צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

[color=red]דולי[/color] - פגישה ראשונה, כולל הקדמה

real-one​(נשלט)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2005

[color=red]דולי[/color] - פגישה ראשונה, כולל הקדמה

real-one​(נשלט) • 10 ביוני 2005
הים נפגשנו פגישה ראשונה פנים אל פנים, להיכרות והרשמות הדדית קצת יותר לעומק.

אבל קודם ההקדמה.

נרשמתי לכלוב לפני כחודשיים, נשלט ותיק עם ניסיון רב שנים, ותחומי ענין כפי שניתן לקרוא בפרופיל.

דבר ראשון, חשבתי על כינוי מתאים, עלו לי בראש מספר רב של כינויים, חלקם התברר לי כקיימים, וחלקם לא מצאו חן בעיני.

בסוף נבחר הכינוי הנוכחי, שמתאר אותי היטב - אחד אמיתי.

לאחר ההרשמה, כתבתי את הפרופיל, תוך מחשבה לתת מירב פרטים רלוונטיים לדומית פוטנציאלית.

התחלתי לכתוב ולהגיב, ובמקביל פירסמתי מודעה בלוח העבדים.

הגיעו כמה הודעות פרטיות ממלכות בתשלום שפרסמו את עצמן - נמחקו כלעומת שבאו.

לפני שבועיים קיבלתי הודעה פרטית מדולי, ומשם החלה התכתבות דרך הכלוב.

תחומי עניין, גבולות, ניסיון, תיאום ציפיות.

דולי החלה להעביר לי הוראות לבוש והופעה לביצוע (שוב - באיזה נושא - ראו פרופיל).

ההרגשה שלי הייתה שעל אף כל הסיכויים כפי שנכתבו באינספור שרשורים, יש עם מי ועל מה לדבר.
המשכנו בחילופי הודעות כל יום, עם הוראות מדולי אלי, ודיווחים ממני אליה, וכמובן החלפות של מידע והיכרות.

לאחר שפעמיים התפספסה לנו פגישה בגלל החיים של כל אחד מאיתנו (מי המציא את החיים האלה לעזאזל?), תיאמנו וקיימנו פגישה היום.

בשעת בוקר הגעתי לאזור מגוריה, וחיכיתי לה שתגיע.
הגיע, נכנסה לרכב, והמשפט הראשון: "פעם הבאה אתה יורד לפתוח לי את הדלת".

האמת, לא ציפיתי למשפט כזה, אבל הוא בהחלט הכניס אותי לעמדה של נשלט, הבהיר לי מי כאן זה מי ולמה.

נסענו אלי הבייתה, עלינו לסלון וישבנו לשתות קפה. כלומר אני הכנתי, ושתינו ביחד תוך כדי שיחה.

לאחר הקפה הראיתי לדולי את מבחר האביזרים שברשותי, וכן את ארון הבגדים הנשי שלי, הכולל מבחר לבני נשים ובגדי נשים.

ניסוי כלים קטן נערך ע"י דולי לבדיקת מצבטי הפיטמות השונים שמצאה במגירה, ניסוי שהוכתר בהצלחה לא רעה.

בשעת צהריים מוקמת הסעתי את דולי חזרה למקום מגוריה, נפרדנו לאחר שסיכמנו את הבא עלינו לטובה.

סיכומו של דבר:
ציפיתי לפגישה עם שולטת שלפי פרסומיה הינה בעלת חוש הומור, נחשבת לשולטת קשה, ולפי השיחות ביננו בעלת ניסיון והבנה בנפש הנשלט.

במשך המפגש וניסוי הכלים, אכן התברר לי שמדובר באישה בעלת ניסיון והבנה, שאם אכן העתיד יאפשר זאת, נכונים לנו יחסי שליטה מדהימים בעומקם ובגבהים שלהם.

באופן אישי, כמו כל נשלט חסוך סשנים, קיויתי לסשן, אך כלל ברזל של דולי הינו לא לבצע סשן בפגישה ראשונה, שכל כולה מיועדת להיכרות ובחינת האפשרויות.

בהיגיון קר אני מסכים איתה לחלוטין.

אני יצאתי בתחושה שאכן מצאתי מישהי, שולטת שמבינה את צרכי, יודעת לזהות את מצבי, ושמסוגלת להגיע אלי עם הזמן עד לחלקים הרכים.

לתחושתי, גם מבחינת דולי נמצאתי ראוי, אך על תחושותיה והרגשותיה אני לא מעיז להעיד מעבר לכך.

דולי, תודה לך על המפגש, על שבועיים של התחלת יחסי שליטה, על הבטחה מרומזת לעתיד שליטתי.
אני יכול להבטיח שאעשה ככל יכולתי כדי שנצליח, כמו שאני יכול להבטיח שלא בטוח שיהיה קל איתי, נשלט שיודע להיות צייתן וסופג כאב כמו גם שובב לא קטן.

שבת שלום דולי, ואני מחכה בקוצר רוח לפגישה הבאה.
דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2005

[color=red]תשובה תנתן במפגש הבא[/color]

דולי .​(שולטת) • 12 ביוני 2005
נהניתי לקרוא, אכן מדוייק להפליא.
כדאי להוסיף שנדהמתי ושמחתי לראות את שפע האביזרים והציוד. (מעוררים חשק ללא ספק).

יש תשובות שניתנות בפורום.
יש תשובות שנכתבות בהודעות פרטיות.
וזו תשובה שתנתן פנים מול פנים.
דומדום
לפני 18 שנים • 10 ביולי 2005

מגניב

דומדום • 10 ביולי 2005
icon_wink.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 11 ביולי 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 11 ביולי 2005
בהצלחה real-one icon_cool.gif