סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטות/ים.

אליאס​(אחרת)
לפני 18 שנים • 21 במאי 2005

שאלה לשולטות/ים.

אליאס​(אחרת) • 21 במאי 2005
כולנו מכירים את זה. רובנו חיים ונושמים את זה. יש לזה אף שם – שליטה. מה קורה כשהאקסטרים, ההליכה על ואל הקצה בכל המובנים מקבל נפח של עייפות ומיאוס? מתי זה קורה למעשה והאם יש לכך משמעות לטווח הארוך?

אני אוהבת לשלוט. אני אוהבת להוביל לשם, אל הגבולות. לראות את המחט חודרת, את הכוויה מתהווה, את האדמומיות הופכת לצבעים קודרים – כחולים, סגולים, אפורים. מוזר. אם את כל אלה אני אוהבת, איך ייתכן שכל מה שמתחשק לי לאחרונה זה סקס ונילי? כיצד הוראות אשר בעבר נראו לי פשוטות לחלוקה אינן יוצאות מפי? האם הגעתי לנקודת הרוויה שלי ומכאן הדרך הופכת ברורה וקלה יותר? איך זה שהובלה נראת לפתע מעמסה וקבלת הוראות נראת חצופה, מקוממת ומכעיסה?

זו שאלה שמופנית לשולטות/ים (ועם הנשלטות/ים הסליחה), אלה שנוהגים ונהנים להוביל. אלה שאולי חוו חלק ממה שתארתי ויכולים מנסיונם להקל אצלי את ההבנה, ולפשט עבורי את התהליך. מה קרה לכם וכיצד התגברתם על זה?
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 22 במאי 2005
מיתוסית​(שולטת) • 22 במאי 2005
האמת היא שהפחד שלי שלא רק שבדס"מ ממכר, אלא שכמו כל דבר שנמתמכרים אליו, מתחילים לצרוך כמויות גדולות יותר ותדירות גבוהה יותר.
הווה אומר שהדרך לאקסטרים או לשבירת גבולות שמעולם לא חשבנו שנשבור- קצרה.
אבל אולי זה כל היופי שאתה לא יודע כמה תמשיך הלאה, איפה תעצור.
אחרי הכל אנשים עשוים סקס ונילי כל חייהם ולא משעממים וכשהם כן, אז הם מסתפקים בהחלפת תנוחה, בזיון ביער נידח או בקשירת הפרטנר באזיקים...
icon_twisted.gif

מה שאומר שלא בהכרח יקרה שנרצה ללכת רחוק יותר.

אני חושבת שמה שיפה בדס"מ זה שהוא מכל בתוכו את הונילה וגם להתפתח בו בשני מישורים- גם בשליטה הפיזית וכם המנטאלית ומאחר וכל נשלט הוא שונה, כך סוג השליטה משתנה בהתאם ותמיד יש מה לשאאוף אליו, מה גם שלרוב מי שבבדס"מ פתוח יותר להתנסויות שונות.

בקשר לזה שבזמן האחרון מתאים לך בעיקר ונילה, זה טבעי. ישנם הרבה אנשים שמרגישים שהבדס"מ קצת חוזר על עצמו או שהוא מתיש ושוחק אותם מידי כי לפעמים זה דורש הרבה כוחות נפשיים והתמסרות- הן מצד השולט והן הנשלט ומדובר ביחסים תובעניים מאוד ולכןם לפעמים לוקחים פסק זמן מוצהר או לא לפרק זמן מוגבל או לא ואז חוזרים במלוא המרץ.

גם לי זה קרה שלקחתי כמה פעמים פסקי זמן אבל בעיקר בגלל התלבטויות ומחשבות לגבי עולם הבדס"מ ואני מרגישה שזה כמו צעצוע חדש לילד- הוא משחק איתו כל יום כל היום, מתלהב ומסתקרן ומתישהו יגמר לו הסוס והוא יחפש תעסוקה אחרת. מתישהו הוא יחזור לצעצוע הקודם ואולי לעולם לא.
אז לפעמים בתחילת הדרך יש בנו דחף לעשות הכל, לנסות הכל, לראות הכל ומתישהו זה נרגע והכל מקבל פרופורציה. יכול להיות שזה מה שקורה גם לך.

מקווה שעזרתי..
icon_smile.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 22 במאי 2005
אולי את צריכה לקחת הפסקה ולהרהר קצת על מה שקורה אתך , ואז אחרי כמה חודשים תנסי לחזור
ולראות איך את מרגישה.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 22 במאי 2005
זה דיי פשוט

קוראים לזה הפסקה.

מכל דבר בשלב מסויים נהיים רוויים.

תהני מההפסקה icon_smile.gif
Dark Artist​(שולט)

דיון מוכר

Dark Artist​(שולט) • 22 במאי 2005
זה לא חדש שמה שאת מתארת כעיסוק אינטנסיבי בBDSM יכול גם להביא לשחיקה. בBDSM מושקעות אנרגיות רבות הן מצד השולט וגם מצד הנשלט. ולכן רצוי מדי פעם לקחת הפסקה.
פעמים רבות זה מה שעושים אנשים בקהילה. בנוסף את יכולה לשים לב שעקב כך קשרים בקהילה לא נמשכים זמן רב. בד"כ גם השולט והנשלט מחפשים להתנסות בחוויות הBDSM עם מגוון של אנשים. בעיניי כל סאבית חדשה שאני מתחיל עימה קשר בדס"מי היא התחלה מרתקת בפני עצמה ולכן אני לא רואה את עצמי במצב שבו יימאס לי מהBDSM אבל בהחלט כבר קרו לי פעמים אחדות שרציתי גם סקס ונילי ולאו דוקא סקס במסגרת סשן וטבעי שכולנו נרגיש ככה. אנחנו לא צריכים להיות כבולים כל הזמן לBDSM. אנחנו גם יכולים להתנהג כמו זוג ונילי ולאחר מכן להסוויץ' את עצמנו חזרה לפעילות בדס"מית. אין סתירה בין השניים וישנם הרבה זוגות בדס"מים שעושים זאת.