לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החוויה הראשונה של סקס אחר

רויטל
לפני 21 שנים • 13 ביולי 2003

החוויה הראשונה של סקס אחר

רויטל • 13 ביולי 2003
יום שישי.. לילה, שעה 24:00, אני ברכב, בדרך למועדון לילה, אני בשימלה מיני קצקצרה שחורה עם כתפיות דקות, גב חשוף במלואו, רואים את הקעקוע על כתפיי, מגפיים שחורות ארוכות עד הברך , שיער פזור ארוך, מוזיקת טראנס ברקע בקולי קולות, אני מקשיבה בחצי אוזן למוזיקה, ובתוך תוכי הרגשה שהלילה הזה יהיה מיוחד, ניכנסתי למועדון,אפלולי מלא עשן, מוזיקת טראנס, אנשים מסטולים רוקדים, אני מיד ניכנסת לרחבה מתעלמת מהסובבים אותי ומתחילה לרקוד, אני מרחפת, מחייכת, אוהבת את כולם, אט אט החלו להגיע החברים וחברות שלי, אחרונה שמגיעה היא יפית הסקסית, אם היתה לי הגדרה לזין קבוע, הרי שיפית היא כוס קבוע...
יפית כהרגלה נגשה אלי והחלה לנשק אותי להתגפף איתי, אני מחזירה לה, בעודי מתנשקת איתה, ראיתי אותו יושב על הבר ומביט בי, נדלקתי בשניות, גבוה שחום, עינים כהות, בייביפייס..
התחלתי להחזיר לו מבטים, מידי פעם הרים את הכוס הבירה שלו לעברי, בעוד אני מחזירה לו בחיוך הכי זנותי שיש לי..
אבי ידיד שלי התחיל להיות קצת עצבני והחל להידבק אלי טיפה יותר, התנתקתי מאבי ומיפית והלכתי לשירותים, לפני שניכנסתי נתנתי לבחור מבט מלא משמעות, זה עבד הוא בא אחריי..
הבטנו אחד בשנייה ללא מילים, לבסוף הוא שאל אותי אם אני רוצה לצאת החוצה, שם נוכל לדבר בלי רעש.
הנהנתי ואמרתי לו שיחכה לי בחוץ אני אגיע אחריו אחרי כמה דקות, ניגשתי לאבי ואמרתי לו שאני צריכה קצת אוויר, אבי מיד הציע לצאת איתי, לא לא אמרתי תן לי להיות לבד, כמה דקות אני חוזרת.........
יצאתי החוצה, היה קר, קר מאוד, קיבלתי צמרמורת וחיבקתי את עצמי, הוא היה שם, עדין לא מדברים, שותקים, ולבסוף הוא שאל:
איך קוראים לך?
רויטל, עניתי
איך לך?
ניר,,, קר לך?
כן קר לי עניתי..
שוב שתיקה, רוצה ללכת לשם? הצבעתי למאחורי הדיסקוטק, ניר הנהן והוא בא אחרי, היתה שם חצר והרבה עצים,היה שם חמים יותר..
ניר המשיך להביט בי בלי לומר מילה, ידיו בכיסים, אני הורדתי מבטי לעבר הזין שלו בשניות הוא אסף אותי אליו לנשיקה מסחררת, נותרתי ללא נשימה רציתי אותו מיידית ... שקט...
רוצה לבוא לטיול? ניר שאל
" בטח רוצה" השבתי
אז קדימה בואי נעלה על הג'יפ שלי..
אנחנו נוסעים בכבישים..שאלתי " לאן ניר? " את עוד תראי.... בזמן הנסיעה התחלתי להעביר את ידי על הזין שלו.. משפשפת את הג'ינס , מרגישה אך הוא עומד כל כך חזק, פתחתי את הרוכן לאט לאט,, המוזיקה המשיכה לנגן ברקע.. אני מתחילה לרדת לכיוון הזין שלו ומוצצת לניר.. יד אחת על ההגה וידו השניה על ראשי, הוא משחק בשיער שלי די בפראות..דוחף את ראשי חזק יותר ובפנים יותר לכיוון הזין, יש לי פה קטן, כמעט ניחנקתי, אבל לא הצלחתי להשתחרר מזה,, ואני ממשיכה למצוץ לו והוא ממשיך לדחוף אותי לכיוון הזין יותר בפנים..זהו הוא עצר את האוטו.. אני ניחנקתי.. הקאתי בחוץ,, ניר סטר לי.. הרגשתי עלבון..ניר ירק עליי,, ואני בהלם.. מה עשיתי? חשבתי לעצמי.. ואז ניר אמר לי שנמשיך?? ואני לא אומרת מילה.. חייבים להמשיך חשבתי..אנחנו באמצע שום מקום לא יודעת איפה אני נימצאת.. אני חייבת ללכת איתו.. ניכנסתי לאוטו .. ניר נוסע.. החליף את המוזיקה.. למשהו רועש.. טראנס חזק.. המוזיקה חזקה.. צורמת לאוזן.. לא שומעת אותו גם אם הוא ידבר..ניר משך שוב בשערי.. ודחף אותי לכיוון הזין שלו שוב.. נשכתי אותו.. הוא סטר לי..אחרי חצי שעה של משחקי כוח .. הגענו.. למקום חשוך, אפרורי,, חול,, הרבה חול,, הגענו למדבר,, היו סלעים שם,, ניר הפשיט אותי,, והנה אני ניצבת ערומה במדבר.. קר לי.. קר מאוד.. ניר השכיב אותי על החול.. גנח מעלי. הסטיר לי.. הפליק לי.. הצליף בי.. דמעות זלגו מעיני..ואז הוא סובב אותי על 4.. חדר לי מאחור.. כאב לי.. צעקתי.. לא עזר לי.. עם החוגרה שלו קשר את פי כמו לסוס ,, הוא עדין בתוכי.. משך את החגורה כמו מושכות.. ולי דמעות בעינים..ניר המשיך בשלו.. ואני המשכתי לבכות.. אבל לאט לאט פסקו הדמעות.. והתחלתי להירגע.. התחלתי לחשוב על סקס אחר.. סקס כואב.. אפשר להנות מזה?? חשבתי בליבי....
ניר יצא ממני..ופקד עליי ללקק את ישבנו, את פי הטבעת, את החלק העדין שבין פי הטבעת לאשכים..
ליקקתי.. לא מסוגלת לסרב.. מקפידה להשהות את לשוני, ארוכה וחדה,, הרבה זמן באיזור פי הטבעת... הוא נאנח בהנאה..ואז הסתובב ואני ליקקתי את הזין שלו ניר שוב מושך בשערי ודוחף את הזין שלו לתוך פי חזק.. הוא זיין אותי בפה.. אני נחנקת.. לא אכפת לו.. יצאתי ממנו במהירות .. הקאתי שוב.. הוא סטר לי שוב..
הדבר המדהים ביותר היה שהרגשתי מגורה כל כך, כפי שלא הרגשתי מעולם..מוזר לאללה חשבתי לעצמי .. וכמעט הגעתי לגמירה מדהימה.. עצרתי את עצמי.. לא רציתי לחוות את ההנאה ..
ניר פקד אליי , השפיל אותי,, קילל אותי,, סטר והצליף בי..
הוא סובב אותי שוב על 4 חדר לי מאחור.. הפעם לא היה כואב כמו בהתחלה.. בידו השניה דחף לי את כל היד לכוס שלי.. צעקתי.. גנחתי.. בכיתי... גמרתי.. ניר גמר..
חזרנו לאטו.. נסענו.. הגענו לקרחת יער.. ניר יצא.. פקד עלי לצאת.. יצאתי.. לקח חבל.. קשר אותי לעץ.. ערומה.. וזיין אותי בהדרו.. ניר סטר לי.. הכאיב לי.. השפיל אותי.. אנס אותי.. הצליף.. ניר גמר... ואני...ג מ ר ת י
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 13 ביולי 2003
פוחדת סיפור מאלף.
אהבתי icon_chickkiss.gif
Neo
Neo

פרדוקס

Neo • 13 ביולי 2003
לא נשמעת מפחדת כך כך, פוחדת?

icon_biggrin.gif
רויטל
לפני 21 שנים • 15 ביולי 2003

נאו

רויטל • 15 ביולי 2003
טוב הגיע הזמן להסביר את הניק שלי...
כולם שואלים אותי ממה אני פוחדת? ולמה אני פוחדת? אז ככה :
1 . אני לא פוחדת אפילו מאלוהים
2. פוחדת= אוהבת פחד, אוהבת את הפחד ואת האנדרלין שהוא מייצר
3. אני טיזרית נוווווווווווווווווווו ידועה בזה icon_smile.gif))