בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הגעתם לכאן?

mik35
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2005

איך הגעתם לכאן?

mik35 • 11 ביוני 2005
אני מדברת על העולם המשונה הזה.
אני הגעתי לפה בעקבות אייטם שהיה בעבודה שלי, מה אתכם?
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 11 ביוני 2005
offtopic.gif

כבר יש שרשור מיתולוגי כזה- חבל שוב.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=87&highlight=%E7%E5%E5%E9%E4

ובטח השאלה הבאה שלך תהיה: איך בחרתם את הכינוי שלכם ולמה?

אז גם שרשור כזה היה.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=5167&highlight=%E4%F0%E9%F7+%E5%F2%E5%F0%F9%E5

ברוכה הבאה.
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 11 ביוני 2005
יש גם המון שרשורים שבהם קרייזי טוסט שם את האייקון של ה"אוף טופיק" - אז מה ? זה אומר שאסור לו לעשות זאת ? icon_rolleyes.gif
Lady Vamp​(שולטת)
Lady Vamp​(שולטת) • 11 ביוני 2005
מסכימה טיפוס!
אני הגעתי לכאן כאשר חברה טובה שלי, אמרה בפרום וונילי לחלוטין משהו שהדליק רק אצלי את העניים... יוציים אחרי שגעתי אותה שתספר למה היא התכוונה באמירה. קיבלתי כמה לינקים של כמה אתרים מובילים בחו"ל והתחלתי לקרוא. והינה אני כאן איתכם.
בהצלחה לכל החדשים בתחום.
דגנית הצייתנית​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 12 ביוני 2005
אין לי מושג איך אני הגעתי לפה, אבל אני בטוחה שקרייזי טוסט למשל הגיע לכאן רק כי זה אחלה מקום להנפת שלטי אוף טופיק. icon_razz.gif
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 12 ביוני 2005
דגנית הצייתנית כתב/ה:
אין לי מושג איך אני הגעתי לפה, אבל אני בטוחה שקרייזי טוסט למשל הגיע לכאן רק כי זה אחלה מקום להנפת שלטי אוף טופיק. icon_razz.gif
rffl.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif

ואני... icon_redface.gif אצלי, זה תמיד היה שם...בפנטזיות, בדימיון...אני חושבת שטרם עוד פינטזתי על סקס, פינטזתי על עולם השליטה...וזה היה הרבהההההה לפני עידן האינטרנט ...
לא היו לי מושגים, הגדרות או ידע כלשהו
רק..חלומות ושפע של פנטזיות ( שזה בערך מה שיש לי גם היום בתוספת של קצת ניסיון )

אל הכלוב האהוב הגעתי דרך אחד הצ'אטים, ומאז אני לא מפסיקה להביא לכאן אנשים.... icon_razz.gif ( כלובי....אני חושבת שהגיע הזמן לדבר על אחוזים.... icon_wink.gif )

הבדס'מ, לדעתי, הוא עולם נפלא, ממכר ומדהים, אם כי לא החיים עצמם, ותמיד נכונה ללמוד דברים חדשים בעולם הזה שכולו ( טוב, נו, רובו ...) טוב.
אמילי קייג'​(אחרת)

...

אמילי קייג'​(אחרת) • 12 ביוני 2005
המסטר שלי אמר לי לבוא, אז באתי, הוא גם אמר לי לכתוב את זה, אז כתבתי, בכלל אני תמיד עושה מה שאומרים לי! icon_rolleyes.gif