בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי היה במועדון הטרהיים ביום ג ?

שון
לפני 18 שנים • 9 ביוני 2005

שון • 9 ביוני 2005
ויכול לספר חוויות...
תודה
שון
Dark Artist​(שולט)

הייתי והיה סביר

Dark Artist​(שולט) • 9 ביוני 2005
אודה ואתוודה שהאוירה היתה מעט משעממת
המועדון עצמו הוא מרווח וגדול יותר אך האויר בפנים דחוס ולא היה אוורור או מיזוג
המוסיקה שם הייתה בעיקר מטאל (דת',בלאק) וגות' שהיא טובה לטעמי אבל כבדה מדי לטעמם של אחרים שהיו שם.
נעשה סשן אחד על הבמה שהיה מעניין אבל לפי דעתי היה יכול להיות הרבה יותר מכך
בנוסף לכך רוב האנשים שהיו ב"מועדון" בסופו של דבר נסעו לדאנג'ן
בעיה נוספת היא שחסרים כוכים אינטימיים או תאים כמו שיש בדאנג'ן על מנת שהוא יהיה מקום הולם לפעילות של BDSM
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 9 ביוני 2005
העיצוב מדהים,מקום נפלא והמוסיקה לטעמי.
חסר איוורור,אכן כן,אך הובטח שבשבוע הבא הדבר יטופל.
היו כ-100 איש,הבמה גדולה,ואווירה מחשמלת באוויר.
לדעתי,סוף סוף מקום שגם אפשר לשוחח ולא מוסיקה מחרישת אוזניים.
היה אחלה,חטפתי 15 הצלפות שוט מידיה הענוגות של טיש הנפלאה,ואפילו נהנתי... icon_wink.gif
המון תודה לליידי וואמפ המדהימה על היוזמה הברוכה,הרעיון,וההשקעה.
לולינה

אין כמו בבית...

לולינה • 9 ביוני 2005
היה נחמד לא יותר...
זה מסביר את העובדה שכולם חזרו הבייתה מהר מאוד .. הבייתה לדאנג'ן :)
Lady Vamp​(שולטת)
Lady Vamp​(שולטת) • 9 ביוני 2005
ציטוט: בעיה נוספת היא שחסרים כוכים אינטימיים או תאים כמו שיש בדאנג'ן על מנת שהוא יהיה מקום הולם לפעילות של BDSM

לא ממש מדוייק כנראה לא חיפשת מספיק טוב icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ציטוט: אודה ואתוודה שהאוירה היתה מעט משעממת

נו באמת משעמם? אנשים הגיעו מכל הארץ... היה בעיקר דיבורים זה נכון אבל אווירה חופשית ואף אחד לא הכריח את אף אחד לעשות שום דבר!... אתם יודעים היוזמה צריכה להיות של השולטים/ות.!
Tיפוס​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2005
Tיפוס​(שולט) • 11 ביוני 2005
תודה רבה לליידי ואמפ על הפקת הערב הנהדר .
המקום גדול ונעים, המוזיקה היתה בווליום סביר ביותר ולא נאלצתי להוציא את גרוני כדי לשוחח עם החברים הרבים שבאו, נכון שבמקום גדול גם 100 אנשים או יותר נראה כאילו ריק מעט - אבל יש יתרונות רבים לכך , לא דורכים אחד על השני .
הכניסה יחד עם משקה ראשון זה רעיון משובח ולא יקר .
לגבי שיפורים עתידיים - הבנתי שככל שיתפתחו הערבים יילקחו בחשבון הערות רלוונטיות והמקום יקבל עיצוב הולם לערבים אלו - לי אישית לא הפיע החלל הגדול - ניתן היה לייצר חללים אינטימיים פשוט ע'י תחימה בשני שולחנות.
עיקר היופי של הערב הזה היה במפגש עם אנשים מפורומים שונים והיכולת ממש להכיר אותם - ולא להצמד לאותם אלו שרואים תמיד.
לגבי החום , היו חלונות פתוחים , היה אורור שהיה אמנם ממוקד למקומות מסוימים - אבל לא היה חם יותר מדי -תגלשו לשרשורים על מקומות אחרים - ותראו שגם שם היו תלונות על החום - מעניין שזה מה שיש לאנשים לומר על מקום כלשהו - "היה לי חם" - לכו לכל פאב או מועדון ביום עמוס בקיץ ונראה כמה יוכלו ממש לספק מיזוג נאות - אז אנא - חיסכו את התלונה הבנאלית הזו.
כמו בכל מקום בילוי , תמיד יהיו כאלו שיאהבו יותר או פחות , לפי דעתי לא ניתן לגבש דיעה על פי ערב אחד בלבד - אז לכל מי שלא אהב - תנו לעצמכם צ'אנס לייצר בשביל עצמכם וחבריכם עוד מקום בילוי שלא תוגבלו בו , עוד אופציה לימים שבהם תחושו שעמום מהחדגוניות, אל תפחדו משינויים - תעריכו שיש מי שדואג להפיק ערבים כאלו - אולי אפילו תנסו להפיק אחד בעצמכם ?

ליידי ואמפ - אני מאמץ את הערבים בטורהיים - ואם את צריכה סיוע - אני פה.
מדהים אותי ה"קטע" שאנשים באים לערבים "אחרים" בגישה מבקרת משהו - ולא ממש באים ממקום של פרגון או של רצון להנות
Dark Artist​(שולט)

אז ככה-ביקורת על מנת לשפר

Dark Artist​(שולט) • 11 ביוני 2005
אני מסתכל על שני המקומות "הדאנג'ן" וה"טירה" מתוך ראייה של עיצוב פנים מה שגם יסביר אולי מדוע אנשים חשו טוב יותר בכל אחד מהמקומות הללו
בטירה, יש חלל גדול שזהו ייתרון מבחינת העובדה שאין צפיפות ויש מקום להסתובב ולהתנועע
בדאנג'ן יש חלל קטן יותר אבל דווקא העובדה שיש חלל קטן יותר לפעמים מוסיפה כיון שתחושת "הביחד" הרבה יותר מתחזקת.
בדאנג'ן יש חלוקה יותר טובה למפלסים וחללים מאשר לטירה שבה יש חלל רציף ומאורך.
בדאנג'ן יש היררכיה של חללים,מהציבורי(הבמה הגדולה והבאר) לסמי ציבורי (החלק האחורי יותר איפה שיש את הספות). הקומה העליונה והמרפסת (אינטימי).
אפשר לפתור בעיה זאת בטירה על ידי תיחום של חללים באמצעות וילונות או מחיצות אבל כמובן שרצוי להתייעץ עם מעצב פנים
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 11 ביוני 2005
יופי ארטיסט ,
הראיה שלך לגבי תיחום חללים היא נכונה מאוד .
הערתי זאת בעצמי כנושא שכדאי לטפל בו .
ועכשיו - על מנת להמנע משרשורים שלמים של השמצות השוואות וכד', אולי נניח לרגע בצד את הדנג'ן - ונתייחס לטורהיים כמקום לכשעצמו ?
Black Roses
Black Roses • 11 ביוני 2005
האיורור קצת סודר ויסודר יותר בעוד שבוע (זה מה שהבנתי מהבעלים)
המוזיקה כזאת כי זה מה שהפאב מייצג.
ודארקי המקום לא יכול לעצב את עצמו כמקום לבדסמ זה פאב לעוד תחומים.
Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2005

טיפוס ורוזי היקרים

Dark Artist​(שולט) • 12 ביוני 2005
אני לא דיברתי על עיצוב המקום בתור פאב למקום של BDSM בלבד
אני דיברתי על חלוקה והפרדה לחללים שונים שיש זאת בכל מועדון ופאב המכבדים את עצמם בלי קשר בין אם מדובר בBDSM או סתם פאב.
אהבתי את העיצוב האפל של הפאב וצריך להמשיך בקו הזה.
"ניתן היה לייצר חללים אינטימיים פשוט ע'י תחימה בשני שולחנות. "
טיפוס זה לא מספיק בתור רעיון ובטח שלא יוצר סוג שונה של חללים. זה פשוט תוחם שטח
אפשר עם קצת השקעה ליצור מחיצות של גבס שזה בכלל לא כרוך בעלות יקרה ליצור הרבה יותר גיוון.
אם מישהו יוכל להשיג לי את התוכניות הארכיטקטוניות של המקום אשמח לתת הצעות לגבי העיצוב של המקום.