סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שטיח

כלובי
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2005

שטיח

כלובי • 10 ביוני 2005
אנו נאלצים להסיר את השרשור "שטיח" של או מהפורום.

השרשור מכיל תכנים ארוטיים במסגרת החורגת מגבולות הפורום. (פנטזיות בהן מתוארים יחסי מין במשפחה ויחסי מין עם קטינים לכאורה)
או​(נשלט)
או​(נשלט) • 10 ביוני 2005
אני חייב לומר שדעתי היא שההורדה הזו מיותרת ופסולה הסיפור לא מכיל בשום פנים ואופן מין במשפחה ( לעולם לא!) ובטח לא תכנים שקשורים במין עם קטינים מדובר באדם מבוגר ש"נדלק" על נער והנער עליו, אין פה שום איזכור על כך שהנער קטין מלבד היותו לומד בבית הספר , "קטין" לעולם לא נכתב ואם כבר מדברים אז זה נער בכיתה יב מעל לגיל 18 אז ככה שההורדה מיותרת וסתמית... הסיבה להורדה מבחינתי הייתה בגלל שאחד מראשי הפורום לא אהב אותה מאוד חבל שהאתר הזה "לא פתוח" לדברים חדשים ומוכן לקבל דברים שאולי עד עכשיו, לא היו פופולריים באתר זה, אני מאוד מצר על כך... חבל מאוד! אני אישית התאכזבתי.
כלובי
כלובי • 10 ביוני 2005
אנחנו לא אוהבים להוריד חומרים מהפורום, ולא מקבלים מזה שום סיפוק.

"ברגע שנכנס לבית בו הצעיר- החייל הוא ראה את אביו עומד על פניו של עבד צעיר, כשהעבד הצעיר הלוא הוא אני נאנק מכאבים...
אביו מזמין אותו להיכנס ואומר לו..." ראית מזה, מה אנשים מוכנים לעשות היום בשביל סיפוק מיני?"
בו תצטרף אלי... ספר לי איך היה?!"
דוקטרינה​(שולט)

או היקר

דוקטרינה​(שולט) • 10 ביוני 2005
שיקול הדעת של כלובי דווקא כן מקובל עלי מאוד.

שים לב - הוא לא מרוויח מזה כסף שהוא מפעיל את הפורום (מנויי זהב משלמים 12.5 שקלים בחודש, מזה הוא לא יכול להתפרנס - אולי מעט להחזיק את הכלוב על העלויות הגדולות שלו). אין שום סיבה בעולם שהוא יימצא את עצמו בתא המעצר כאשר הוא מפרסם חומרים שאסורים.

דווקא בקטע הזה - אני כן חושב שבוצעה פעולה נכונה - מצידו של מפעיל האתר.

דוק.
דוקטרינה​(שולט)

זה יהרוס את כל הרעיון של הסיפור, לא?

דוקטרינה​(שולט) • 10 ביוני 2005
אליס, זה עלול להרוס את כל הסיפור. . . .את כל הקונספט של הסיפור ואת כל הבסיס שעליו הוא מושתת. . . . לא?

דוק.
אליס​(נשלטת){crazy_toas}
אליס​(נשלטת){crazy_toas} • 10 ביוני 2005
יכול להיות שכן...
אבל אם הוא באמת רוצה לפרסם אותו אז השיניים האלה די דרושים...חוץ מזה, נראה לי שכדי להפוך את הסיפור למשהו שאפשר להעלות לפה רק צריך להוסיף באיזה מקום שהוא מעל 18, ולשנות את המשפט שמרמז על יחסי מין במשפחה(וזה בלי לקרוא את הסיפור שהורד).
אבל זה כנראה מחיר הפרסום.

תראה, אם זה היה הסיפור שלי אני פשוט לא הייתי מעלה אותו שוב, אבל נו...רק הצעה.
Tame
Tame • 10 ביוני 2005
האמת שזה מעלה שאלה מעניינת...
האם אין מקום לנקרופיליה/פדופילה במדיה הבדיונית?

סיפורים על רצח ואונס יש כל הזמן ובכל מיני מקומות וזה נחשב כאקט תרבותי/אומנותי..
למה המוסר הכפול לנקרופיליה/פדופיליה? (ואני לא מדבר על סרטים בהם הדברים מתרחשים במציאות ומצולמים כמובן כי זה לא חוקי ולא מוסרי כמו לצלם רצח אמיתי ולשדר אותו - למרות שאת זה עושים בחדשות כל הזמן).
SIVAN​(אחרת)
SIVAN​(אחרת) • 10 ביוני 2005
Tame כתב/ה:
האמת שזה מעלה שאלה מעניינת...
האם אין מקום לנקרופיליה/פדופילה במדיה הבדיונית?

סיפורים על רצח ואונס יש כל הזמן ובכל מיני מקומות וזה נחשב כאקט תרבותי/אומנותי..
למה המוסר הכפול לנקרופיליה/פדופיליה? (ואני לא מדבר על סרטים בהם הדברים מתרחשים במציאות ומצולמים כמובן כי זה לא חוקי ולא מוסרי כמו לצלם רצח אמיתי ולשדר אותו - למרות שאת זה עושים בחדשות כל הזמן).

Tame אני מציעה לך לקרוא את מה שכתבת שוב....

כלובי, לא ראיתי שיש כאן נהלים ברורים בכלוב (יתכן ולא מצאתי) על מה ניתן לכתוב ומה לא,
נראה לי שהנושא חיוני.
פגשתי באתרים אחרים *"נוהלי התנהגות באתר"* ולדעתי זה חסך אי הבנות.

יום טוב.
או​(נשלט)
או​(נשלט) • 10 ביוני 2005
רצח אונס מה לי ולדברים האלה?!
יכל להיות שאולי היה צריך לשנות מעט אבל קיימים כאן הרבה סיפורים שהם "פוגעים" באותה רמה כמו שלי, כביכול, לא משנה הסיפור כבר נהרס שיהיה בהצלחה... לכולם...! אני ניסיתי רק לעשות טוב... icon_wink.gif