צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בנוגע למועדון ה-GOTTA

sexyqueen
לפני 18 שנים • 19 במאי 2005

שאלה בנוגע למועדון ה-GOTTA

sexyqueen • 19 במאי 2005
יש איזה לוח אירועים מתוכנן (מסיבות למשל)?
באיזה ימים המועדון עובד ומה אופיו (מעבר לאווירת BDSM כמובן!! - האם יש ערבים מיוחדים, לזוגות למשל?) ? icon_rolleyes.gif
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 19 במאי 2005
אם לא תקבל תשובה כאן בשירשור אני ממליצה לך לפנות כאן בכלוב בהודעה לשיבס וייגר הם בטח יוכלו לעזור לך .
בהצלחה
icon_wink.gif
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 19 במאי 2005
המועדן בימים רגלים עובד כמו דנס באר רגיל בלי קשר לבדסמ ורק בתארכים מסוימים כמו זה שהיה לפני חודש אז המקום נסגר לאנשי הקהילה בלבד
sexyqueen
לפני 18 שנים • 22 במאי 2005
sexyqueen • 22 במאי 2005
[quote="כ"ץ"]המועדן בימים רגלים עובד כמו דנס באר רגיל בלי קשר לבדסמ ורק בתארכים מסוימים כמו זה שהיה לפני חודש אז המקום נסגר לאנשי הקהילה בלבד[/quote]

ואיך משיגים את לוח האירועים הזה? יש פרסום במקומות נוספים?
דני בוי
לפני 18 שנים • 29 במאי 2005
דני בוי • 29 במאי 2005
[quote="כ"ץ"]המועדן בימים רגלים עובד כמו דנס באר רגיל בלי קשר לבדסמ ורק בתארכים מסוימים כמו זה שהיה לפני חודש אז המקום נסגר לאנשי הקהילה בלבד[/quote]

זהו שאני לא ממש סגור על המילה הזו "נסגר" לאנשי הקהילה בלבד.
כי אותו יום כשהגענו אני וידידה שלי לשם, בכניסה לא שאלו אותנו האם אנחנו מהקטע, או מהקהילה או מוזמנים באופן אישי, פשוט שילמנו, נתנו לנו כרטיס וזהו, בלי הרבה דיבורים, משמע אני מאמין שאילו חבר'ה ונילים היו מגיעים למקום גם היו מוכנסים פנימה אילו רצו.

סקסי קווין מה שלומך ? לונג טיים נו סי icon_cool.gif
אני חושב שברגע שיתכננו שם שוב משהו מישהו כבר יפרסם זאת לרבות שיבס וייגר, לא חושב שבינתיים יש מועדים מתוכננים מראש.
ציינת זוגות, מה הכוונה ? אורגיות בדס"מיות ? אני בספק לגבי זה אבל הכל יכול להיות.