צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחק

en1
en1
לפני 18 שנים • 30 במאי 2005

משחק

en1 • 30 במאי 2005
יודעת בדיוק מה ללבוש. יודעת אם לשים איפור או לא, אם לשים בושם או לא. ובאיזו מידה.
אני יודעת בדיוק מה לומר ויודעת מתי. בוחרת כל מילה בקפידה. יודעת מתי ללחוש ומתי לצעוק. יודעת מתי לדבר בהכנעה ומתי לדבר חצוף. יודעת מתי לעבור מטון אחד לשני.
יודעת איך להוריד את הראש בתנועה כזו שמשמעה כניעה, כזו שעושה לך כל כך טוב. יודעת בדיוק כמה זמן להישאר ככה ומתי כדאי להרים את הראש. יודעת איך לגרום לזה להיראות כנוע ואיך לגרום לזה להתפרש כעצמאות. ואני יודעת שאני יפה ככה.
אני יודעת גם מתי יש מקום לקצת מרדנות. כזו שתיתן תחושה שאתה גובר עליי. יודעת מתי להפסיק עם זה ויודעת בדיוק איך. יודעת איך לתת אחרי זה חצי חיוך מפתה, כדי לפתות אותך. כדי שתהיה בטוח שהכניעה שלי מגרה אותי.
יודעת מתי להשפיל מבט ומתי להסתכל לך ישר בעיניים. יודעת גם איך לשלב ביניהם בדיוק במינון הנכון. יודעת בדיוק מה כל תנודה עושה לך.
יודעת מה המשפט הבא שאתה רוצה לשמוע. יודעת גם איך לומר אותו. יודעת מתי כדאי לעצור ולנשום קצת, ומתי לומר אותו ברצף ובנשימה אחת. יודעת איך להניע את השפתיים ואיך לשלב את זווית העין.
אני יודעת מתי לשתוק ומתי לומר את דעתי.
יודעת מתי כדאי לנשום בכבדות ומתי להתחיל להיאנח. אני אפילו יורדת מתי להתחיל לרעוד ממך, כמה זמן להמשיך עם זה ומתי כדאי להגיע לשיא. יודעת איזה מבט לתת לך אחרי. יודעת איך לנשום אחרי. ויודעת מתי להפסיק.
זה כל כך פשוט.

מחכה לרגע בו מבט שלי יפתיע אותי. מחכה להרמת ראש לא מתוכננת. לגניחה שתצא מבלי שהתכוונתי. לנשימה הזאת.
בלי לרצות, בלי לתכנן ובלי לדעת למה.

אני כל כך מתגעגעת לזה.

.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 30 במאי 2005
את יודעת אפשר לקרא לזה גם שחיקה.
ידידותית למשתמש

מדהים.

ידידותית למשתמש • 30 במאי 2005
מדהים עד כמה המילים שלך מוכרות לי
שומעת אותן גם מתוך תוכי..

מדהים איך בדיוק לפני רגע חשבתי על זה..

מדהים!
כל שתבקשי - יהי!
en1
en1
en1 • 30 במאי 2005
תשמעי סוררת, ממש תודה. icon_wink.gif

וידידותית - כיף לדעת שיש עוד מישהו שמרגיש ככה.
ו - i'm enjoying every minute of it

ו galia - קצת עצוב לי לחשוב שאני כבר שחוקה (אני בסך הכל ילדונת), אבל אולי יש בזה משהו...