שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פו הדב ועכשיו בגרסת הסאדו....

scorpio king​(שולט)
לפני 18 שנים • 26 במאי 2005

פו הדב ועכשיו בגרסת הסאדו....

scorpio king​(שולט) • 26 במאי 2005
[web:a08bb4634b]http://www.nrg.co.il/online/36/ART/938/978.html[/web:a08bb4634b]
scorpio king​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 במאי 2005

האם השוויצרים הנייטרלים כביכול מעדיפים דווקא עבדים???.

scorpio king​(שולט) • 28 במאי 2005
אחי לכלוב לאן הגענו, הרימו את זעקתכם???
מעדכונים אחרונים שהגיעו זה עתה מציריך ושפורסמו זה עתה בנענע עולה התמונה הקשה הבאה:
"בציריך מעדיפים עבדים
ציריך אסרה על הצגתו בפומבי של דוב שהתחפש למלכת סאדו, קומפלט עם מסכת עור, אזיקים ושוט, והוא עומד מעל שלט ובו נאמר "שירות חמישה כוכבים". מדובר בדוב אחד מתצוגה של דובים בגודל-אדם, בדומה, למשל, לתצוגת הפינגווינים שהייתה בתל-אביב לפני שנים מספר. בין היתר, יש בתערוכה דובים כמו "דוב מורה" ו"דוב גולש סקי". ורק דוב מלכה נותר בחוץ.

ביט סיברגר-קוין, המנהל האמנותי של התערוכה, מסביר כי "הדוב הוא פרברטי, דומינטריקסי והארד-קור. נאלצנו לאסור על הופעתו בגלל הילדים". המדור דווקא חושד שלילדים בכלל לא היה איכפת. כנראה שמישהו בציריך מעדיף אותם עבדים"

ואני אומר איפה השגריר הישראלי שצריכים אותו?? icon_confused.gif icon_mad.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif
scorpio king​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 במאי 2005

לטובת כל אלו שהיו שם ולא הספיקו ולכל אלו שרוצים לראות שוב...

scorpio king​(שולט) • 28 במאי 2005
פו הדוב בגרסת הסאדו - הגרסה המלאה והלא המצונזרת במצגת שקופיות פרובוקיטיבית ומעוררת מחלוקת שלא תשכחו במהרה.... מומלץ לבעלי עצבים חזקים בלבד icon_exclaim.gif

Web Page Name
גלתיאה
לפני 18 שנים • 29 במאי 2005
גלתיאה • 29 במאי 2005
אף פעם לא סבלתי את השוויצרים icon_twisted.gif

בעיתוי אחר, הייתה קמה זעקה בכלוב על חוסר הצדק המשווע, אבל למצער כולם בשרשור של ווילי כעת, ואני אודה ולא אבוש- נכנסתי לכאן כדי לברר אם פופית הדובונית מלקקת גם דבש icon_wink.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 30 במאי 2005

רק לי?!

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 במאי 2005
האם רק לי יתירת האומנות נראית כמו ה-Bondage Bears מפוסלים בגדול?

[ נ.ב. - לא הצלחתי למצוא קישור לאתר שלהם. למוצא הישר יוענק פרס ]

icon_twisted.gif
נוריתE
לפני 18 שנים • 2 ביוני 2005
נוריתE • 2 ביוני 2005
פ icon_cool.gif פויה- חבל''ז
SexyRed​(שולטת){Woody}
לפני 18 שנים • 2 ביוני 2005
SexyRed​(שולטת){Woody} • 2 ביוני 2005
ניפצתם לי עוד חווית ילדות...
פו הדוב התמים, המסטול והמקסים..
שמחים?
icon_sad.gif

חוץ מזה, אני חושבת שהשוויצרים פשוט מאופקים, כל אחד היה עושה בובה כזאת בכיף icon_smile.gif