שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעות למילת ביטחון

Aiko​(נשלטת){Jake}
לפני 19 שנים • 15 במאי 2005
Aiko​(נשלטת){Jake} • 15 במאי 2005
תום, יש משהו בדבריו של אביס. אם כבר בוחרים להשתמש במילת ביטחון, חשוב שזו תהיה מילה שבה הסאבית לא תתקשה להשתמש במקרה הצורך. זה פוסל מראש את כל המילים הקשות להגייה, את אלה שלא קל לזכור ועבור סאביות מסוימות - גם מילים משעשעות.
אחד הדברים שהכי קשים לי בזמן סשן - ובטח גם לכמה סאביות אחרות - זה להרגיש מגוחכת. לנבוח, למשל, נכנס אצלי להגדרה של להרגיש מגוחכת, אבל למרבה הצער כך גם לצעוק "חציל" באמצע סשן.
אז רוב הזמן זה לא משנה, אבל חבל אם כשמישהי באמת תזדקק למילת ביטחון היא תאבד שניות יקרות מפז כי לא נוח לה לומר אותה.
לא חושבת שיש בעיה כלשהי עם השרשור הזה ועם הנימה המבודחת כל עוד כולם זוכרים (ואני מאמינה שהם זוכרים) שמילת ביטחון צריכה להיות בראש ובראשונה נוחה לסאבית ורק אחר כך, אם נורא מתחשק, גם מקורית או משעשעת.
דוקטרינה​(שולט)

מילת הביטחון שלה ועבורה

דוקטרינה​(שולט) • 15 במאי 2005
לקחתם את הרעיון של התרגול למקומות שהם ממש לא....... אין מדובר באודישינם. אין לי הרבה ניסיון עם נשלטות חדשות אבל הבסיס לסיפור הזה הוא שהיא תוכל לעצור אותך, בזמן הנכון (ולא כמה שניות מאוחר יותר) בו הגזמנו, או נסחפנו או השתוללנו.

השניות הללו לא ניתנות לביצוע אלא אם מתרגלים את האמירה של מילת הקוד.

מעבר לכך - בהחלט חוויתי מצב בו מילת הקוד לא נאמרה אבל ההתנהגות היתה כזאת בה היה צורך מיידי ודחוף לעצור. זה מעיד על רמת רגישות גבוהה מצד אחד ומצד שני על העובדה כי הסשן הוא עדיין המשחק ולא העולם האמיתי. משחק, דווקא, בין אנשים מבוגרים בעלי מודעות עצמית גבוהה מאוד.

דוק.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 15 במאי 2005
וולפית, לך בחירת סוג המילה היא חשובה מהסיבות שציינת וגם מהסיבות שאביס ציין שיש בהם כמובן מן ההגיון.
לא עבור כל אחת זה כך.
זה כל אחד ואיך שנוח לו או לה.
הייתי כאן
לפני 19 שנים • 20 במאי 2005

הצעה לא הוגנת

הייתי כאן • 20 במאי 2005
אין צדיק בסדום? רשע...
TV_Eye​(שולט)
לפני 19 שנים • 20 במאי 2005
TV_Eye​(שולט) • 20 במאי 2005
אני היחידי שחושב שזה חשוב שהסאבית ורק הסאבית היא זו שצריכה להעלות את מילת הביטחון?
שזה מילה שהיא קשורה אליה באופן אישי ? משהו שהיא תזכור תחת כול מצב !
אצלי מילת ביטחון זה תמצית הBDSM
מילת הביטחון היא בעצם הBDSM זה ההבדל בין התעללות לBDSM
היכולת של הסאבית במילה אחת להפסיק
שהיא תדע שבסופו של דבר החיים שלה והגוף שלה, למרות שלמראית עיין. אינם שייכים לה עוד בעזרת הגיה של מילה אחת הם חוזרים אליה לא עירעור.
ואני חושב שרוב השולטים והנישלטים צריכים להפנים
אמירת מילת ביטחון היא אינה כישלון לא של הסאבית ולא של הדום
חד וחלק לא.
דום טוב יודע ליקרא סאבית, אבל כמו שאתה קורא ספר ולפעמים אתה חוזר על מישפט שלא היה ברור, אז גם בסשן אתה יכול ליקרא משהו בצורה לא ממש ברורה
וסאביות אני חייב להדגיש ששמעתי על זה מהרבה, אם אתן מרגישות שהגעתן לסף תגידו מילת בטיחון זה בדיוק בשביל זה שאתן תיהו בטוחות
ואם ניפגשתן עם בן בלי בושת שלא עוצר במילת ביטחון בעיטה אחת לבייצים של הדום ותגמרו סיפור
וכמובן שאני בהחלט שמעתי הרבה מילות ביטחון וחלקן אפילו הזיות לגמרי
אבל הכי פופלרי שאני מכיר זה בלי ספק זה "אדום"
ana
ana
לפני 18 שנים • 27 במאי 2005

שאלה

ana • 27 במאי 2005
אם כבר מייעלים את המצב,למה שלא תהיה מילת בטחון גם לדום ?
וסליחה אם אני פוגעת בכבודם המונח במקומו של האדונים.
Aragorn​(שולט)

Re: שאלה

Aragorn​(שולט) • 27 במאי 2005
ana כתב/ה:
אם כבר מייעלים את המצב,למה שלא תהיה מילת בטחון גם לדום ?
וסליחה אם אני פוגעת בכבודם המונח במקומו של האדונים.

ואולי תסבירי לנו בשביל מה דומים צריכים מילת בטחון?
ana
ana
ana • 27 במאי 2005
למה לא ?
ana
ana

מילת הבטחון שלו

ana • 27 במאי 2005
[quote="דוקטרינה" מעבר לכך - בהחלט חוויתי מצב בו מילת הקוד לא נאמרה אבל ההתנהגות היתה כזאת בה היה צורך מיידי ודחוף לעצור. זה מעיד על רמת רגישות גבוהה מצד אחד ומצד שני על העובדה כי הסשן הוא עדיין המשחק ולא העולם האמיתי. משחק, דווקא, בין אנשים מבוגרים בעלי מודעות עצמית גבוהה מאוד.

דוק.[/quote]

- דומים הם לא אנשים מבוגרים בעלי מודעות עצמית גבוהה מאוד ?
- יכול להיות שיש לדומים עדיין גבולות נרכשים, נפשיים, תרבותיים, רוחניים .....ו/או מודעות עצמית לגבי השלכות אובדן שליטה לא צפוי על תפישתם העצמית ? (באמת לרוב הם לא מציינים גבולות בפרופילים...)

אז מדוע שלא יקבעו להם מילת ביטחון אחת או יותר ?

להבנתי, במידה ודומים שוללים בתוקף את השימוש במילת ביטחון לשימושם, אל להם להתפלא שסאביות מעדיפות להמנע משימוש במילת ביטחון או מתייחסות לנושא בהומור ובזילות
.
Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 במאי 2005
Aragorn​(שולט) • 28 במאי 2005
ana כתב/ה:
למה לא ?

דגיגת הרקק צודקת
למה לא באמת?
למשל, מילת בטחון לדומים מול נסיונות שליטה מלמטה
אני כבר רואה את זה קורה - "אם לא תפסיקי להבליט את הישבן במתוק שלך ולגרום לי לרצות להצליף בך אני אגיד את מילת הבטחון שלי!"
בלי שום ספק מילת בטחון לדומים היא בדיוק מה שהיה חסר לנו עד עכשיו icon_wink.gif