לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבעת חיבה מצד הדום (לשם שינוי) ועוד...

dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 18 שנים • 14 במאי 2005

הבעת חיבה מצד הדום (לשם שינוי) ועוד...

שלום,
למה הרבה פעמים ישנה אהבה והבעת חיבה רבה רבה מצד הסאבית כלפי הדום. אבל לא ממש ההפך? למה אני שומע הרבה מאוד פעמים שהסאבית מהללת ומשבחת ומתענגת על כל נגיעה וכל הצלפה של אדונה, אבל ההפך... הממ, לא יוצא לי לשמוע הרבה?
אני לא אומר שזה לא קורה. אבל בתכלס, ביננו - זה לא קורה יותר מידי.
השאלה היא מדוע?
האם הדומים עסוקים יותר מידי ב"פוזה" (שימו לב למרכאות, אין צורך לקטול icon_smile.gif )?

נקודה נוספת -
מה דעתכם על דום שאוהב את הסאבית שלו. ממש ממש אוהב!
מת על הפנימיות שלה. מת על החיצוניות שלה, על גופה.
כ"כ אוהב עד שבסוף הסשן הוא מחבק אותה חזק חזק. מנשק את כפות רגליה.
אולי אפילו מעביר אותן על איברו.
נהנה לגעת בכל חלק בגופה - עם כל חלק בגופו.
זה "אמור" להוריד ממעמדו כדום?

ודבר אחרון -
מה דעתכם על דום לא מוחצן?
דום "נחבא אל הכלים" אם אפשר להגדיר זאת כך icon_cool.gif . בחור טוב עם שריטה, שפשוט אוהב את אהובתו כנועה.
זה "אמור" להוריד ממנו כדום?
זה שהוא לא (עלאק) "גבר-גבר" שמנופף ב"גבריות" שלו...?
אשמח לשמוע תגובות מצד החברים
שבוע טוב
פייה{O}

כאילו דה

פייה{O} • 14 במאי 2005
הרי ברור שאם הוא מראה חיבה ומתנחמד, שלא לאמר חלילה מחבק אותה,
אז זה סימן מוחץ ומוחלט שהוא בכלל לא גבר גבר !
דום אמיתי לעולם לא מראה רגשות (למעט זעם כמובן) ולא חושף עדינות ורכות !!

crazzzy.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 במאי 2005
מישהו, וכנראה שיותר מאחד, ייתן לך את תשובת הפוליטיקלי קורקט, ומכיוון שגם אני מאמין בה, אז למה שזה לא יהיה אני icon_smile.gif

1. זה דווקא כן קורה שדומים מביעים אהבה וחיבה לסאבית, ולא לעתים כה נדירות. כשזה לא קורה, זה אולי מפני שכך מתאים לאנשים המעורבים בקשר, ואולי לפעמים משום שאכן יש פוזה (שאין להכחיש כי קיימת בעולמנו ברמות שכנראה עולות על הממוצע באוכלוסיה).

2. דום שאוהב את הסאבית שלו - סבבה. מצוין. נפלא. אצלי זה עובד ככה, ועובד טוב, וברור שאני לא חושב שזה מוריד מה"מעמד", אם בכלל יש משמעות ל"מעמד". מה שכן, זה לא אומר כמובן שדום שהוא והסאבית שלו נהנים מבדסמ ואין ביניהם אהבה רומנטית הוא "פחות" דום. כל אחד ומה שמתאים לו.

3. דום לא מוחצן שלא מנפנף בגבריותו - כאן הדיעות כבר חלוקות. יש הטוענים והטוענות שבדסמ זה אופי, ודום שלא מתנהג באסרטיביות, לא אוהב לדבר הרבה, לא חשוב לו שה-כ-ל ייעשה בדרך שלו ולא חש צורך להוכיח שיש לו יותר גדול - הוא לא דום. לדעתי זה לא ממש כך, ואדם יכול להיות מאד דומיננטי גם אם הוא מופנם וגם אם הוא יודע לצחוק על עצמו ולא מרגיש שהוא צריך להתנהג כמו מאצ'ו. הרבה פעמים לדעתי נוטים לבלבל כריזמה או אגוצנטריות עם דומיננטיות.
יתר על כן, גם אדם שאינו דומיננטי בשום צורה, המקובלת והלא מקובלת, לדעתי אין זה אומר שהוא לא יכול להיות דום טוב. תלוי דום של מי.
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 18 שנים • 15 במאי 2005
אוקיי פייה.
רק חבל שזה נעשה במסרים ולא על גבי הפורום...
אין לך ממה להתבייש icon_rolleyes.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 15 במאי 2005
אני חושבת שבדס"מ יכול להיות קר ומנוכר ומשפיל ומצד שני גם יכול להיות אהבה, רומנטיות והרבה תשוקה אירוטית.
הכל תלוי בזוג כל אחד בנפרד וביחד.
ולכל סוג יש את העוצמה המיוחדת שלו.

אני כן בעד להראות חיבה לסאבים, אחרי הכל אם במקום מסוים הם לא ירגישו מוערכים על הכניעות והמסירות שלהם, אני לא בטוחה שיהיה להם כל כך טוב, אפילו אם הם מאוד אוהבים השפלות ולהרגיש אפסים.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 15 במאי 2005
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
שמחתי לקרוא את דברייך.
אך... לא בסאבים ושולטות עסקינן... icon_wink.gif

יקירי, הנני מתחלפת
ובכל מקרה ישנם דברים שהם אבסולוטים בעיניי
ואין הרבה הבדל בין סאבית לסאב, בין דומית לדום מלבד המגדר המיני...
icon_smile.gif
purple butterfly{ׁ(S)}
לפני 18 שנים • 16 במאי 2005
purple butterfly{ׁ(S)} • 16 במאי 2005
שלום,
למה הרבה פעמים ישנה אהבה והבעת חיבה רבה רבה מצד הסאבית כלפי הדום. אבל לא ממש ההפך? למה אני שומע הרבה מאוד פעמים שהסאבית מהללת ומשבחת ומתענגת על כל נגיעה וכל הצלפה של אדונה, אבל ההפך... הממ, לא יוצא לי לשמוע הרבה?
השאלה היא מדוע?
האם הדומים עסוקים יותר מידי ב"פוזה" (שימו לב למרכאות, אין צורך לקטול )?

האמת , אני לא ממש מתפלאה על הניסוח שלך כ לפעמים ככה זה נראה "מבחוץ" ובעיקר באתר זה שהתלהמות חסרת מחשבה הפכה ללחם חוקו .
בקהילה וגם לי (כשפחה מזה 4 שנים ) תמצא דומים רבים אשר היחסים בינהם לבין השפחות שלהם נראים כ"ונילם" לכל דבר בכל הקשור להענקת אהבה , תשומת לב ואולי אף ותר מכך , בשל האינטמיות המוחדת המלווה סיגנון חסים שכזה .
"פוזאיסטים" לטעמי הם אנשם קטנים (לא משנה מאיזה סוג) שחבל לבזבז את הזמן ...

נקודה נוספת -

תודה לאל שאין המצב כך ,ואנ הולכת לשון לצידו ומתעוררת כל יום לדו ?(גם הום לאחר 4 שנים ) במחשבה שאני ברת מזל להיות במחיצתו בכל רגע. הוא האויר והאהבה שלי , כל הזמן .(וואלה איזו השתפכות ..)

ודבר אחרון -
דום "נחבא אל הכלים" אם אפשר להגדיר זאת כך . בחור טוב עם שריטה, שפשוט אוהב את אהובתו כנועה.

הכוח האמיתי הוא אינו בצעקות ובהחצנה כפי שאין לי ספק אתה יודע . הוא הצועק ומחצין עצמו דומה בעיני לצ'יוואווה (כלב קטנטן ונבחני).
קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 16 במאי 2005

Reתגובה חריפה , מאד ...

קליבר​(שולט) • 16 במאי 2005
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
שלום,
השאלה היא מדוע?
האם הדומים עסוקים יותר מידי ב"פוזה" (שימו לב למרכאות, אין צורך לקטול icon_smile.gif )?

נקודה נוספת -

ודבר אחרון -
דום "נחבא אל הכלים" אם אפשר להגדיר זאת כך icon_cool.gif . בחור טוב עם שריטה, שפשוט אוהב את אהובתו כנועה.
שבוע טוב

השאלה היא האם הדום , יכול לגעת בגופה של הסאבית שלו בלי שהוא אוהב או מעריך אותה ?
אם כן , אני מצדיע לו .... זו יכולת נדירה לקמבן ולהצפין רגשות .
האמת שאני לא יודע מה כתבו לפני , אבל לדעתי , זה לא רק שלא מוריד מערכו של האדון , המאסטר וכד' , להראות אהבה
99.9%מהנשים כאן , הסאביות באו בשביל , בעיקר לקבל את זה , וגם הדומיות , לא נקפח אותן ,
בשביל , האהבה , החיבה וכד' מוצרים כאלה ( מה שקרוי בייידיש פארשידנע זאכן ) .

היו לי הרבה מאד שיחות עם סאביות, ומתברר שבעיקר זה מה שהן רוצות , בכל אופן ממני .

לעיתים רחקות מאד , החרמנות מעבירה אותן על דעתן , אבל ברוב הזמן , זה רק אהבה .

זהו סיימתי , אפשר לצאת מהממ"ד