שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עם כל הכבוד ל- ssc ויש הרבה כבוד

דני בוי
לפני 18 שנים • 25 במאי 2005

עם כל הכבוד ל- ssc ויש הרבה כבוד

דני בוי • 25 במאי 2005
אבל עבדים רבים נמשכים דווקא למלכות שהולכות רחוק יותר מבחינת הקיצוניות גם על חשבון שבירת אחד העקרונות לפחות של ה- ssc ולמה ? כי עבדים רבים בפנטזיה שלהם הולכים רחוק מאד בדמיונות, ה- ssc בפנטזיה לא ממש קיים וגם לא ממש מגרה במיוחד (קשה לי לחשוב שעבד מתגרה במיוחד לדמיין עצמו בסשן כאשר הוא צועק מילת בטחון), הקודים קיימים במציאות בסשן לרוב כדי למנוע נזקים כלשהם, אבל יש תמיד כאלו שילכו לכיוון האקסטרים כיוון שהצבת גבולות ומסגרות שובר להם את הפנטזיה ואף מעצבן אותם (במיוחד את את המלכות שנגד גבולות).

טבעו של האדם אולי, להמשך ולהדלק ממציאות שקרובה לפנטזיה שלו או אף זהה, החוזק האמיתי של האדם, הוא לתת לבינתו להשתלט על חרמנותו וחולשתו הנפשית לפיתוי שבהגשמת הפנטזיה האקסטרמית שיש בה סיכון גופי/נפשי כלשהו לעצמו והרי לא כל מה שקיים בפנטזיה חייב ורצוי שיגיע לכדי מימוש כי בפנטזיה אין סכנה, במציאות כן.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 במאי 2005
אני בעד שבירת גבולות, אבל לא כאלה שנוגדים את ה- ssc.

וההבדל הגדול בין פנטזיה למציאות הוא שבפנטיזה אתה יכול לעשות המ שבא לך ולהיות מה שבא לך בלי קשר למציאות. פעמים רבות יוצא לאנשים להגשים פנטזיות שחשובו עליה זמן רב וכשזה הגיע למציאות, הם התאכזבו או שלא היה להם האומץ להגשים אותן.

הבעיה היא אם העבד סומך על המלכה בעיניים עצומות ואם הוא יודע בוודאות שגם אם הוא מוותר על מילת הביטחון שלו, האם עדיין יש סיכוי שתפגע בו פיזית או נפשית?
שוטרת*
שוטרת* • 25 במאי 2005
רעיון מדליק שמאוד מהנה לשחק איתו. הדגש הוא על המלה לשחק.
מה ז"א בפועל ?
לקחת עבד ,לקשור אותו מחוץ לדלת על בסיס "כלב שומר" , להסביר לו שאת עוזבת אותו והולכת לטייל או וואטאבר.. זה לא שפוי וגם לא בטוח. (כמובן שאת נמצאת לידו , הוא - לא צריך לדעת מזה.)
נתקלתי לאחרונה בהרבה עבדים שלא יכולים (מנטלית) להתמסר. הם רוצים , אבל מעדיפים שיקחו אותם בכוח. כל הקטע של "אני לא שואלת, אתה תגיע, אם לא ,אז..." , מאוד "מאיים כביכול" ועוזר לפנטזיה הזו של ה"בכוח" - זה לא בהסכמה.
אבל הכל זה משחק. זה לא באמת לא בטוח ולא שפוי ולא בהסכמה, אבל זה מספיק קרוב כדי לגרום לריגוש מאוד גדול.
Tame
לפני 18 שנים • 26 במאי 2005
Tame • 26 במאי 2005
אני חושב שהחוקים האלה הם לא חוקי ברזל ותקפים רק לסוג מסויים של אנשים ולא לאחרים. הייתי משאיר רק את ה"בהסכמה" כחוק.

קחו ספורטאי אקסטרים לדוגמא.. רובנו לא נעשה משהו שיסכן אותנו באופן בו הם מסכנים את עצמם, רובנו נחליט שהם לא שפויים.. אבל אני מניח שהם נהנים יותר icon_smile.gif

כל אחד צריך לעשות מה שהוא רוצה ובלבד שזהו באמת רצונו האמיתי, משמע בהסכמה, זהו כל החוק.
(קראולי ניסח את זה באנגלית טוב יותר)
icon_wink.gif