ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תורה של רחלי מ "דייאטה ועולם הבדסמ" לענות.

רחלD​(נשלטת){דו-פזי}
לפני 18 שנים • 6 ביוני 2005

תורה של רחלי מ "דייאטה ועולם הבדסמ" לענות.

רחלD​(נשלטת){דו-פזי} • 6 ביוני 2005
ראשית, לכל אלו שתמכו בסיפור שלי עם דוק – תודה. אתם נפלאים ואני אוהבת אתכם. רק אתם קלטתם כי לא היה שום דבר רע אלא רק דברים טובים.
לכל אלו שקטלו את מה שקרה בין דוק לביני – הנה התגובה המלאה שלי. אני כועסת מאוד. כמעט על גבול הרותחת. שיהיה ברור לחלוטין - אני כותבת את המכתב הזה בניגוד לדעתו של דוק. הקמתי כינוי חדש על שם רחלי רק על מנת לענות על הפוסט של הדיאטה ועולם הבדסמ.
העונש האמיתי של דוקטרינה לא היה המכות כשהייתי מכוסת עיניים. העונש האמיתי היה לכתוב פוסט על הדיאטה - ולעשות את זה בשמו של דוק.
מה שפורסם כאן לפני מספר ימים וגרר אחרי פניות רבות מאוד כנגד דוק וכנגד הכתיבה שלו, היה אמור להיות מופנה נגדי. אני כתבתי את הפוסט הזה ודוק, פרסם אותו. כאילו בשמו.
זה היה גם מצחיק וגם עצוב לראות כיצד אנשים לוקחים את מה שדוק כתב, לכאורה בשמו, והופכים את זה למה שזה לא היה ולא יהיה. לקחו את מה שאני כתבתי וחשבו על זה דברים רעים.
למה?
משהו כאן בכלוב באמת חושב שלא הייתי אצל דיאטניות בכל החיים שלי? משהו חושב שהייתי נותנת לדוק לעשות לי רע או לגרום לי לנזק? משהו באמת חושב שיום אחרי שדוק בא עם הרעיון הזה של הדיאט-בדסמ לא התקשרתי לדיאטנית שלי? טוב, לא סיפרתי לה את הפרטים העסיסיים של הרעיון ושל העונש. . . . משהו כאן באמת חושב שלא עשיתי בדיקת דם לפני שבועיים על מנת לוודא שאין שום פגיעה פיזית בלתי ניראית? משהו מכם באמת חושב שאחת כמוני תבצע פעולה זאת מבלי ליידע את הרופא המשפחה שלי (הוא לא היה צריך שאומר לו - הוא ראה את זה בעצמו)? תקראו טוב את מה שכתבתי בשמו של דוק עלי ותחשבו שוב - אני אתן לעצמי לפגוע בי עצמי? אני אמא גרושה לשני ילדים - האם אעשה משהו שיפגע בי? שיפגע בהם?
תקראו טוב מה כתבתי על עצמי בפוסט הראשון שדוק פרסם. אני שכלתנית, אני צריכה שדברים יהיו מוסברים ואני רוצה לדעת מהיכן כל דבר מגיע. אחת כמוני תעשה משהו שיפגע בי עצמי?
דוק כתב לכם יותר מאשר פעם אחת שאני ניראית מעולה. עברו כבר מעל חודש וחצי והורדתי עד כה כמעט 16 קילוגרם בפיקוח מלא. ולכל המלעיזים - אני מרגישה מעולה בבגד ים וסוף סוף הרשאתי לעצמי להגיע לים עם הילדים שלי ולא ללכת עם בגד ים מלא ועם מכנסיים צמודות. על זה אתם כועסים על דוק? כמעט חמש עשרה שנים שאני מתביישת ליד הגניקולוג שלי ועכשיו, אחרי שהורדתי 15 קילו, הלכתי אליו בכוונה לראות איך אני מגיעה למצב אינטימי עם גבר זר (טוב, לא בדיוק זר, הוא מכיר אותי כבר כמה שנים) אבל זה היה פיצוץ - להיות ערומה ליד רופא בלי צורך להתבייש בגוף שלי? בגודל של הרגליים שלי? בשומן שלי? התביישתן פעם לקנות בגד ים כי שנאתן את הגוף שלכן? ביקשתן פעם ממוכרת בגדי הים לפתוח לכן את החנות בשעות הצהריים שבדרך כלל החנות סגורה רק כדי לא למדוד בגד ים ליד השחיפות האלו שמוציאות לנו את העיניים. ובכן, לא עוד.
אז עשיתי את זה בחודש וחצי לא בארבע חודשים כמו שכתוב בספרים, סו ווט?????
תמשיכו לכעוס - אבל לא על דוק אלא עלי.
הרעיון היה של דוק. הוא שמר עלי חזק מאוד שלא אפגע. הרעיון הגיע בדיוק בזמן הנכון, עם התזמון המאוד מדוייק עבורי, לגבי השאלה כיצד אני מרגישה עם הגוף שלי. התביישתי בו. דוקטרינה היה מספיק רגיש כלפי על מנת לקלוט שזה בדיוק מה שאני צריכה.
למי שחושב לשנייה אחת כי דוק, כמאסטר שלי לא שמר עלי - איזו טעות קטלנית. טעות קריטית. השיחה הראשונה בה בוצע תיקון למשקל יעד שקיבלתי, היה שלושה ימים אחרי הפגישה הראשונה עם המשקל ועם היעדים. כבר אז דוק ביצע תיקון שיחת הטלפון שלו בתחילת השבוע השלישי היתה מאוד ברורה וחד משמעית. להפסיק להוריד במשקל, למתן ולעצור את הירידה.
הייתי בשוונג ענקי. איך יכולתי לעצור?
איך זה עבד בדיוק? בבוקר נשקלתי (בדיוק כמו שכתבתי לכם בפוסט בשם דוק) בדיוק אותו משקל כמו בערב ואז בבוקר - אחרי שירותים - ירדתי 200 או 300 גרם. לא, לא היה מסובך. רוב שעות היום הייתי מעט רעבה, זה נכון. הלכתי לישון על בטן ריקה. שלוש פעמים בשבוע הליכה של שעה (עם הבת הגדולה שלי, סוף סוף שעה של הורות אמיתית).
הנקודה המרכזית היתה שבמקום לתת תירוצים ולספר לדיאטנית שלי למה אני לא ירדתי במשקל, למה העלתי במקום לרדת - היה לי כאן מטרה מאוד ברורה - עם עונש לצידה. ידעתי שאם לא אעמוד בירידה במשקל - מצפה לי עונש. זה היה עבורי בדיוק הדירבון שאני צריכה. היחידי שיכל היה לקלוט את זה היה דוק.
וגם כאן יש לי כמה דברים לומר לכל אלו שכתבו על העונש. סיפרתי לדוק מה מפחיד אותי ומה מלחיץ אותי ואת זה הוא הפך לעונש שלי. כשהמשכתי לרדת במשקל, הגיע לי להיענש. ידעתי שאני עומדת לחטוף על זה. דוק כעס עלי מאוד. זה לא היה הצגה בכלל אלא כעס אמיתי. כעס על זה שאני פוגעת בעצמי. רק כאשר הוא נרגע הוא העניש אותי. אך, איזה עונש מתוק. איזה כיף. החגורה שקראתי עליה של דוקטרינה (עור פרה וכל זה) עושה את העבודה שלה נאמנה. היה פשוט ענק.
גם חטפתי את העונש שלי וגם. . . ירדתי במשקל. אבל זה היה שווה כל רגע. כל שנייה של להיות בחוף הים ביום שבת האחרון עם ביקיני חדש. ביקיני. סוף סוף אני עם ביקיני. מי יכול כנגד זה?????????
עכשיו, שמשהו יסביר לי מה אתם רוצים מדוק?
להחליף את כל הבגדים – חולצות, מכנסיים, בגד ים כבר הזכרתי, תחתונים, חזייה – למידות קטנות יותר – זה כיף אדיר. לקבל מחמאות בעבודה מהבוס שלי והלקוחות שמכירים אותי כשמנה. עכשיו אני לא שמנה עכשיו אני בדיוק כמו שהייתי לפני כמה שנים טובות. כמה? המון. המון שנים שלא הרגשתי כל כך טוב עם עצמי ועם הגוף שלי.
הילדים שלי לא מתביישים בי יותר בבית הספר שלהם. חשבתם על זה כך? אני לא האמא השמנה של ..... אלא פשוט האמא שלה.
בהתחלה עקבתי אחרי הפוסט והתגלגלות שלו וחשבתי שזה מצחיק. אחרי זה זה הפך להיות לשיגעון. לטירוף. קטלו את דוק, על מה? על משהו מאוד חיובי שהוא ביצע איתי. ואתם יודעים מה – לכל הקטלנים שביניכם (וביניכן), נראה לי כי רובכן פשוט כמו החבובות הללו הזקנות הללו שלא עושות כלום חוץ מלהעביר ביקורת. לשבת כל היום ליד המחשב ולכתוב על דברים שקראתן במקום להיות שם. ולחוות.
הרעיון של לקשור בחורה במשך ארבע שעות במקום אחד, ללא יכולת תזוזה, ללא יכולת תגובה (כמו שראיתי ביפו) – עבר אישור של רופא? דיאטנית? מה פתאום כולם דואגים לבריאותי? למה בריאותי הנפשית לא חשובה מבריאותי הפיזית? ביצוע של מצבט לפיטמות ייחשב אצל אחד הגניקולוגים או אצל אחד מרופאי המשפחה כפעולה בטוחה? אז על קטע של מאסטר זמני לשפחה לא צייתנית כמוני, שגרם לי לרדת במשקל אתם קוטלים אותו? על דבר חיובי שהוא עשה בצורה כנה ודואגת ואמיתית ואיכפתית? על זה מכפישים את שמו?
לא מבינה אתכם.
בעוד שניה וחצי אני חוזרת לניק האמיתי שלי. אני כאן בכלוב כמעט שנה. הניק הראשון שלי עיה עם המילה שמנה, מלאה. עכשיו, בניק הנוכחי (לא רחלי......) אין שם XXX השמנה / המלאה כמו שהייתי קודם. הקטע הכי מצחיק היה ששניים מתוך החברים שלי זיהו אותי בעקבות הפוסט של דוק. שלי אצל דוק בעצם – וזה היה ממש כיף. מגבים אותי ומפרגנים לי מאוד. שלחתי להם צילום.
אגב, נתתי לאדם שעתיד להיות המאסטר הבא שלי (בתהליכים, בתהליכים) לקרוא את הקטע עם דוקטרינה והוא התפוצץ מצחוק. נקרע מצחוק על הקטע בו אנשים קטלו את דוקטרינה. דוק קיבל שיחת טלפון אישית ממנו עם ים של תודה ועם המון פרגון.
רחלי d
ומילה אחרונה לדוק היקר שלי: תסמוך על הנשמות הטובות שגם כעת ימשיכו למצוא על מה לרדת עליך. אמרתי לך מספר רב של פעמים לא לשים לב ולהביט על אלו שתומכים בך ומפרגנים לך. המילה קינאה אומרת לך משהו. תודה שהיית שם בשבילי ועבורי.
ילדה יפה

חשוב שבאת להגיב

ילדה יפה • 6 ביוני 2005
ואני שמחה להביע את דעתי

אני לא יכולה לחשוב על דבר יותר משמח מאשר אישה ששלמה ואוהבת את הגוף שלה. אבל התגובות שהתקבלו כאן הן של דאגה כנה לנשים כאן... ולא אחת מהן מלאה ...

אני מאוד מגבה שינוי במיוחד כזה שמרפא את הגוף והנפש אבל כולנו כאן דואגים ל SSC ולפי הפוסט של דוקטרינה זה לקה בחסר.
ללכת לישון רעבה זה לא נעים במיוחד לא במשך ארבעה שבועות...
ספורט זה דבר נפלא! חשוב מאוד בדיאטה ונהדר שהתמדת בו!
ואם הגעת למשקל שאת מרוצה ממנו ואת מעוניינת לשמור עליו הדבר כרוך בשינויים משמעותיים בהרגלי צריכה ואת זה מקבלים רק לאורך זמן תוך כדי שמירה על אורך חיים בריא ולכן הדיאטות שמצליחות שטטיסטית הן דיאטות ארוכות טווח עם ירידה ממוצעת של כחצי קילוגרם לשבוע.

הגוף צריך מינימום של קלוריות ומעבר לקלוריות את כל אבות המזון של חומרי הבנין של הגוף. דיאטות קיצוניות הן מאוד הרסניות וצריך לשמור על עצמנו במיוחד כמו שאמרת אם את אמא וצריכה להיות בריאה בשביל הילדים!!!
כל התגובות שקראת אמורות להראות לך שלאנשים אכפת ושהם דואגים. ולא שום דבר אחר.
Tame
Tame • 6 ביוני 2005
רחלי
אני דווקא הייתי מהתומכים בפוסט ההוא (לא שזה עניין אישי בכלל).
אבל אני חייב להגן על ה"מלעיזים". שאלת אם הם חושבים שאחת כמוך לא נבדקה ועוד אם לשני ילדים וכו' אבל האמת היא שהשם "רחלי" הוא בדוי ואיש לא ידע מי היא (את) ואם היא שכלתנית באמת, אם היא אם לילדים או אם היא מספיק אחראית לעצמה...

אבל לא נורא, העיקר שאת מרגישה מעולה (וגם בריאה יותר) ושחייך השתפרו icon_smile.gif
ורה
ורה • 6 ביוני 2005
רחלי, יצאת מלכה.
דוקטרינה​(שולט)
לפני 18 שנים • 7 ביוני 2005

לא היית צריכה להגן עלי ולא לחשוף את עצמך.

דוקטרינה​(שולט) • 7 ביוני 2005
אין שום סיבה בעולם שתחשפי את עצמך על מנת להגן עלי. שניים כבר פנו אלי בפרטי - זיהו אותך בוודאות בגלל הכינוי הישן שלך.

תודה, בכל מקרה.

דוק.
SIVAN​(אחרת)
SIVAN​(אחרת) • 7 ביוני 2005
למה דוקטרינה......
היא יצאה גדולה...... (אופס הכוונה לקטנת מידה וגדולה מהחיים).

תראה פתאום כולם שותקים.... icon_wink.gif
סוכרת פיה
סוכרת פיה • 7 ביוני 2005
רחלי,
קראתי את הפוסט של דוקטרינה (טוב, שלך תחת שמו) ונמנעתי מלהגיב.
אך הרשי נא לי להגיב כעת.

ראשית, לא היה לי שום ספק בעת קריאת דברי המגיבים, שהם עשו כן מדאגה כנה ואמיתית לבריאותך!

שנית, בשונה מהצלפות ושאר מיני תבלין שבכאן, כאשר איננו יודעים אם אכן יש נזק לטווח ארוך (לאחר שפעלו תוך שמירה על כללי בטיחות מסויימים), הרי שדוקא לגבי דיאטות כסאח, ידוע בוודאות שהן דופקות את חילוף החומרים. משמע- הגוף הופך חסכוני מבחינת צריכת הקלוריות וצורך פחות עבור אותן פעולות (וסביר שאת יודעת מדוע), כך שבהמשך מששבים לאכול, אפילו פחות קלוריות משנצרכו קודם לדיאטה, הגוף יעלה במשקל ועוד עם בונוס.
את התפתחות יכולת החסכון השלילית הזו לא מגלים בבדיקות דם.

סיפרת לנו שרוב שעות היום חשת רעב קל. זה אינו מעיד על דיאטה מאוזנת. ( אלא אם כן בתקופה שקדמה לדיאטה אכלת בכל יום אלפי קלוריות)

אמרת גם, כי בכל יום ירדת בין 200 גרם ל300 גרם. בעריכת חשבון פשוט זה אינו מסביר איך ירדת שלושה קילוגרם בשבוע אחד.

אני מקוה שכשאת אומרת שהלכת לישון בכל יום על בטן ריקה, כוונתך היתה שסיימת לאכול מוקדם, נניח עד השעה 1900 ולא ענין של הנזרות מארוחת ערב.
במקרה של ארוחה אחרונה בשעה מוקדמת, מסכימה שבבוקר חשים קלים ובעלי מרץ.

אני הראשונה לפרגן, גם אם איני מכירה, לכל מי שהצליחה לרדת במשקל (במיוחד כשאני מודעת על בשרי עד כמה קשה הדבר), ואני מחזיקה לך אצבעות רחלי, אך איני יכולה להמנע מלשאול- איך תשמרי על ההצלחה?
עולה מבין השורות, כי הדיאטה הזו אינה יכולה להפוך לאורח חיים, אלא אם כן את מוכנה לחוש רעב תמידי. האם כבר טכסת עצה עם דיאטנית איך את מנהלת את חיי האוכל שלך מכאן ולהבא?

ניצחת בקרב,
עליך כעת לנצח במלחמה.
וזוהי מלחמה לתמיד.

ואגב, הרעיון להשלטת משמעת דיאטה דרך בדס"מ אינו חדש, רק השאלה היא האם הוא תמיד עובד.

ובברכת : צעידות נעימות ושלא תזקקי עוד לדיאטות לעולם! אסיים.
teacher​(שולט)

בעיני - יצאת קטנה

teacher​(שולט) • 7 ביוני 2005
ובכלל ללא קשר לדיון ההוא עצמו, שם לא הבעתי דיעה לכאן או לשם.

כשאדם כותב תחת כינויו של אחר, בכוונה ולא בטעות, זו סתם הונאה.
בפעם הבאה שיש לך כזה קרייב לשקר, עשי מה שאני עושה: חכי ל-1 באפריל.

גם ככה יש אינפלציה של כינויים כפולים, דמויות פיקטיביות וכו'.

ערב נעים
teacher
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

לרחלי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 ביוני 2005
ציטוט:
ה שפורסם כאן לפני מספר ימים וגרר אחרי פניות רבות מאוד כנגד דוק וכנגד הכתיבה שלו, היה אמור להיות מופנה נגדי. אני כתבתי את הפוסט הזה ודוק, פרסם אותו. כאילו בשמו.

אני מצטרף לכעס של טיצ'ר על השימוש הזה בשמות.

אף אחד לא היה נפגע אם הדוקטרינה היה מצטט את הכתיבה שלך ונותן לך קרדיט.

ולגופו של ענין
:

האות הראשונה ב-SSC שייכת למילה SAFE - בטוח.
הרבה לפני שפוי, הרבה לפני הסכמה הדדית, והרבה לפני ההנאה של השותפים למשחק בדסמי.

ובטוח איננו "עובדה שאיש לא נפגע"!

בטוח פירושו שלפני שעושים פעילות בדסמית, לפני שמסכימים או לפני שמקבלים הסכמה - מבררים מהם הסיכונים הכרוכים בפעילות, ואיך ניתן להקטין אותם.

איזה נזק היה נגרם למישהו משניכם אם ההתיעצות עם דיאטנ/ית היתה מתק'יימת לפני קביעה של יעד הורדת משקל כל כך אגרסיבי<

סביר להניח שלא היה נגרם נזק.

לגבי הסיכונים של ירידה של 3-4 קילו בשבוע, אני חושב שאת אמורה לשמוע ולקרוא הרבה מאד חומר - ברשת, בספרים, מהדיאטנ/ית שלך וגם ממי שכבר ניסה.

עצם המשחק בבדסמ איננה מעניקה פטור מחוקי הפיזיולוגיה האנושית.

עצם עובדת היותו של אדם דום/מאסטר/אדון, איננה מהווה פטור מטעויות ושגיאות.

התקלה כאן היא כפולה - שלו, בעשיה לפני בדיקה של הסיכונים ושלך, בהסכמה מבלי לבדוק מהם הסיכונים.

אני לא מכיר הרבה דומים שמוכנים לתרום כליה לסאבית שנפגעה עקב תאונת משחק.

לעומת זאת אני מכיר יותר מדי סאבים וסאביות שנפגעו מגישה שמזלזלת בבטיחות - בין אם שלהם, ובין אם של השולט/ת.

אף אחד כאן לא בא לערער על זכותכם לשחק בבדסמ, בכל משחק שמתאים ומהנה לשניכם.

אבל נימת הזלזול במי שמתריעים על ההתעלמות מסיכונים, טון הנזיפה והטענה "עובדה שהיא עדיין חיה" - מסוכנים לך, לא פחות מכפי שהם מסוכנים לסאביות אחרות.

בטיחות פירושה גם מודעות מראש לסיכונים.

הסכמה הדדית פירושה קודם כל הסכמה הדדית המודעת לסיכונים.

אנחנו משחקים בבדסמ להנאה ומאהבה - ואין שום סיבה שבעולם שמישהו/י ייפגעו רק כי מישהו לא טרח לבדוק מראש מהם הסיכונים.

אנחנו משחקים בבדסמ כדי להגשים את הפנטזיות שלנו - אבל לא במחיר של נזק בלתי הפיך.

[ נ.ב. קשה לי להאמין שיש דיאטנ/ית שמוכנים להסתכן באובדן הרישיון שלהם ובאמת מוכנים לומר מילות עידוד למי שמורידה 3-4 קילו בשבוע... ] icon_evil.gif
Jake​(שולט)
Jake​(שולט) • 7 ביוני 2005
באמת מתוך סקרנות -

דיאטנ/ית זה מקצוע מוסדר הדורש רישוי?