סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם אינך יכולה להיות אישה טובה ונאמנה, אז היי שטן !

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2005

אם אינך יכולה להיות אישה טובה ונאמנה, אז היי שטן !

"אם אינך יכולה להיות אישה טובה ונאמנה, אז היי שטן !"
מחווה לספר ונוס בפרווה, מאת ליאופולד פון זאכר – מאזוך - פוסט מיוחד לשבוע הספר

ליאופולד פון זאכר – מאזוך, נולד בשנת 1835, לפני המצאת המושג סאדו – מאזו, עוד לפני המצאת המושג – BDSM והרבה מאוד לפני עידן הקהילה הוירטואלית הבנויה כפורומים באתרים שונים.

אבל ספרו של מאזוך המתעד את סיפור מערכת היחסים שלו עם אישה דומיננטית בשם פאני פון פיסטור – יכול להיות התנ"ך של ה – Femdom וללמד אותנו פרק חשוב בשליטה נשית על גברים.

בספר הם ונדה פון דונאייב וסוורין, עבד ומלכה, שתוך היכרות עמוקה ואהבה אין סופית הופכים יותר ויותר קיצוניים זו לזה. הספר רווי בסאשנים בלתי פוסקים הכוללים שליטה מנטלית, הלקאות, קשירות משחקי תפקידים יצירתיים והשפלה עמוקה. סוורין יודע על שליטה נשית הרבה יותר מונדה ולכן בראשית דרכם המשותפת הוא נותן לה תמריצים מילוליים ומעודד אותה ולעיתים מתריס בציניות. באחת משיחות העומק שלהם הוא אומר לה "אם אינך יכולה להיות אישה טובה ונאמנה, אז היי שטן !"

מדי כמה חודשים אני שולפת מהמדף את הספר, מנקה את האבק, פותחת אותו באמצע וקוראת לי בהנאה פרק. הספר אומנם נכתב בגרמנית במקור ותורגם לעברית אבל הקריאה בו אינה קלה. זו עברית די קשה, הדיאלוגים ארוכים אבל בקריאה חוזרת שוב ושוב אני מצליחה לחוש איך המילים חודרות לתוך מוחי, ומרגשות אותי מחדש. הספר ונוס בפרווה הוא התגלמות השליטה הנשית, הוא מעורר מינית, מעצים תחושות הקיימות בכולנו, עטור בסטיות קטנות, רומנטיקה, מתח ואהבה. להשיג בחנויות ובדוכני הספרים – בהוצאת גוונים.
King-Dong​(שולט)

נו נו.......

King-Dong​(שולט) • 18 ביוני 2005
חיפשת אישור והצדקה לעצם היותך שטן ???? או לחוסר יכולתך לתפקד כאשה טובה ??
מה שלא יהיה .... כל עוד זה משרת את הפציעה שלך.................. icon_lol.gif icon_lol.gif
Tame
Tame • 18 ביוני 2005
נשמע כמו ספר מעולה...
אוף חבל שהוא לא ברשימה של אליאסicon_smile.gif

אין מצב שגם את מארגנת מכירה שכזו? icon_wink.gif