בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס - המלך אריה הראשון

המלך אריה הראשון
לפני 18 שנים • 15 ביוני 2005

סיבות וסכנות

המלך אריה הראשון • 15 ביוני 2005
לאור ההתלהבות הגדולה שגרמה פנטזית האונס אצל חלק מנשות הקהילה ולנוכח זה שאף אחד לא ניסה להסביר את התופעה ובעיקר את הסכנות שעלולות לנבוע כתוצאה ישירה של הגשמת הפנטזיה הזאת, אנסה להרים את הכפפה ולהסביר מהיכן הפנטזיה נובעת ומה הסכנות שעלולות להיגרם במימושה.

אכן יש מספר לא קטן של נשים שיש להן פנטזיות של אונס ובאופן טבעי בקרב נשות הקהילה האחוז גבוה בהרבה מאשר באוכלוסיה הרגילה. אף אשה לא באמת רוצה להאנס, אם כך למה הן מפנטזות על כך? כאשר אשה נאנסת היא למעשה מאבדת שליטה על גופה "לטובת" האנס. כלומר פנטזית אונס היא למעשה פנטזיה של אשה שרוצה לאבד שליטה על עצמה ולכן באופן טבעי זאת פנטזיה שדי נפוצה בקהילת הבדסמ.

במאמר מוסגר אספר שלפני עידן האינטרנט כשרציתי לברר אם האשה שאני "מתחיל" איתה מתאימה ליחסי שליטה בלי לעורר סערה או חשד לגבי הנטיות שלי, הייתי מנתב את השיחה לכיוון הפנטזיות המינית של אותה אחת ו"מברר" אם יש לה פנטזיות אונס או שלא.
כמובן שהיו עוד דרכים לבדוק זאת אבל זאת היתה תמיד דרך קלה ופשוטה יחסית לבדיקה.

למעשה הרצון לאבד שליטה על עצמן משותף לכל השפחות, אחרת הן לא היו בוחרות להיות שפחות. אצל כל אחת מהן הסיבה לרצון לאבד שליטה שונה, חלק מודעות לסיבה האמיתית, הרוב לא מודע כלל לסיבה או שחושב על סיבה שאינה הסיבה האמיתית. המשותף לכל הסיבות שהן סיבות שקשורות במשהו שהשפיע על הנפש של אותה אחת בשלב כלשהו בחייה, לרוב בשלב הילדות.

כל דבר שחוינו, ראינו או שמענו במהלך חיינו נשאר חקוק במוחנו, את הרוב אנחנו לא זוכרים בצורה פעילה כי במוח יש מנגנון הדחקה שגורם לנו לזכור בצורה פעילה רק את מה שלנו חשוב. לא אכנס לנושא של מנגנון ההדחקה שקיים אצלנו, אבל בעקרון תפקידו לברור עבורנו רק את הדברים שלנו חשובים לזכור ואותם להשאיר "פעילים" ואילו את השאר כולל חויות כואבות ולא נעימות לדחוק הרחק ככל שניתן מהזכרון הפעיל שלנו. ברוב המקרים גם הסיבות שגרמו לאשה לרצות להיות שפחה נדחקות לאותו זכרון לא פעיל במוחה. הזכרון אמנם לא פעיל ונמצא לרוב במצב "רדום" במוח אבל ההשפעה שלו על הנפש קיימת במידה כזאת או אחרת כל הזמן.

מימוש פנטזית האונס היא חויה חזקה ביותר עבור אותה אשה, היא חויה כל כך חזקה שגורמת לאותן סיבות שגרמו לה לרצות בזה לעלות על פני השטח. לרוב הן יעלו לא בצורה ישירה אלא בצורה מוסיוית ועקיפה מאחר ואותו מנגנון של הדחקה ינסה להתמודד עם אותם סיבות וינסה לדחוק אותם חזרה למעמקי השכחה.

כמו שאמרתי, ישנם סיבות רבות ושונות לכל שפחה לרצות לאבד שליטה על עצמה לטובת אדונה, אם הסיבות הן סיבות רגילות, אז מימוש של פנטזית האונס היא חויה אדירה שאין בה שום נזק נפשי. הבעיה מתחילה כאשר הסיבות הן טראומה נפשית שנגרמה לאותה שפחה בילדותה והודחקה למעמקי השכחה, כאן טמונה הסכנה האמיתית כאשר ממשים את פנטזית האונס, כאשר מעירים את השדים הרדומים מרבצם. הסכנה היא בכניסה לטראומה חזקה, בכניסה למצב של הלם גם כאשר הכל נעשה בהסכמה ובמודעות של אותה אשה למה שיתרחש.

לכן בלי לדעת בוודאות את הסיבות שגרמו לאותה אשה לרצות לאבד שליטה על עצמה, מסוכן ביותר לנסות לממש פנטזיה זאת שיכולה לגרום לנפש נזק קשה ביותר. כל אשה שרוצה לממש את הפנטזיה וכל אדון שמוכן לעשות זאת עבורה חייבים לקחת זאת בחשבון לפני המימוש. לגרום לאשה להתעמת מול השדים שבתוכה בלי שיהיו לאדון את הכלים לדעת להתמודד איתם יכול לגרום נזק נפשי גם לטווח המידי וגם לטווח הרחוק.

בשרשור אחר קראתי על מי שרוצה שאדונה ימסור אותה לאחר. גם זאת פנטזיה של אונס בגרסה קלה יותר, אז עם כל ההסתיגות האישית שלי מזה, זאת כבר גירסה קלה יותר של פנטזית האונס שסכנתה פחותה בהרבה. אישית אני לא הייתי ממש פנטזיה כזאת אבל זאת כבר "בעיה" שלי, מבחינת הסכנה הנפשית אין ספק שבמימוש כזה הסכנות פחותות בהרבה.
דוקטרינה​(שולט)

הכעס של מייפל

דוקטרינה​(שולט) • 15 ביוני 2005
אני דווקא די מבין את מייפל. האמת, אם משהו היה מרגיז אותי כמו שאני הרגזתי את מייפל, סביר מאוד להניח שגם אני לא הייתי מצליח לקרוא דברים שהוא כתב. וזה בדיוק מה שמייפל מרגישה כלפי.

אני רק מקווה שבמשך הזמן הכעס שלה יתעמעמם והיא תוכל לתקשר איתי.

אגב: אשמח להיפגש עם כל מי שכועס עלי (וכבר הוכחתי את זה בעבר) על כוס קפה ואז להבהיר את העמדות שלנו. אני חושב שכאשר נפגשים ישירות עם האדם שכועסים עליו - ומתחילים לתקשר איתי ישירות, אפשר לגלות דברים אחרים.

בשיחת טלפון לדופזי של רחלי ביקשתי ממנו להרגיע אותה ולרסן אותה (למרות שאיתה זה בלתי אפשרי, כמעט).

ועוד הערה קטנטנה: דמוקרטיה זאת המלחמה שאני אלחם על מנת שאתה תביע את דעתך שהיא שונה מדעתי.

דוק.
מייפל​(לא בעסק)

סבלנות והתנצלות

מייפל​(לא בעסק) • 15 ביוני 2005
ברוח הסבלנות החדשה אני בוחרת להתנצל על דבריי.
כן, לפעמים עולה לי הג'ננה לראש.
כן, זה קורה בדרך כלל כשאני קוראת דברים שדוקטרינה כותב.
אבל- זו באמת הבעיה שלי. אני יכולה לבחור שלא לקרוא (אבל זה לא יקרה..נורא כיף להתעצבן קצת..)
דוקטרינה דרלינג- תכתוב מותק, תכתוב, ואני אמשיך לראות אדום כהה מול העיניים כשאני קוראת אותך והעולם ימשיך להסתובב כמו שהוא צריך להסתובב.
והכל בסדר. באמת שהכל בסדר.
תודה לכל התומכים הלא צפויים שחיממו את ליבי. מזמן לא הרגשתי כל כך טוב...באמת.
ובכל זאת אני מתנצלת. כי זכותו של דוקטרינה לכתוב מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה ואם לשם שינוי הוא הצליח לכתוב משהו שלא מרגיז את כולם אלא משמח אותם, לא הייתי צריכה להיכנס ולקלקל.
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 15 ביוני 2005
טוב, כנראה שאני לא טולרנטית כמו כולכם פה.

וכן, גם לי עולה הלחץ דם כשאני קוראת דברים שאתה כותב דוקטרינה. והאמת?

פשוט בחירה שלי לא לקרוא את רובם. בדיוק אותה בחירה של להיות לא נחמדה, מגעילה, דוחה ואפתית לאנשים שפשוט לא נראים לי שמצדיקים יחס ממני.

וכן, כמו שאמרת לי בעבר דוקטרינה, זו זכותי.

כל אחד מבשל את המרק שלו.

ומייפל וגולדי, חולה על שניכם.

וסקורפיון, אתה יודע מה?

צריך לעשות שרשור, על חוסר הסבלנות של חברים בקהילת הבדס"מ כשמישהו תוקף חבר שלהם. אני לא רואה בזה שום דבר רע, ולהיפך. חולה על הפטרנליזם של החברים שלי, ומתנהגת בדיוק אותו דבר כשמישהו תוקף אדם שיקר לי.

בהצלחה.
ana
ana

על זונה לא מאיימים בזין

ana • 15 ביוני 2005
פנטזית אונס היא פנטזייה פמיניסטית.
למזלנו יש נשים שלא רואות עצמן מובן מאליו כאובייקט מיני בעיני הזכר או כרכוש מדיני פטריאכלי. אפשר לומר שהן מתעלמות מהמציאות, מהנתונים הסטטיסטיים ומהמחקרים כפי שנרמז פה אבל הגישה המתלהמת הזאת נותנת למצב לגיטימציה בעצם קיומה.
ונגיד ועדיין לא הגענו לעולם חדש ונשים נאנסות ותמשכנה להאנס, אז לא כדאי שהן תתרגלנה את זה לפחות בפנטזיה, כדי שא"כ עולמן לא יתמוטט ?
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 15 ביוני 2005
אנה יקרה.
אי אפשר להתאמן לקראת זה בשום צורה.
אי אפשר להתרגל.
ושום פנטזיה לא תכין אף אחת לאונס.
מנסיון.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: על זונה לא מאיימים בזין

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 15 ביוני 2005
ana כתב/ה:
פנטזית אונס היא פנטזייה פמיניסטית.
למזלנו יש נשים שלא רואות עצמן מובן מאליו כאובייקט מיני בעיני הזכר או כרכוש מדיני פטריאכלי. אפשר לומר שהן מתעלמות מהמציאות, מהנתונים הסטטיסטיים ומהמחקרים כפי שנרמז פה אבל הגישה המתלהמת הזאת נותנת למצב לגיטימציה בעצם קיומה.
ונגיד ועדיין לא הגענו לעולם חדש ונשים נאנסות ותמשכנה להאנס, אז לא כדאי שהן תתרגלנה את זה לפחות בפנטזיה, כדי שא"כ עולמן לא יתמוטט ?

אני אצטרך לקרוא את זה שוב בכדי להאמין .
להיתרגל ? icon_eek.gif
ana
ana
ana • 15 ביוני 2005
מצטערת.
כל כך חבל

אין ספק שגם אני דיברתי מנסיון וברור שכל נסיון שונה מאוד
אני לא חושבת שתירגול יכול לבטל טראומה
פנטזית אונס לא מתרגלת דווקא אונס פיזי אכזרי ואלים אלא גם מקרים פחות קיצוניים של חוסר אונים ואובייקטיביזציה
ana
ana

התבלבלתי

ana • 15 ביוני 2005
בלי גם
דוקטרינה​(שולט)

מה פתאום מדברים על הכנה לאונס אמיתי??????????

דוקטרינה​(שולט) • 15 ביוני 2005
קראת פעמיים את מה שנכתב כאן ואני פשוט לא מאמין. לא יאומן. הכנה לאונס האמיתי? אישה כתבה את זה????? על הפוסט שלי?????????!!!!!

מען הסר כל צל של ספק. אין שום עידוד בביצוע האונס שביצעתי ולא שום הכנה לקראת אונס. אדם שמבצע אונס על ילדות קטנות, נשים, נערות - הוא אחד שצריך לסרס אותו. אין בפוסט שלי שום כוונה לעודד אנסים או להציג את אונס באור חיובי.

מה שעשיתי היה לממש פנטזיה מאוד ברורה וידועה ומוסכמת על שני הצדדים.

אין שום הכנה לאונס ומי שכתב זאת - לדעתי טעה מאוד. אין שום הכנה לכל מעשה של שטנה או אלימות. ובטח ובטח לא בקטע שכתבתי לביצוע אונס ואין שום זכר לעידוד מי מקרב הקוראים לבצע אונס. או לבצע מעשה אלימות אחר.

אני שונא אנשים אלימים באופי שלהם, אני חשוב שצריך לסרס אנסים, לכלוא אותםם למאסר עולם בלי אפשרות חנינה ובנוסף לחלט את כל הרכוש שלהם לטובת הנאנסת.

דוק.