו התייחסות די רצינית, לא ?
Yosefus​(שולט)

מעז יצא מתוק

לא פיללתי, אבל בשרשור הזה מסתתר לו רעיון גאוני - הקמת כת ! תחשבו על זה, יש דרך טובה יותר להשיג מישהי שתנקה לי את הבית ? (אביס, תודה שזה פתרון מעולה).
יוספוס
(תקציר: יוספוס מפנטז להחליף את המנקה הגברי עם הראסטות בלת'ר החסודה)
ממתין בסבלנות​(שולט)

התגלות

על מה הרעש והמהומה לא הבנתי.
כתבה לה הגברת הנכבדה הנקראת בצלמו סיפור של פנטזיה, או אולי התגלות או הארה, של סאבית הנתונה למרות אדונה , כאשר אחר צופה.
אז מה בדיוק השתנה מכל מעשי הזימה היומיומיים?
על מה יצא קצפכם.?

הרי זוהי מציצנות לשמה ולא תלוי באיזה הקשר, אם זה בהקשר הבדסמ, או בהקשר של שלישיה, או רבעיה או סתם אורגיה המונית.

האם יש הבדל בין מי שמצהירה קבל עם ועדה שהיא סאבית ונתונה לשליטתו של אדונה, בין אם הסשן נעשה בפרהסיה או בחדרי חדרים?

כל אחד ואהבתו היא. כל אחד והעדפותיו.

היכולת הנדירה של להתגבר על הקנאה, ולא כל אחד המתקרא אדון או שולט יכול לעמוד בזה, והסאביות במיוחד. היא תכונתם של מתי מעט.

לאחרים זה משחק. ולאחרים דרך חיים.
אשרי אליה המסוגלים לעבור לכל מצב קיצון אפשרי כי הרי שם ורק שם טמונה ההנאה האמיתית.

ממתין בסבלנות
Yosefus​(שולט)

Re: אחרת את הרכבת...

Dan_Kap כתב/ה:
יש כבר מי שהקים לו כת, יוספוס...

כן, אבל קראתי בקפידה את כל הפוסטים של בצלמו. בשום מקום לא כתוב שהיא מנקה לו את הבית ! אני מציע כת משופרת...