לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בני 1000 מתחילים עם פרגיות צעירות- איכככככס !

קריסטין
לפני 18 שנים • 14 ביוני 2005

גברים בני 1000 מתחילים עם פרגיות צעירות- איכככככס !

קריסטין • 14 ביוני 2005
נמאס לי! בא לי לצעוק לשמיים!
שנים זה קורה ואנחנו שותקות, מתחמקות בנימוס, בחיוך.
היום לא.
היום אני מכניסה להם נאצות כדי לחנך אותם כי נשבר לי הזין מהגועל נפש הזה.

היום בדרך לעבודה, עברתי במכולת לקנות משו.
יצאתי מהמכולת ונעמדתי ליד הווספה שלי, מסדרת את השקיות מתחת למושב. פתאום נגש אליי גבר בן 700 נראה כמו סבא שלי שמת לפני שנתיים, אומר לי: המושב של הווספה קרוע, למה את לא מתקנת את זה? אמרתי לו (עדיין בנימוס)- סתם, אין לי כסף לתקן את זה כרגע.
אז הוא אומר לי: אני יתקן לך את זה.
אמרתי לו: באמת? למה שתעשה את זה בשבילי? (במוחי כבר ראיתי איזה תשובה הולכת לבוא)
והוא לא איכזב: "אני יגיד לך ת'אמת, נדלקתי עליך, את יפה"
ואז נתתי דרור ללשוני: "תגיד לי אתה לא מתבייש?! אתה יכול להיות אבא שלי! חוצפה! גועל נפש!

ואז הנוד הזה רואה שהמלאך היפה שלו יודעת לדבר ולענות, הוא מתקפל: יאללה את, צוחקים איתח.

אמרתי לו- זה לא מצחיק אותי, חוצפן, מגעיל, באמת אתה חושב שאני ירצה אותך?! נו באמת.
חבורת חטיארים דוחים!
ראש השבט​(שולט)

איך אומרת בתי?

ראש השבט​(שולט) • 14 ביוני 2005
אני אמות שאהיה זקנה בגיל שלושים. רגל אחת בקבר..כל הזקנות האלה ,עם הילדים הקטנים .. לא רוצה להיות זקנה כמוהן, מעדיפה למות..
קריסטין
קריסטין • 14 ביוני 2005
סליחה ראש השבט,
כמו שדיברנו בפרטי, זה לא אנשים שמחפשים תנעורים האבודים שלהם, זה גברים מסוימים שחושבים שמדברים עם שרמוטה.
אם הם רוצים צעירה שילכו לזונה בתשלום.
גבר זקן לא בא סתם לבחורה צעירה ב 30 שנה מהשמיים ואומר נדלקתי עליך. הוא מתכוון לומר: אין לי כסף לזונה וחשבתי שאולי אני יטפס עליך בחינם ואם לא סתם ינעץ בך עיניים כי אשתי מכוערת ואני חולדה עם זין קטן.
ואני בטוחה שכל אישה עוברת את זה וזה ממש הטרדה וזה דוחה.
גם הוא היה רוצה שהבת או הנכדה שלו תזדיין עם אשמאי זקן?מה הוא רוצה, להתחתן איתי? להכיר את אמשלי? מה כבר הוא יכול לרצות?? לא צריך לגמור את הטכניון כדי להבין את זה.
ראש השבט​(שולט)

כיוון שענית כאן גם אשיב גם כאן

ראש השבט​(שולט) • 14 ביוני 2005
אבל אני רואה לעיתים את אותם האנשים שרבים לא רואים אותם כלל, חולפים על פניהם כאילו לא קיימים. למדתי כי חיוך. לעצור לשיחה מעניק להם המון שמחה.לא כולם חרמנים למין, חרמנים לתשומת לב. ליחס. לך זה נראה מיני. אבל להם ברור שהם כבר לא מסוגלים לכך וגם לו תסכימי לסקס.
היות ואת בחורה מינית , אולי נראים לך הדברים במישור המיני של אישה גבר. אבל הזקנים בני הארבעים עדיין מחפשים תשומת לב. לא תמיד סקס. ויש כאלה הפונים לזונות ולו רק עבור ההקשבה שלה.
חייכי לזקן בן חמישים אמרי תודה בחיוך, דבר לא יקרה לך ,ועשיית אדם אחד מאושר. שווה באמת..

בכוונה הזכרתי בני חמישים וארבעים..הרי לפני עשר שנים לא היית מביטה לכיוון שלהם, וכעת?
קצת..
קריסטין
קריסטין • 14 ביוני 2005
אני מבינה מה שאתה אומר, ראש השבט אבל-
שאשתו תעשה אותו מאושר.
לא אני.
אותי זה לא עושה מאושרת.
לעשות "מעשה טוב" זה להעביר זקנה תכביש ולא לחייך לגוש גועל שמחפש טרף קל.
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 14 ביוני 2005
אני חטיאר ואפילו חרמן,יש מצב לתקן לך את הווספה??? icon_razz.gif icon_razz.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 ביוני 2005
גברים מבוגרים תמיד ימשכו לצעירות בכל פרק זמן בהיסטוריה ובכל קבוצת אוכלוסין.
אפשר לראות את זה ברחוב, בקהילה, אצל סלבריטיס (ראי מקרה צביקה פיק) וכו' וכו'

ועוד מילא חטיארים זקנים שלא יודעים מקומם, אפשר להתעצבן גם על הערסים ועל הצעירים הבוטים ואלו ששורקים ברחוב או מתחילים איתך ומפישטים אותך בעיניים, אלו שצובטים לך את התחת ומציעים הצעות מגונות וכו' וכו'...
Tame
Tame • 14 ביוני 2005
מוזר שכל החיטיארים הזקנים האלה יוצאים עם דוגמניות על... כשהם במקרה גם מלאים בכסף...
קריסטין כתב/ה:

אם הם רוצים צעירה שילכו לזונה בתשלום.

ובלי שום קשר,
הרבה נשים נמשכות לגברים מבוגרים, יש כאלה שנמשכות לגברים מבוגרים מהן בשנתיים שלוש, יש בעשר ויש בנות 20 שנהנות לצאת עם בני 40 משום מה (וכבר יצא לי להכיר).
בנוסף אותו חיטיאר בן 700 היה מתחיל איתך גם אם הוא היה צעיר.. זה לא שהוא מתחיל איתך בגלל שהוא זקן, אלא שהוא מתחיל איתך למרות שהוא זקן.
חוץ מזה, אני בטוח שלא תעדיפי את הצעירים האלה ששורקים מהאוטו..

הבעיה לדעתי היא בשיטת החיזור ולא בגיל.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 14 ביוני 2005
אהה, זה פשוט:

אפרוחים ידועים בחיבתם הרבה לנשים כתומות העונות לשם בטי בום.