בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם אני חדש כאן..

כורדיסטני
לפני 18 שנים • 20 במאי 2005

שלום לכולם אני חדש כאן..

כורדיסטני • 20 במאי 2005
אני אתחיל מהתחלה, בערך....
הייתי ילד בן 12 או 11, ואני לא זוכר איך כל המשחק הזה של הרגליים התחיל, אבל היה לי מן משחק מוזר ביותר עם החבר הכי טוב שלי, היינו דוחפים את הרגליים אחד של השני לפרצוף. אני מאמין שכל אחד כילד היה לפעמים הולך מכות עם החבר שלו בצחוק, אצלי עם החבר הזה זה היה מכות בצחוק עם רגליים יחפות לפנים, ועם הזמן זה התגלגל לכל מיני משחקים עד שכבר היינו משחקים אפילו "אבן שוק" עם התערבות ומי שמפסיד מלקק את הרגליים של השני, מוצץ אצבעות וכדומה.
מה שמצחיק הוא שבכלל לא ראינו בזה דבר מיני, המטרה שלנו פשוט הייתה להגעיל את החבר, להתעלות עליו ולנצח אותו. אבל אני בתוך תוכי, למרות שלא ראיתי בזה עדיין דבר מיני, אהבתי יותר להרגיש את הרגליים שלו על הפרצוף, וללקק ולנשק לו את הרגליים.

כשקצת התבגרנו אני עברתי דירה, וכנראה ה"עבר" שלי עם החבר הזה, פיתח אצלי פטיש לכפות רגליים, ורצון להיות נשלט.
מגיל 14 בערך, כשלא גרתי קרוב אליו כבר, הייתי נכנס לאתרים של כפות רגליים ו....כן כן..מאונן..
אחרי כמה שנים חזרתי למקום שגרתי בו לפני כן, והחבר עדיין שם, ואנחנו עדיין חברים טובים, אבל כל העניין של הרגליים נמוג, אני מניח שהוא לא נמשך לזה..

עוד עניין מצחיק פה הוא שאני לא הומו, אני סטרייט לחלוטין. פשוט אני כל כך אוהב כפות רגליים, שממש לא אכפת לי אם זה בן או בת!!
אני כל כך מתגעגע לתחושה הזו, להיות למטה, להריח, לנשק, ללקק, למצוץ, לסגוד - כפות רגליים!!
תעזרו לי..... icon_sad.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
הגעת למקום הנכון, גם אנחנו (רבים מיושבי הכלוב ואנוכי) אוהבים רגליים של אחרים, את הרגליים שלנו, ליקוקים, נשיקות, סנדלים ומגפיים.

ברכות חמות וברוך בואךicon_smile.gif

נ.ב
תשקיע במילוי הפרופיל, למען נדע מה ההבדל בינך לבין 10,000 אחרים כאן בכלוב icon_wink.gif
כורדיסטני

תודה על קבלת הפנים

כורדיסטני • 20 במאי 2005
ויש לי שאלה...
יש פה אנשים מחיפה? שאוהבים רגליים (ללקק, שילקקו להם) ?
RaZieL​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 21 במאי 2005

אממ

RaZieL​(מתחלף) • 21 במאי 2005
יש מחיפה, לא בטוח לגבי הרגליים 🙂
העבד מיצי​(נשלט)
לפני 18 שנים • 27 במאי 2005

מדהים

העבד מיצי​(נשלט) • 27 במאי 2005
כנוע לרגליים רציתי להגיד לך שזה מדהים,
פעם ראשונה שאני שומע על מישהו עם סיפור דומה לשלי,
גם אצלי זה התחיל ממשחק עם חבר בגיל צעיר (9-10) בו אנחנו משחקים שאחד מלך ואחד עבד,
ומשום מה תמיד אהבתי להיות העבד.
רק שנים אחר כך הבנתי שאני נמשך ללהיות כנוע,אבל אז גם הבנתי שזה רק לנשים.
מה גם שבאותה תקופה בכלל לא הייתה לזה אוריינטציה אירוטית מבחינתי (בדיוק כמוך...)
מעניין....
יש עוד אנשים שזה התחיל אצלם ככה?
כורדיסטני
לפני 18 שנים • 31 במאי 2005

העבד מיצי..

כורדיסטני • 31 במאי 2005
נורא שמחתי לשמוע שיש עוד מישהו שהתחיל את עולם הbdsm שלו בצורה דומה לשלי!
אבל אתה יכול בבקשה לפרט קצת? אוקיי שיחקתם במלך-עבד, אבל מה בדיוק הייתם עושים?
אם תוכל לתת פירוט מקיף אני נורא אשמח כי זה מאוד מעניין אותי icon_smile.gif