שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זו אני שהשתגעתי או העולם?

שמנמונת סקסית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 8 ביוני 2005

זו אני שהשתגעתי או העולם?

נדמה לי שכל הגבולות נפרצו, או שלאנשים נדמה,
חוסר כבוד בין אדם לאדם, בין מלכה למלכה, ובין עבד למלכה,
הכל מותר? מה שמותר לי גם לך מותר?
שליטה מלמטה מותרת?
הרמת ראש אל מול מלכה מותרת?
"התעסקות " עם עבד מקולר.
שליחת מסר מאיים, ברור מאוד, ממלכה קשישה בעזרת כלבה. שהיא יודעת עלי פרטים אינטימים, ושהיא תהרוס לי את הניק, וכל זאת למה? כי יש לה עבד אך לא די לה בו, היא חומדת גם את שלי.
חתירה תחת מלכתו של המקולר ושליחת הודעות פרטיות למקולר בו היא ממליצה לו או לא ממליצה לו על מלכתו.
כשלעבד חדש ניתנת ההזדמנות להוכיח את עצמו, אך הוא מעיז לנהוג כפי שנהג, לבזות את עצמו, ולבזות שתי מלכות.
לאן הגענו?????
שוטרת*

זו את שהשתגעת

שוטרת* • 8 ביוני 2005
אם את חושבת שזה חדש.
מותק , אי אפשר "לגנוב" אנשים. הם נגנבים מרצון.
ואחד ש"יגנב" ממך מרצון - ממילא לא שווה אותך.
ולגבי אותה אחת - אני הייתי קוראת לזה - לזרוק עצם למסכנים..(או כלב במקרה הזה)
אוהבת }{
Tame
Tame • 8 ביוני 2005
שמנמונת סקסית.
תתיחסי לזה בתור "אמצעי לסינון". זה יעזור לך להבין יותר על האנשים איתם את באה במגע icon_smile.gif
נוריתE
לפני 18 שנים • 9 ביוני 2005
נוריתE • 9 ביוני 2005
זה העולם חומד,לא את
זילות באחרים וחוסר כבוד עצמי בסיסיים
לא חדש פה אבל למזלנו,גם לא נפוץ.
venus in our blood​(שולטת)

נו באמת,

venus in our blood​(שולטת) • 9 ביוני 2005
ברור שזו את
מה זאת אומרת ?!
את ב א מ ת רוצה לומר שערכים כמו כבוד הדדי, בין בני אדם, בין נשים , מלכות ( אני תוהה , אם לזו ייקרא אשה או מלכה.................. icon_rolleyes.gif ), שימוש בסחטנות ואיומים, חתרנות וקינאה, צרות עין ורוע לב, נחשבים בעינייך??
באמת,
ברור שאת ''אשמה'' ! ,
כי ב''תמימותך '' ייחסת חשיבות ומשמעות לערכים של כבוד בין בני אדם באשר הם, וזוגיות בכלל ובפרט, לעומת יצר קינאה נשיי הרסני ומכוער. icon_evil.gif

אני לא מלכה, אבל יש רגעים שהנני מתביישת להימנות על המין הנשיי. icon_redface.gif

ויש עוד כאלו שקוראות לזה מלוכה... icon_rolleyes.gif
זיקית

נשים

זיקית • 9 ביוני 2005
*נגה* -

לדעתי אל תתביישי להיות חלק מהמין הנשי.

כן, בנשים יש כיעור. יש תכונות בסיסיות שקיימות בנו, בכולנו (בין אם נרצה להודות בזה ונודה בזה ונכיר בזה ובין אם לא). הבדיחות הסטריאוטיפיות על נשים מושתתות על משהו שקיים בנו- הנה, עכשיו כל הפמיניסטיות ייכנסו בי - ואין מה לעשות. חוצ מנהיגה. אני נהגת טובה בהרבה מהרבה גברים שאני מכירה : icon_biggrin.gif

מנגד, לא משנה כמה גברים ייתאמצו, לא יהיו בהם את האינטואיציה, החמלה, והאחווה שיש בין נשים - וכל מי שיש לה חברת אמת יודעת איזה ערך יש לקשר כזה בין נשים. וחוצמזה, לגברים יש מכלול עצום של תכונות רעות בהם שאין צורך לדוש בהן כי הן ברורות..ככה שלא הם ולא אנחנו מלאכים.

ושס"ק - אמרה וצדקה שוטרת שמי שיירצה להיגנב ממילא לא שווה את הזמן שלך. וזו תופעה מוכרת ועצובה..
venus in our blood​(שולטת)

ובכן,

venus in our blood​(שולטת) • 9 ביוני 2005
זיקית,

אינני מתביישת בהיותי אישה.
ואין לי ספק קל שבקלים שהיתרונות שלנו כנשים רבים מספור, גם אלו שהזכרת, כמו אחוות נשים, חברות אמת יקרה מפז, וגם היכולת האינסופית כמעט להכיל, להעניק, להביא חיים לעולם, ללדת- גם במובן הפשטני וגם במובן המטאפורי, ועוד מעלות רבות נוספות.

אולם,
ברגעים כמו אלו, כאשר אני קוראת שירשור בו אשה (?) משתמשת באמצעים מניפולטיביים מרושעים, המאפיינים צרות עין וקינאה נשיית מובהקת ולא יכולה להסתפק בגבר \ עבד משלה, ואף מאיימת להרוס את שמה הטוב של אשה אחרת, המאושרת בזוגיות שלה, אז כן, ברגעים כאלו, אני לא גאה במיוחד להימנות על המין הנשיי.
גבר היה יודע לסגת מה''טריטורייה ''.
ונכון,
שגברים הם , במידה רבה, הרבה פחות מפותחים ( ולכן אנו משלימים זה את זה בצורה מושלמת...פחות או יותר.... icon_wink.gif ), וללא ספק לגברים יש את החסרונות שלהם, אולם,
השירשור לא דן בכך.

בלתי נהיר בעיניי איך אותה אישה יכולה לכנות עצמה מלכה.

עוד פחות ברור לי, על מה ולמה רוע הלב הזה. icon_rolleyes.gif
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 9 ביוני 2005
אמממ.... ONCE A DOG ALWAYS A DOG
והמבין יבין ..... ( והוא יבין !!!! )
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
שלום שוב ליושבי הסלון!
אתם שוב חורצים את דינו של אדם מבלי ששמעתם את הצד שלו.
משחרים לטרף.
כמה פאטתי ולא הוגן.
התביישו לכם !
ואת שסק יקרה, עסוקה בדברים השוליים ולא בעיקר- העבד שלך , הצפרדע הקטן והירוק- קרמיט אוהב אותך!
( לא, לא עליי נפתח השרשור - אנוכי הסנגור).
אני מאחלת לשניכם אהבה, פריחה ושגשוג.
ניקול בעקבגבוה. bye.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 9 ביוני 2005
שמנמונת,
הגבתי לך בבלוג ואגיב גם כאן.

מי ש"נגנב" כניראה שחושב שיהיה לו יותר טוב במקום אחר,
והוא יבין מתישהו מה הוא עשה, ויתחרט.
זה תמיד ככה.

עזבי אותך מאנשים (נשים במקרה הזה) קטנים ומושתנים,
שיחפשו מקום אחר לנסות לחפור ולסכסך בו.

אם זה היה קורה אצלי, הייתי קוברת אותה חיה, והיא לא תחיה כמו בסרט ''להרוג את ביל''- מהקבר הזה היא לא תצא.
למרות שפרודו היה מנפנף אותה תוך שניה או משפיל אותה עד עפר, כי אמנם הוא סאב, אבל הוא ממש לא סמרטוט.
תעשי חושבים לגבי שני הצדדים שנימצאים במשוואה הזו, ה''דומית'' המזויפת הזו (כי דומית שלא נותנת כבוד לעצמה אינה דומית בעיניי), והצד שקיבל את ההודעות ומה הייתה תגובתו.

אם צריך
לא להסס לתת לשניהם איזה חלקה בבית עלמין ירקון icon_twisted.gif

מקווה שהסתדר וחבל על העצבים שלך
דומי