סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המתחלף ועונשו

מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2005

המתחלף ועונשו

מיתוסית​(שולטת) • 10 ביוני 2005
מתחלפים ומתחלפות.
המיעוט שבין כל סוגי אנשי הבדס"מ.

ואם לא די בכך, בייחוד כשאנו מחפשים בנרות מתחלפים שכמותינו (חלקנו, בכל אופן), גם כשאנו מעוניינים בנשלט או שולט, מתחוור לנו שהדבר כלל אינו פשוט.

לא פעם שמעתי את המשפט מפי מלכות: "אני לעולם לא אקח תחת חסותי מתחלף"
לא פעם שמעתי סאבים שטוענים שהם: "רוצים מלכה אמיתית ולא מסוגלים לחשוב על האופציה שמלכתם הנערצת מלקקת נעליים של גבר אחר"

וכיוצא בזה...

כמו כן גם כל מיני דיעות קדומות כגון:
"מתחלפים הם דומים/סאבים בהכחשה"
"התחלפות זה רק מצב ביניים עד שימצאו את מקומם האמיתי"
"מתחלפים לא מסוגלים להיות דומים קשוחים וחזקים כי בתוכם הם ירצו להישלט ושיכאיבו להם"
"מתחלפים לא מסוגלים להישלט באמת ולהתמסר לחלוטין כי תמיד הם ינסו לשלוט מלמטה"
"מתחלפים הם לא באמת שס"ק ולרוב הם רק קינקיים"

ועוד כהנה וכהנה דיעות שאותי אישית מרתיחות מאוד.
בייחוד הזלזול הזה והמעטה בערכנו שנושב מתוך כל אותן תגובות.

מדוע אני כמתחלפת לא נחשבת מספיק מלכה או מספיק סאבית?
וזו לא רק אני.
שמעתי דיעות נוספות דומות ממתחלפים אחרים.
Tame
Tame • 10 ביוני 2005
אולי כי מתחלפים לא מייצגים את הטוטאליות שרבים מחפשים.
אני בטוח שלדומים זה פחות משנה מלסאבים. (לרוב ביחסי שולטת/נשלט נוטים לקחת את הפנטזיה לקצה בעוד שביחסי שולט/נשלטת היחסים פחות קיצוניים.. אולי זה גם בגלל שרוב הסאביות חזקות יותר מרוב הסאבים, או אולי זו הבעיה הדמוגראפית שגורמת לקרב בין הנשלטים של "מי מוכן להקריב יותר" שלדעתי האישית רק עושה נזק לכולם)

אגב, אם אנחנו כבר בנושא..
האם זה נכון לדעתכם שרוב המתחלפות נוטות להיות בעלות אוריינטאציה לסביות ומתפקדות כדומיות רק כשאין דום הולם?

אישית לא עשיתי מחקר ואני לא מכיר גם כמות רבה כל כך של מתחלפות, זו סתם תהיה שעברה לי בראש בעת התגובה בשרשור הזה..icon_smile.gif
הוא​(שולט)

בייחוד הזלזול הזה והמעטה בערכנו שנושב מתוך כל אותן תגובות

הוא​(שולט) • 10 ביוני 2005
את בוחרת איך להרגיש עם עצמך את בוחרת או להעלב או להיות שלמה בתפקיד שטוב לך
את מחליטה אם לראות דברים מתחושה של מסכנות "למה דופקים את המתחלפים"
או תחושה של עצמה ושמחה ויש לא מעט סיבות לחוש כך
מיתוסית​(שולטת)
"אולי כי מתחלפים לא מייצגים את הטוטאליות שרבים מחפשים"

הדגש הוא על "מייצגים" שעליו אני מוחה.
אנשים קובעים דברים מבלי לבדוק ופוסלים בהינף יד ומבלי לבדוק דברים לאשורם.

באשר לשאלתך:
איני יכולה להעיד על אחרים, כאם רק על עצמי, ואפילו גיחכתי כשקראתי זאת...
icon_smile.gif

זה כמו לומר שאם לא תמצא מלכה ראויה, תלך לאדון?
אני לא סבורה כך.
אני שולטת/נשלטת על ועל ידי גברים מהסיבה הפשוטה שאני נמשכת אליהם ובמידה ואתנסה בשליטה המערבת אישה, זה בגלל שאני רוצה להתנסות או כי יש לי משיכה זו או אחרת בנוסף למשיכה שלי לגברים.

מה שכן, אני יכולה להודות שישנן הרבה נשים שהן בבדס"מ והן דו מיניות או לפחות בעלות משיכה כלשהי לנשים. כבר שוחחתי על זה עם אנשים מהקהילה ושמנו לב לזה (גם אצל גברים זה קורה, אף שכיח פחות). לעניות דעתי, זה בעיקר בגלל הפתיחות המינית היחסית שיש לחברי הקהילה בהשווה לוונילים.

באשר להוא:
נכון, אני יכולה לדגול בחשיבה שאני בוחרת ממה וממי להיעלב, אבל זה לא כל כך פשוט, נכון?
אני הרי השלמתי עם העובדה שאני מתחלפת ובטח ובטח לא אשנה את הגדרתי כדי יהיה לי יותר קל כביכול בעולם הזה.

אינני מדברת ממקום של מסכנות, אלא מניסיון להבין מנין הדיעות הקדומות הללו נובעות וניסיון לנפץ אותן.
יורה ועוצר​(מתחלף)
יורה ועוצר​(מתחלף) • 10 ביוני 2005
אינני מדברת ממקום של מסכנות, אלא מניסיון להבין מנין הדיעות הקדומות הללו נובעות וניסיון לנפץ אותן.

עם הרבה סבלנות וסובלנות אולי תצליחי .

בניינו , מה זה משנה מה אומרים אחרים , זה רק מראה על חוסר פתיחות
תמיד תצאי מנקודת המבט הפשוטה ביותר - המתחלפים הם המובחרים שבסוטים
Tame
Tame • 10 ביוני 2005
אני לא בטוח שהבנת למה אני מתכוון...

התכוונתי לזה שמתחלפות לפי הסטטיסטיקה הקטנה והלא מייצגת שאני שמתי לב אליה - לרוב נוטות להימשך יותר לתפקיד הסאביות אך הן בוחרות מידי פעם בתפקיד הדומית כשאין בנמצא דום שלדעתן הולם.

אני לא שואל לגבייך אישית אלא לגבי מגמה שאולי קיימת ואולי לא קיימת אצל מתחלפות...
מיתוסית​(שולטת)
"בעלות אוריינטאציה לסביות"

נשמע כמו "לסבית" ולא ל-"סאבית"...
icon_smile.gif

אי הבנה קטנה...

ובאשר לשאלה, כעת כשהבנתי אותה טוב יותר. אני מניחה שלחלק מהמתחלפים יש צד חזק יותר מהשני ולחלק זה שווה פחות או יותר. לכן הכל תלוי, במידה ואחד הצדדים חזק יותר, היכן אותו מתחלף חש את ההגשמה שלו חזק יותר ובמידה וזה בצד הסאבי, הוא ישאף להיות סאב יותר מאשר דום. אני מניחה שכל הסאבים שואפים למצוא את "הדום הראוי", למרות שחלקם אולי מתפשר עד אותו "דום" (כמובן שאני מתכוונת לשני המינים).

זה עוד ויכוח שהיה לי.
האם כל המתחלפים הם אכן "מתחלפים אמיתיים", כלומר כאלו שבאמת ובתמים נמשכים לשני הצדדים או שמדובר בדומים ש"רק מתנסים" או "רוצים ללמוד על הצד השני" או כאלו שרוצים להשיג מלכה אז הם פתאום עבדים וכיוצא בזאת וכנ"ל לגבי סאב ש"יכול לשלוט" או "חושב שהוא יכול לשלוט" או כאלו שעושים את זה למען המלכה שהיא נניח במקרה מתחלפת.

העניין הזה עשוי להתקשר לשאלתך. אולי ישנן סאביות שלא מוצאות את הדום הנכון ולכן "בינתיים" הן מלכות, אך לא מרצון/צורך אמיתי לשלוט. אני לא יודעת כמה אחוזים הן תופסות מהכלל, אבל אני חושבת שזה חלק זעום.
אגב, שמעתי את הדיעה הזאת לגביי, שאני בעצם סאבית בהכחשה ושהיותי שולטת זה רק תירוץ או חוסר רצון לקבל את הצד הסאבי שלי ועוד כהנה וכהנה פנינים.
Tame
Tame • 10 ביוני 2005
מממ טוב אני יכול לקחת את הצד השני ולהמשיך את הדיון..
אבל אני חושש שאם אני אעשה זאת את קצת תיפגעי (לפי היחס שלך לגישה המנוגדת)
האמת שבכל מקרה בדיון הזה אין לי כל כך דעה מגובשת כי אני פשוט לא מספיק מכיר..

אבל אם בכל זאת תרצי להמשיך את הדיון אני אשמח לקחת את הצד השני.
(זה היה צריך להיכתב בדיון על "מתחלפים")
מיתוסית​(שולטת)

Re: מפנה לשרשור קשור

הוא כתב/ה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=7152&highlight=

אוי ואבוי...
כמה דיעות קדומות...
icon_eek.gif

המתחלפים ענו את רוב הדברים שאני חושבת בעצמי.

מעניין אותי לדעת כמה מאותם אנשים המחזיקים בדיעות הללו, אכן שוחחו ו/או התנסו עם לפחות כמה מתחלפים...