סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מופע בדסמי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 13 במאי 2005

מופע בדסמי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 13 במאי 2005
האם מופע בדסמי הוא שואו, סשן או הדגמה?

- שואו נועד לשעשע, להדהים, לזעזע, וברור שתמיד ימשוך לקצוות ולדברים שעוד לא נעשו.

- סשן ציבורי נועד לשרת את הצרכים של השותפים בסשן, כאשר האנשים מסביב הינם רקע או תפאורה שנועדו להגדיל את עוצמת הסשן.

- הדגמה נועדה מראש ללמד את אלו מהצופים שרוצים (או ירצו) לנסות את מה שראו בבית (או במועדון, או בהופעה הבאה).

לכל אחד מאלו ישנן הגדרות שונות, אילוצים שונים והתנהגויות שונות.

ברור גם לכולנו שלפחות חלק ממה שמוצג במופעים אלו הופך לנורמה ולמודל חיקוי - הדוגמה שראיתי היתה כאשר מישהי הצליפה בכליות של עבד, וכשהפסיקו אותה, היא אמרה "אבל X תמיד מצליפה שם! למה אותה אתם לא מפסיקים?"

במרבית הקהילות הבדסמיות שאני מכיר בעולם, ישנם כללים מאד ברורים לגבי מה מותר ומה אסור במועדון (כמו אסור לשתות אלכוהול או לצרוך סמים, ואם יש עליך תרופות, רצוי שיתלווה אליהן מרשם רופא, או אסור להפריע לסשן של אדם אחר או להצטופף ליד מי שמשחקים).

במרבית המקומות גם מוגדר בצורה ברורה מי רשאי להפסיק סשן (אנשים שקבלו הכשרה מיוחדת ומוגדרים כ-DM - Dungeon Monitors).

במרבית המקומות גם מובהר מראש שהחריגה הקלה ביותר מהכללים, או התנהגות שאיננה הולמת יביאו להרחקה מהמקום.

אך מרבית המקומות שאני מכיר מנוהלים על ידי קהילות בדסמיות, או נוסדו על ידי אנשים מתוך הקהילה ומנוהלים על פי כללי הקהילה.

בארץ יש לנו מועדון פרטי שהוקם על ידי יזם, ועכשיו יש גם מועדון פרטי שני בצפון
שפותח את שעריו לאנשי בדסמ.
די ברור למשל, שחלק משמעותי מההכנסה של מועדונים בארץ בא ממכירת אלכוהול.
די ברור שבעלי המועדון רוצים שהמועדון יהיה מלא ושתזרים המזומנים שלהם יהיה חלק.
.

ועכשיו אני חושב שהגיע הזמן לשאלות ברורות על אופי המופעים לקהילת הבדסמ במועדונים אלו:

icon_question.gif על פי אילו כללים הייתם רוצים שיתנהל מופע בדסמי?

icon_question.gif איזה אופי הייתם רוצים שיהיה למופע בדסמי?
הוא​(שולט)
לפני 18 שנים • 13 במאי 2005

לטעמי

הוא​(שולט) • 13 במאי 2005
ככל שישנה אינטימיות ואיזה ערך מוסף אישי זוגי בין המופיעים כמו תקשורת בלתי מילולית וכד' זה יותר קרוב לבדסמ זה נוגע ומרגש.
כשאין אינטימיות והסשן על הבמה "מוצג" כפרפומנס או כשזה בא לספק צורך נרקיסיטי של דום תורן בקטע של שופוני זה קצת קרקס לעיתים קצת הרבה תוך דקה מאבדים ענין
נוריתE
לפני 18 שנים • 16 במאי 2005

Re: לטעמי

נוריתE • 16 במאי 2005
הוא כתב/ה:
ככל שישנה אינטימיות ואיזה ערך מוסף אישי זוגי בין המופיעים כמו תקשורת בלתי מילולית וכד' זה יותר קרוב לבדסמ זה נוגע ומרגש.
כשאין אינטימיות והסשן על הבמה "מוצג" כפרפומנס או כשזה בא לספק צורך נרקיסיטי של דום תורן בקטע של שופוני זה קצת קרקס לעיתים קצת הרבה תוך דקה מאבדים ענין

לקחת
לי את המילים מהפה,
כשחפה מאוד אסטרימית מעשית ונפשית/מנטלית
גם אצלי לא יעבור כל דבר בשקט ובשלווה רק בגלל שאני כזאת
ולא בשום שם חופש מעשה דיבור או freedom &liberty for all

כשארצה לראות מופעים אקסטרימיים אבחר לי דיוידי מתאים,זה א'
ב אם יש מופעים הם צריכים להיות לדעתי קולעים לדעת וטעם הרוב , כי לא כולנו רוצים ואהובים לראות הכלללללללללל
גם אצלנו יש דרגות ורמות של היתענינות בדברים, מי יותר ומי פחות
ולא צריך להביא דווקא את הכי נוצץ הכי מדהים הכי קשה ועוד כל הסופרלטיבים האלו

הכל צריך להעשות בתאום מראש עם ההנהלה כולל "תסריט"
לא אבל לא מאולתר ולו חלקית ולא בשליפות
ובהשגחת DM כמו שדן קאפ אמר
אבל לא אחד כשזה בתואר לשם כבוד אצל באונסר מעשי ותקיף
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 במאי 2005
לי כבר יצא לראות סשנים פומביים והופעות סשנים בדאנג'ן.
אני יכולה להגיד בפה מלא שאלו שבד"כ נעשים בקומה התחתונה הם נטו שואו. הצגה.
אני לא ממש נהנית מהם, למרות שחלקם נחמדים. הם משוחקים מידי, הצגתיים מידי, אין רגש לרוב, אין דיבורים או תקשורת בין הסאב לדום וזה יותר הצלפות ושירות נטו. אני לא רואה ככה בדס"מ.
לעומת זאת פעמים רבות יצא לי לראות סשנים מאולתרים בקומה השניה שהם הרבה יותר מרתקים ונעשים מתוך רגש או לפחות תשוקה. ניתן לראות את הכימיה בין שני האנשים שיותר שקועים אחד בשני ופחות בקהל ולפעמים אפילו מתעלמים ממנו. חלק נבסשנים הללו היו מאוד עוצמתיים בעיניי, מאוד אינטימיים ופשוט מדהימים בתחושות שעברו לצופים (אישית אני מרגישה ככה לפעמים קצת כמו מציצנית).

אני חושבת שסשנים כמופע למטה צריכים להיות יותר כמו אלו למעלה ומידי פעם זה יהיה נחמד לראות סשנים מיוחדים שלא רואים כל יום (למשל הסשן ההוא של הקרסים על בייבי). בכל זאת לראות בלייב ולראות בדי וי די זה לא אותו דבר.
נוריתE
נוריתE • 16 במאי 2005
הממממממממממממממ
אה אה
לא
הדאנג'ן עם כל הכבוד והכבוד שמור כולו לעמוס, הוא עסק
הסשנים שבבמה המרכזית חייבים להיות מיין סטרים מאורגנים מתוכננים לפחות בכללי ומושגחים הייטב, עם לפעמים פה שום שואו מיוחד ויוצא דופן
לשם גיוון.

אילו שעולים למעלה ואני ידעת מה אני מדברת, כבר הולכים למקומות אחרים לגמרי שאין להם מקום באור הזרקורים ולא ייה להם מקום אחרת היתה רשימת הזמנות לבמה מכל המסתגרים בפרטיות המדומה שלמעלה.ולא היה צורך בחדרים "פרטיים" ולהוכחה הוילונות, הוסרו מזמן.

יש דאנג'נון יש ערבי פאם/מייל דום
שמה "תתפרעו " כיד הדימיון הטובה עליכם במיסגרת חוקי המועדון בלבד.

זכורתני משפט שאני גאה בו, איני גאה בו

"הנץ עושה סשן על ליילה, בואו לראות , והבמה המרכזית היתה נניטשת לאנחות
ולא אומרת זאת מגאווה.

תשאירו את השואוס המיוחדים לפלי פארטיז וארבע קירות תעשו טובה תלמדו ממה שיודעת על מה היא מדברת.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 18 שנים • 19 במאי 2005
דוכיפת​(נשלט) • 19 במאי 2005
מלכה כחולה אמרה את כל מה שרציתי לומר.
ואפשר גם להוסיף שהכללים בהצגות הסאדו מטרתן העיקרית היא הגנה של בעל המקום על עצמו מפני תביעות על נזקים כמו גם התערבות החוק.
בסשן אמיתי אין גבולות ואין חוקים.יש רק אמון הדדי.
מלבד זה,איך בכלל אפשר להצליף על הכליות?זה לא איטליז...הכליות מוגנות היטב ושום הצלפת שוט לא יכולה לגרום להן נזק,רק מכה אופקית עם ,לדוגמא,כת של שוט.
אני יודע-מפת אזורי ההצלפות.זו ראויה להזרק לפח,מעוררת גיחוך.
אז מה היה לנו?
רוב הסשנים שאו שראיתי בחיי,בדאנג'ן וגם בהולנד,משעממים עד מוות(גם זה סוג של הנאה למאזוכיסט).האקשן האמיתי לא מתרחש על הבמה אלא בזירה עצמה,שם כל החוקים בטלים ומבוטלים והמשתתפים נמצאים בד"כ בדרגה זו או אחרת של מיסטול אלכוהולי או אחר.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 19 במאי 2005
שום הצלפת שוט לא יכולה לגרום נזק לכליות?
אלוהים, אני מקווה שזו לא הנחת עבודה נפוצה בקרב שולטים.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 19 במאי 2005
זו הנחת עבודה רפואית.נא עייני במבנה גוף האדם

וזה לא אלוהים שעונה לך icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אנטומיה חדשה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 19 במאי 2005
כה אמר/ה דוכיפת:
ציטוט:
מלבד זה,איך בכלל אפשר להצליף על הכליות?זה לא איטליז...הכליות מוגנות היטב ושום הצלפת שוט לא יכולה לגרום להן נזק,רק מכה אופקית עם ,לדוגמא,כת של שוט.
אני יודע-מפת אזורי ההצלפות.זו ראויה להזרק לפח,מעוררת גיחוך.

האר נא את עינינו - אילו איברים מגינים על הכליות?

האם ידוע לך מהם השיקולים העומדים מאחורי מפת ההצלפות?

[ וכן, אולי כדאי לסאבים וסאביות לבצע סוג חדש של בדיקת דם עם הדומ/ית שלהם - לבדיקת היכולת שלהם לתרום להם כליה חדשה... ]
slu
slu

דוכיפת יקר

slu • 19 במאי 2005
כאחת שבמסגרת לימודיה משננת את מבנה גוף האדם הרשה לי להאיר את עיניך.
הכליות ממוקמות בצידו האחורי של חלל הבטן, מתחת לסרעפת, משני צידי עמוד השידרה.
הן ממוקמות מתחת לכלוב הצלעות כך שלמעשה לבד משכבת השומן ושרירי הגב, אין איבר או חוסם קשיח המגן עליהן.

באם השתתפת אי פעם בקורס הגנה עצמית או לחימה מסוג כלשהו ודאי הגעת לשיעור בו מלמדים אותך לתקוף ולכוון אל החלק האחורי של המותן, שם לערך ממוקמת הכליה -מכה המשתקת מייד את האוייב והעלולה לגרום נזק חמור.
הצלפה באזור הינה, באופן חד משמעי מסוכנת.