בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלך...כל כך שלך!!!!

שלך​(נשלט)
לפני 18 שנים • 21 במאי 2005

שלך...כל כך שלך!!!!

שלך​(נשלט) • 21 במאי 2005
גבירתי,
מזה מספר חודשים שאני גולש להנאתי כאן באתר תחת הניק הזה. כל הזמן הזה הייתי עקבי עם רצונותיי, הפנטזיה האולטימטיבית שלי, החיפוש אחר ה"אחת", המיוחדת, המושלמת שתאמץ אותי לחיקה.

פניתי, פנו אליי, התכתבתי פה ושם, עברתי עם כמה מהן להחלפת תמונות, טלפון ו...ידה ידה ידה. זה לא היה זה. משהו היה חסר. זה לא מה שחיפשתי.

ואז - את "הופעת". ליתר דיוק (ואת ואני הרי חסידי הדיוק) היה זה בחול המועד פסח דהשנה. את - פתחת כרטיס כאן באתר לראשונה לאחר תקופת מחשבות לא קצרה, ואני - בחופש של מספר ימים לאחר תקופה תובענית ביותר בעבודה. הניק שלך ישר משך אותי - "הביישנית". הרושם הראשוני שקיבלתי מהניק היה שאת אמיתית ואינך מסתירה גם את "חולשותייך". ומכאן, לעניות דעתי, נובעת עוצמה אדירה. ללא משחקים, ללא מסכות מטופשות - פשוט, היה עצמך. מי שאתה.

הכימיה הייתה מיידית. "כימיה" - מילה כל כך "קטנה" (אפילו בגימטריה...- אני איש של מספרים - כהגדרתך...) אבל בעלת משמעות כל כך גדולה. כימיה פשוטה, יומיומית, בין שני בני אדם בוגרים, משכילים, סקרנים, תאוותנים, קורעים את החיים, שהמדיה הזו הפגישה. כל כך פשוט - כל כך מורכב - כל כך עוצמתי.

המורכבות והתובענות שבחיינו הפרטיים הציבו (ואין ספק כי גם יציבו בעתיד) מכשולים. ביחד - כן כן ביחד, יכולנו להם. פרצנו אותם. ניתצנו וריסקנו. פירקנו לגורמים מכשול אחרי מכשול (גם אם לפעמים נעשתי על אזלת ידי...icon_smile.gif). הרצון המשותף של שנינו, טריים ובתולים בהתנסות האמיתית שמעבר לפנטזיות הובילה את שנינו לשייכות הנכספת.

אולי לחלק מהקוראים שורות אלה יהיה קצת קשה לקבל את תחושת ה"ביחד" או ה"שותפות" וההדדיות. שיבושם לו/ה. למדנו ביחד שכל ההגדרות והגבולות שחברי האתר מתארים (וכמובן שנינו מכבדים ומוקירים) אינם לחם חוקינו. יחד - כן יחד - בנינו במסירות את היחסים שלנו כפי שמצאנו לנכון.

כל כך גאה להיות הכלב שלך. טעות בסיסית תהיה לקורא הסביר בפרשנות השטחית של המונח הזה. רק את ואני מבינים את המשמעות....icon_smile.gif

שנינו אנשים מהישוב. בעלי חיים מלאים ומספקים. לשנינו היה משהו חסר. פנטזיה שלא באה על סיפוקה. עכשיו נפתח הפתח להגשמה הנכספת. כל כך טוב לי. כל כך מאושר. קודם כל בשבילך.

החיוך שלך. המבט בעיניים. המילה שנאמרת על ידך. מעבירות בי ריגוש ועוצמות שלא חוויתי מימיי.
להריח אותך. לנשום אותך. למלא אחר המשימות שמוטלות עליי. לדווח לך על מעשיי. כל כך נכון לי. פשוט בול פגיעה. פגיעה חיובית, למותר לציין....

מעולם לא השתמשתי המונח "מעריץ". גם לא כשהייתי ילד. ב"מעריך" - בהחלט השתמשתי, אבל מעולם לא הרגשתי שאני באמת ובתמים מעריץ מישהו או מישהי. ואז את הופעת ואני....מעריץ. מעריץ את האדמה שאת דורכת עליה, את הריח שאת מותירה במקום שהרגע היית בו, את האומץ שלך להגשים את כל רצונותייך ומאווייך ללא כחל וסרק - ושימותו הקנאים.

גבירתי - חושב עלייך, חולם עלייך, מעריץ אותך, סוגד לך - שלך. כל כך שלך. בראשי, בגופי ובנשמתי. שלך.
שוטרת*
שוטרת* • 21 במאי 2005
מקסים.
ואם אתה הבחירה של ביישנית , אין לי אלא להסיק מכך כי גם אתה הינך מיוחד, ממש כמו הדומית שלך.
ביישנית - }{
שלך​(נשלט)
שלך​(נשלט) • 21 במאי 2005
תודה שוטרת... icon_redface.gif

אני כל כך גאה ומאושר.
מאחל לך לחוש את אשר אני חש עכשיו.
רק אל "תעצרי" אותי על התלהבות יתר.... icon_lol.gif
יערית
לפני 18 שנים • 22 במאי 2005

שלך

יערית • 22 במאי 2005
כייף לקרוא בין כל השירשורים שמפרסמים כאן את שרשמת, מעלה חיוך בליבי.

את הסגידה, הערצה, והערכה אפשר לספוג דרך כתיבתך ומילותייך,

החיבור בינכם נשמע מדהים.

מחבקת אתכם מכאן, ומאחלת לכם ב ה צ ל ח ה icon_biggrin.gif
שלך​(נשלט)
לפני 18 שנים • 22 במאי 2005
שלך​(נשלט) • 22 במאי 2005
she יקרה
צרורררר תודות.
שמח לשמוע שגרמתי לך לחייך.
אכן, ניסיתי להביע במילים את אשר על ליבי - אבל תחושותיי עולות על כל דמיון וכל מילה נוספת רק תגרע מהן.
זכיתי בהרבה יותר מפיס/לוטו או כל משהו חומרי אחר.
זכיתי במתת אל.

מאחל לך לא פחות!!!