סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צילומים בדאנג'ן

נוריתE
לפני 18 שנים • 31 במאי 2005
נוריתE • 31 במאי 2005
סיגרו עיניין
הסירו את חוק המצלמות, אל תבדקו פלאפונים ובא לכולם גואל
מי שירצה יבוא מי שלא לא.
מה משמעותו של חוק כאשר הוא מפריד "בין לבין"?
וזה לא אישית לך אביס. זה בכלל.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 31 במאי 2005
LAILA, האם את גם רוצה לבטל את החוק שאוסר הכנסת נשק למועדון מפני שיש במקום שומר ומאבטח חמוש?
הכלל הנ"ל נועד ע"מ למנוע הכנסת מצלמות ע"י גורמים בילתי מורשים וללא פיקוח.
במקרה הזה יש גורמים מורשים ויש פיקוח. ולכן ההצעה וההערה שלך אינם רלוונטים ובכלל לא קשורים לעניין ולנושא.

וכמובן שזה לא אישי laila
009​(אחר)
009​(אחר) • 31 במאי 2005
לדן קאפ

אינני הדובר ואינני המחליט !

אבל
אני במקומו של עמוס כבר מזמן הייתי מכריז עליך כעל אורח בלתי רצוי במועדון!לא שזה משנה משהו במקרה שלך.

אני לא מהסס ולא מסתיר את דעתי שזה מה שהיה צריך לעשות במקרה שלך !

וזה גם המקרה הראשון מאז הקמת המועדון שבו אני אמליץ בחום בפניו של עמוס לאמץ את המלצתי להכריז עליך כעל אורח בלתי רצוי!

אני כמובן יודע שעמוס הרחמן בן רחמנים לא יקבל את המלצתי אבל בד בבד אני גם יודע מה הוא חושב על כל הסיפור הזה.(זה כמובן יישאר חסוי על פי כללי הדיסקרטיות שאני גזרתי על עצמי)

009

עבד הבית של מועדון הדאנג'ן
Uranus
Uranus • 31 במאי 2005
אוקיי,

מתייפיפים....
אז הנה תגובתי התוקפנית ליציאה זו לרבות תשובתו של אביס שקיויתי שלא תבוא:
ראשית, כיום כשהעדשה מופנית אליי אני מסתיר את פניי הן בשביל הפרטיות, והן בגלל הפלאש המאוד מציק.
שנית, כמה שצריך לרדוף אחרי בן אדם כדי לקבל התמונות. ואני יודע שיש לקבל הסכמה של מצולמים, אבל רק כדרך אגב... אביס - אני, מסתבר, הופעתי בתמונות שלא נתתי את הסכמתי לצלמן בכלל או לשלחן בפרט למי שסיפרה לי שבכלל הופעתי בהן.....
ואני יודע שאת השירות הזה אתה נותן לאנשים בחינם, ואתה לא חייב לאף אחד שום דבר, אבל כל עוד אני מופיע ומהווה תוכן בתמונה - יש לי כל הזכות לרדוף אחריך כדי לקבלה, גם אם אני לא הכי מבסוט שאני מופיע בה.
שלישית, אני יודע שאתה אדם ראוי להערכה, משכמך ומעלה וכו', ואני יודע שניתן לסמוך עליך ואתה אדם ישר, אבל כפי שאתה יודע, ואתה יודע... המחשב שלך יכול להוות האאוטינג הכי בומבסטי בארץ, ועם כל האמון שאני רוחש כלפיך, אני לא ממש ישן טוב עם העניין הזה ולא חושב שמישהו שקנאי לפרטיותו או חפץ בשמירת הנטיה שלו בסוד, אמור לישון בשקט.
ואחרון, אתה מעלה את מטאפורת השומר עם הנשק שמסתובב בארוע למרות שהכניסה עם נשק אסורה.... מטאפורה מאוד לא רלוונטית.
נוריתE
נוריתE • 31 במאי 2005
009 כתב/ה:
לדן קאפ

אינני הדובר ואינני המחליט !

אבל
אני במקומו של עמוס כבר מזמן הייתי מכריז עליך כעל אורח בלתי רצוי במועדון!לא שזה משנה משהו במקרה שלך.

אני לא מהסס ולא מסתיר את דעתי שזה מה שהיה צריך לעשות במקרה שלך !

וזה גם המקרה הראשון מאז הקמת המועדון שבו אני אמליץ בחום בפניו של עמוס לאמץ את המלצתי להכריז עליך כעל אורח בלתי רצוי!

אני כמובן יודע שעמוס הרחמן בן רחמנים לא יקבל את המלצתי אבל בד בבד אני גם יודע מה הוא חושב על כל הסיפור הזה.(זה כמובן יישאר חסוי על פי כללי הדיסקרטיות שאני גזרתי על עצמי)

009

עבד הבית של מועדון הדאנג'ן

מה זה?????????
נוריתE
נוריתE • 31 במאי 2005
למה כל כך קשה לכם להבין שלאנשים לא נוח בקירבת מצלמות, ניבצר מבינתי
ו 009 בנימה אישית
אם אתה מרחיק את דן קאפ לרשימת הפרסונה נון גרטה, שים את שמי לצידו. יש מבין.??
המועדון כבר מזמן לא מייצג את הקהילה הוא רק מציג אותה באור שלכם.
SEAMASTER​(שולט)

אני פשוט חייב להגיב

SEAMASTER​(שולט) • 31 במאי 2005
ראשית לנושא הראשי , לדעתי במקום שאסור להכניס מצלמות אז אסור להכניס מצלמות חד וחלק ושלא ישמע לשתי פנים .

באותו הארוע המקודש והחשוב והמשמח ומברוק לפרודו ודומי חברי היקרים , היה צריך לתלות שלט "הערב צילום חופשי " וכך מי שיש לו בעיות עם הצילום ימנע מלהכנס לפריים או להכנס למועדון . ( אני מצר שלא היתי בארוע ) .

לגבי הצלם - מר - אדון - אביס .
אני יכול לומר בפה מלא שאביס פשוט דיסקרטי ואמין מאוד , אני יכול להעיד שהוא אחד מהאנשים הדיסקרטיים בתחום הצילום ושלעולם לא יעז לפרסם תמונה מבלי לבקש אישור מוחלט לפרסמה .

בתור אחד שלא יכול להצטלם מטעמי דיסקרטיות וסוביוטיצי אני יכנס תמיד רגוע כל עוד אביס אוחז במצלמה . ולכן אני קורא לו צלם הבית וזה מסדר הכל .
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 31 במאי 2005
האמת? נושא מעצבן, אבל באמת לא עניין של חיים ומוות.

אבל בשורה התחתונה, זה הכל עניין של רגישות. מי שרוצה להצטלם, יכול לעשות את זה גם במקומות אחרים, עם מי שהוא רוצה, באיזה לבוש ובאיזה סיטואציה שהוא רוצה. אבל בשביל מי שרוצה לבלות במועדון בראש שקט, בשבילו אין אופציה אחרת.

אז כל השאלה היא עד כמה אתם מוכנים להיות טיפ-טיפה רגישים לרצונות של אנשים אחרים (ומסתבר, בכל זאת, שהם לא כ"כ מעטים), בשביל לוותר על משהו שעבורכם הוא לא באמת קריטי.
שוטרת*
שוטרת* • 31 במאי 2005
דומי חומד , קודם כל מזל טוב והמון אושר.
ציטטתי חלק מהדברים שכתבת שלדעתי הם בדיוק הבעיה כאן.

ציטוט: במקרה בחמישי הזה אני התארסתי לאהוב ליבי, ארוסי, אהבת חיי (אוהבת אותך פרודו שלי) והיו המון מצלמות (המון=2) צלם הבית הנציח את רגע האושר של חיי וכן, יש אנשים בפריימים, וכן, התמונות האלה אצלי.
אז?

אין לי ספק שאביס הוא אדם אמין , אין לי ספק שהוא לעולם לא יעשה משהו רע עם התמונות האלו, ואביס הוא בכלל לא העניין כאן. העניין כאן זה שיש צלם (בואו נשכח לרגע שזה אביס, הפעולה אותה פעולה.)
בהנחה שאני ואת לא מכירות , בהנחה שאני לא מכירה את אביס , בהנחה שלא ידעתי מה הולך להיות בחמישי והגעתי , למה שתמונות שלי יהיו אצלך ? למה שאסמוך עלייך בכלל, וגם אם כן , למה שארצה שהם יהיו אצלך? לא ממש שואלים אותי..

אם אחליט להעלות את התמונות (ואני לא) אז ניראה למישהו פה שאני יעשה את זה בלי טישטוש אנשים?

התשובה בגוף השאלה. למה שההחלטה אם להעלות תמונות שאני מופיעה בהן (בין אם מטושטשות ובין אם לאו) , תהיה שלך ?

תסמכו קצת על עמוס, ועל אביס שהוא הצלם, שהם לא יפקירו אתכם בחוץ ככה לאאוטינג.
ואם מלקוש יקירתי, "ברחה" תמונה אחת, אז כמו כל דבר אחר בחיים- כולנו בני אדם
ואם על 10000 תמונות שאביס צילם, אחת התפלקה מסיבה זו או אחרת, זה נסלח.

דומי חומד , אותה תמונה ש"ברחה" יכולה לגרום במקרה הטוב לבושה של אותו מצולם ובמקרה הגרוע לפירוק משפחה. זה לא דבר של מה בכך. זה סיכון שאדם צריך לקחת כשהוא מגיע למועדון פומבי ושהוא מודע לזה שמצלמים שם. לא למועדון שכתוב במפורש שאין להכניס מצלמות.

[/color][/b][/quote]
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 1 ביוני 2005
Tainted​(לא בעסק) • 1 ביוני 2005
שוטרת אהובתי,
קודם כל תודה.
דבר שני, אנשים שבאים לשם, למעט אולי ונילים שבאים חד פעמי- מכירים ויודעים שיש את אביס שם שמדי פעם מצלם.
הוא לא מסתובב במועדון כל הזמן עם מצלמה ומצלם כל הזמן אנשים.
בואו נכניס דברים לפרופורציה קצת.
ברור שזה יכול לגרום לנזק, אני מבינה את זה- אבל אביס בחיים לא יעשה את זה!
הרי כולם יודעים שכשיש משהו מיוחד אז יש צילומים, ואנשים מתלהבים מהתמונות, ומתרגשים עכשיו למשל אחרי יום חמישי שאני שולחת להם תמונות של חמישי.

בואו לא כולם נקפוץ על רגלינו האחוריות, מי שיש לו ממש בעיה עם להצטלם- שיאמר לאביס, לא פעם ולא פעמיים לא רציתי להצטלם, ומילה אחת לאביס וזה היה מסודר. לא צולמתי. ואם מישהו אחר יאמר לו את זה- זה יקבל אותו היחס.
אביס אדם מדהים שמבין מה המצלמה יכולה לגרום, תנו לו קצת קרדיט.

זה אפילו קצת מרגיז, כי שאנשים רוצים שהוא יצלם אז הכל נהדר וניפלא, אבל אחרי זה עולה שירשור וכולם מתחסדים.

יום טוב