ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צילומים בדאנג'ן

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 ביוני 2005
Tamashi Nawa​(שולט) • 1 ביוני 2005
לטעמי, כל הויכוח הזה עקר.
אנשים כאן שאלו שאלות לגיטימיות והביאו דאגה כנה לגבי סכנת החשיפה, ואני מקבל ומכבד זאת.
הם קיבלו תשובות מלאות, כאן ופרטי, באשר לאמצעים הננקטים על מנת למנוע כל פגיעה.
כל אדם שחושף עצמו בפומבי מסתכן בחשיפה, ולא דווקא מצולמת. הסכנה קיימת גם שמישהו יכנס למועדון (ונילי או מהקהילה) יראה מישהו מוכר, ולמחרת יספר לכל האנשים שהוא מכיר שהוא ראה את פלוני אלמוני במועדון. הסכנה קיימת תמיד, אבל לפחות בעניין הצילומים נעשה מאמץ אמיתי וכנה כדי להקטין את האפשרות עד למינימום אם לא פחות.

אף אחד מהצדדים המשוכנעים בצדקתם לא ישנה את דעתו, בין אם היא לגיטימית או סתם וכחנית, משני הצדדים. שני הצדדים פשוט צריכים להתפשר ולקבל את עמדת השני כלגיטימי. אני מצידי אשתדל לעשות מאמצים נוספים כדי למנוע פגיעה או חוסר נוחות לאנשים (אתמול לדוגמא, אנשים שביקשו להצטלם, התבקשו לסור עימי למסעדה ולהצטלם שם כדי לא לגרום לחוסר נוחות לאנשים, אבל לא תמיד האפשרות הזאת קיימת - לדוגמא בסאשנים), ומצד שני, תקבלו את העובדה שאנשים רוצים להצטלם וימשיכו להצטלם. אני מזמין כל אדם לפנות אלי ספציפית ולהציע הצעות לשיפור או פשוט כדי לוודא ולראות שהוא לא צולם במידה והוא חושש. אשמח להפיג כל חשש של כל אדם.

באשר לתמונות המדוברות של דומי, היא חגגה מסיבת אירוסין במועדון (גם אם היא כמעט היחידה שלא ידעה שזה מה שהולך לקרות....) וביקשה ממני לצלם זאת. התמונות שהיא קיבלה שמכילות אנשים אחרים הינן התמונות שבהן היא חבוקה ומוקפת באוהביה, ואין בזה כל חשיפה לגבי המקום הצילום או כל דבר, למעט הקשר שלהם לאדם מקסים שכזה, ולראיה, גם התמונות הנ"ל לא פורסמו שכן הן אישיות.

הויכוח כאן הוא עקר ואינו מוביל לשום תוצאה מלבד המשך התנגחויות ולכן אני קורא לכולם לסיים אותו ואם יש רצון או שאלות נוספות לעשות זאת פרטי או פנים אל מול פנים

ברכת יום טוב, וחיים מאושרים לכולם, ובמיוחד לזוג המקסים דומיפרודו!!!!!!
דום בלב​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2005

קצת באיחור אבל.....

דום בלב​(נשלטת) • 11 ביוני 2005
גוליבר יקירי , אתה צודק ב 100 אחוז, מילים כדורבנות .
ברגע שיש פלאשים לכיוון הפנים וזה לא ממש משנה אם אתה בפריים או לא , משמע אין דיסקרטיות .
כדבריך , היחיד שיודע מי באמת מככב בתמונות הוא הצלם .
נחמדים בהחלט כל אלה ה"מעוניינים" שלא אכפת להם ואין לי עם זה בעייה כלל אך ללא ספק אין שום סיבה לכפות על הקנאים לפרטיותם את אי הנעימות הזו וזה בכלל לא משנה מה היחס שלהם אל העולם בכלל והחשיפה בפרט.
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2005
Tamashi Nawa​(שולט) • 11 ביוני 2005
כל הקנאים לפרטיותם מוזמנים להישאר בבית ולהיכנס למרתף.
בן כנף​(שולט)
לפני 18 שנים • 16 ביוני 2005

אין דבר כזה חצי צילום

בן כנף​(שולט) • 16 ביוני 2005
והסלחנות המופגנת כלפי צילומים במקום שגם אם נכלל איכשהוא בהגדרה "ציבורי" הרי שרוב הבאים בשעריו אינם מעוניינים, או יתרה מכך - חוששים וסולדים מצילום - היא סלחנות מעוותת.

לא מצלמים במקום כזה נקודה.
יחסי ציבור, עיתונאות, אינטרסים אומנותים, מציצניים ושאר רעיונות משרתים תמיד חלק קטן מן האנשים, בעלי עניין כזה או אחר ולא את הקהל העיקרי.

ואנחנו מדינה קטנה וקשת יום אז למה שיהיה קל בלילה.
נוריתE
לפני 18 שנים • 16 ביוני 2005
נוריתE • 16 ביוני 2005
Abyss כתב/ה:
כל הקנאים לפרטיותם מוזמנים להישאר בבית ולהיכנס למרתף.

לא צריך להיסחף עד כדי כך איש
מי שרוצה להישאר בבית נישאר מסיבותיו הלגטימיות שלו/ה ולא בגלל החשש של מצלמה מיקרית או פגישה לא נעימה עם השכן מלמעלה.

צריך לקחת לתשומת לב כפי שעשית ולא להיתנצל אחד אחד וליכעוס

אבל צריך לכבד את הבקשה ולהתנהג בהתאם.וזה לא יקרה להבא.זה הכל.
דום31​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2005

יש לי רעיון

דום31​(שולט) • 18 ביוני 2005
רעיון - אם אתה כבר מצלם אז כנגד איזושהי פינה שאין בה אנשים אלא רק קיר מאחורה כך שאין שום ספק שאף אחד שלא רוצה לא נמצא ברקע. זה מגביל ואולי יהיה צריך לבקש מאנשים קצת לזוז.

באופן כללי אני מסכים עם מלכה מלקה.

עצם זה שאתה מסתובב עם מצלמה נותן לך את האפשרות להכניס לפריים אנשים שלא חפצים בכך. לאף אחד אין פיקוח על כך והכל בנוי על יושרתך. זה עדיין מצב של חוסר אונים מצד הקהל.
כל פעם שיש פלאש אני יודע שאולי נלכדתי ברקע.

מי שבאמת צריך לבוא אליו בטענות הוא עמוס. אם מסתובב בדנג'ן צלם המקום פחות אטרקטיבי מבחינתי. שיקול שלו.