צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס - המלך אריה הראשון

מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 16 ביוני 2005
מיתוסית​(שולטת) • 16 ביוני 2005
אני נהניתי מהסיפור, מהכתיבה, מהפנטזיה...
מוזר לי ששום גבר לא רצה לחדור אליה בכוח, אבל כמובן שי ש הבדל בין סקס אגרסיבי לבין אונס שזה הרבה יותר בוטה.

קראתי פעם מאמר פסיכולוגי על פנטזיית אונס אצל נשים, שהיא אגב אחת השכיחות ואני די מסכימה עם הניתוח, כמובן באופן לא גורף.
אני מעודי לא ממש פינטזתי על אונס ולא חשבתי לממש, אולי אממש זאת אבל רק עם מישהו שאני סומכת עליו לחלוטין וגם זה לא בטוח. כפי שציינו פה- טראומה מודחקת או לא, ישנן פנטזיות שלא ניתן לדעת את ההשלכות שלהן ותחושת חוסר האונים האמיתית והלא משוחקת כפי שיש בבדס"מ, יכולה למוטט בקלות אנשים שפויים.
הרי אם מישהו מפנטז על שלישיה ובאמצע הוא מגלה שזה לא בשבילו והפנטזיה הייתה טבוה רק לפנטזיה וזה לא כמו שחשב והוא בכלל זקוק לאינטימיות של שניים, הוא פשוט יפסיק. לעומת זאת, גם אם הבחורה מפסיקה את ה"אונס", זה גרוע הרבה יותר מאשר שהגבר יפסיק את הסשן, כי זה אומר שהיא הגיעה אל מעבר לקצה גבול היכולת ובמקרים כאלה זה מסוכן.

בנוסף, אני חושבת שאישה שרוצה להיאנס, הסיבה האמיתית לכך, עשויה אולי להיות העובדה שהאישה חונכה בשמרנות מינית גבוהה והיא מתקשה להינות ממין או לדבר על מין או לרצות להגשים פנטזיות.
במקרים כאלה, בהם האישה אינה שלמה עם המיניות שלה ומתקשה לספק את עצמה או להיות עם בנזוג שיספק אותה, היא רוצה ש"יכריחו" אותה לעשות סקס, כי אז היא בעצם יכולה להינות מסקס מבלי להיות "אשמה" בהנאה שלה.
היא לא רוצה להיות אחראית לעצמה.

כי בסשנים בדס"מים רגילים, הנשלטת שמודעת לרוב למיניות שלה, מתמסרת מתוך רצון וזאת הנקודה הבריאה להגשים את הפנטזיה ואילו כשנשלטת רוצה שיקחו ממנה בכוח את השליטה, אולי היא לא שלמה עם הרצון לאיבוד שליטה באופן עצמי ומתוך נתינה?

שוב, ישנם אנשים רבים שמפנטזים על מצבים של חוסר אונים וכביכול כפוי, אבל לרוב מכניסים עצמם לסיטואציות הללו מתוך מודעות והסכמה מלאה, כלומר הם לא באמת מוכפים להיות במצבים מסויימים.

(שוב, נא לקחת בחשבון שמדובר בהכללה וכמובן שכל האמור אינו מכליל את כל הנשים המפנטזות על אונס)
Aragorn​(שולט)

Re: סבלנות והתנצלות

Aragorn​(שולט) • 16 ביוני 2005
מייפל כתב/ה:
ברוח הסבלנות החדשה אני בוחרת להתנצל על דבריי.
כן, לפעמים עולה לי הג'ננה לראש.
כן, זה קורה בדרך כלל כשאני קוראת דברים שדוקטרינה כותב.
אבל- זו באמת הבעיה שלי. אני יכולה לבחור שלא לקרוא (אבל זה לא יקרה..נורא כיף להתעצבן קצת..)
דוקטרינה דרלינג- תכתוב מותק, תכתוב, ואני אמשיך לראות אדום כהה מול העיניים כשאני קוראת אותך והעולם ימשיך להסתובב כמו שהוא צריך להסתובב.
והכל בסדר. באמת שהכל בסדר.
תודה לכל התומכים הלא צפויים שחיממו את ליבי. מזמן לא הרגשתי כל כך טוב...באמת.
ובכל זאת אני מתנצלת. כי זכותו של דוקטרינה לכתוב מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה ואם לשם שינוי הוא הצליח לכתוב משהו שלא מרגיז את כולם אלא משמח אותם, לא הייתי צריכה להיכנס ולקלקל.

את בחורה אצילית מייפל
גם אם קצת מג'וננת icon_wink.gif
דוקטרינה​(שולט)

מייפל בסדר גמור ובכלל לא מג'וננת.

דוקטרינה​(שולט) • 16 ביוני 2005
מאסטר ג'יימס היקר.

לא, מייפל לא מג'וננת.

היא כותבת כי כך היא מרגישה. אין לי צל של ספק שהרגזתי אותה. במקום לחשוב על זה שהדברים שהיא כתבה לי היו דווקא לטובתי ולטובתה של רחלי, התקפתי אותה חזיתית - וזאת היתה גם טעות שלי.

דוק.
Aragorn​(שולט)

Re: מייפל בסדר גמור ובכלל לא מג'וננת.

דוקטרינה כתב/ה:
מאסטר ג'יימס היקר.

לא, מייפל לא מג'וננת.

היא כותבת כי כך היא מרגישה. אין לי צל של ספק שהרגזתי אותה. במקום לחשוב על זה שהדברים שהיא כתבה לי היו דווקא לטובתי ולטובתה של רחלי, התקפתי אותה חזיתית - וזאת היתה גם טעות שלי.

דוק.

השתמשתי במילה מג'וננת כי בתגובות שלי אני אוהב להשתמש במילים של מי שאני מגיב אליו.
נראה לי שמייפל השתמשה במילה ג'ננה במובן עצבנית
ואין ספק שלפחות בתגובה הראשונה שלה היא היתה כזו.

לקשר "המיוחד" בינך לבין מייפל אני מעדיף לא להתייחס.
Aragorn​(שולט)
אני לא מסכים עם המלך אריה הראשון (אחלה ניק דרך אגב) שהפנטסיה של שלגיה א ח ת היתה פנטסית אונס במהותה.

זו היתה וריאציה על פנטסית הזר המסתורי שהיא נפוצה כמעט כמו פנטסית האונס.
היה שם גם אלמנט של מעין סירוס מנטלי של הבעל
הדמות שלו היא מאוד חסרת אגו והייתי אומר אפילו נשית
אבל יתכן שזה לא הנקודה העקרונית אלא דוקא האישור שהוא מספק ליחסי מין מחוץ לזוגיות.
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 16 ביוני 2005
מאסטר גיימס, עם כל הכבוד אתה טועה. הפוסט של שלגיה אחת הוא בפרוש פנטסיה של אונס, אמנם בואריציה מרוכחת אבל עדין זה נכלל בפנטזיות של אונס. קל להוכיח זאת מעצם השתלשלות הפוסט.

ההגדרה של המילה אונס היא מין שנעשה שלא בהסכמה, מאחר ובאותו פוסט שלגיה לא ידעה מראש מי הוא אותו אחד שיצטרף הרי היתה כאן הגשמה של פנטזית אונס בואריציה עדינה יותר. כהערת אגב אוסיף שיש שגורסים כי גם פנטזיה של אשה על מין קבוצתי (יותר מגבר אחד ) היא גרסה מסוימת של פנטזית אונס.
Aragorn​(שולט)
המלך אריה הראשון כתב/ה:
מאסטר גיימס, עם כל הכבוד אתה טועה. הפוסט של שלגיה אחת הוא בפרוש פנטסיה של אונס, אמנם בואריציה מרוכחת אבל עדין זה נכלל בפנטזיות של אונס. קל להוכיח זאת מעצם השתלשלות הפוסט.

ההגדרה של המילה אונס היא מין שנעשה שלא בהסכמה, מאחר ובאותו פוסט שלגיה לא ידעה מראש מי הוא אותו אחד שיצטרף הרי היתה כאן הגשמה של פנטזית אונס בואריציה עדינה יותר. כהערת אגב אוסיף שיש שגורסים כי גם פנטזיה של אשה על מין קבוצתי (יותר מגבר אחד ) היא גרסה מסוימת של פנטזית אונס.

נראה לי שחילוקי הדעות ביננו הם סמטים בעיקרם.
בשבילי אונס הוא כפיה של יחסי מין.
בשבילך די בחוסר הכרות בין הפרטנרים.

אחת הבעיות שלי עם ההגדרה שלך היא שמשתמע מכך שהמשתתפים באורגיה הם, בעיני משתתפות האורגיה, מעין אנסים.

נראה לי שזה בזבוז של המונח אנס במובן של הרחבת המונח עד כדי כך שהמכנה המשותף של כל המשמעויות שהוא מכיל בתוכו, כבר לא מכיל מספיק אינפורמציה.
או לפחות אותם גברים שלא הכירו
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 16 ביוני 2005
מצטער מאסטר גיימס, אני לא טענתי שמה ששלגיה תארה זה היה סוג של אונס או שמין קבוצתי הוא אונס, אם הבנת זאת כך אז כנראה שלא הסברתי את עצמי מספיק ברור. אנסה להסביר את דברי בצורה קצת יותר ברורה.

אני דיברתי על עצם הפנטזיה שקיימת לעיתים אצל אשה, הסברתי למעלה שפנטזיה של אונס (לא אונס ממשי אלא רק הפנטזיה) הוא למעשה רצון תתהכרתי שקיים אצל אותה אשה שמפנטזת על כך לאבד שליטה על גופה. אני לא אכנס, לפחות לא כרגע, להסברים ממה נובע הרצון הזה, אבל ללא צל של ספק כל אשה שמפנטזת (פנטזיה ולא חויה בפועל) על אונס יש לה לפחות בתת הכרה רצון לאבד שליטה על עצמה.

אני חוזר ומדגיש שאני מדבר על פנטזיה ולא על הפעולה עצמה, בדיוק כמו שמה שתאר הדוק אינו מהווה למעשה אונס מאחר וזה היה בהסכמה כך גם מה שמתארת שלגיה אחת אינו אונס כי נעשה בהסכמה, אבל עצם הרצון לחוות זאת הוא רצון שנובע מפנטזיה של אונס שמהווה למעשה כיסוי לתת הכרה לרצון לאבד שליטה על הגוף.
דוקטרינה​(שולט)
דוקטרינה​(שולט) • 16 ביוני 2005
מאסטר ג'יימס היקר.

אונס הוא לא כפיה של יחסי מין. אונס זאת אלימות ברברית, ברוטלית. תתאר לעצמך שמשהו היה בא אליך, תופס אותך, מפשיט אותך ומחדיר את המה שמו שלו לתוך התחת שלו כאשר אתה חסר אונים לחלוטין. תתאר לעצמך מצב בו אדם שאתה בוטח בו לחלוטין עושה את זה תוך כדי שהוא מנצל את הכח שלו כנגדך.

אונס איננו כפיה של יחסי מין. המילה מין לא נמצאת שם בכלל אלא אלימות מגעילה ודוחה שצריך לסרס את הדפוק שביצע את האונס.

דוק.

אגב, מה פירוש מערכת יחסים מיוחדת עם מייפל? יש משהו שאני לא יודע ואני צריך לדעת? אני מרגיש שמייפל ואני השלמנו.
השולט אור​(שולט)

כמה הערות

השולט אור​(שולט) • 16 ביוני 2005
1. הסיפור כסיפור מצויין, הנושא לא קל, ועדיין הסיפור מעולה.

2. על עומקה, חוכמתה, נדיבותה, רגישותה ועל עוד מגוון אפיונים של מייפל אני מוכנה להעיד בשבועה בכל מקום ובכל מצב.

3. הדהים עד העלה בי בחילה שאדם שהואשם בקהילה זו בניסיון לאונס מעיז לפצוא פה ולברבר על פנטזיות האונס של נשים.

4. אם לא היה ברור מדברי הקודמים אני מתייחסת למלך (אעלק מלך) אריה הראשון.

5. פנטזיית אונס שכיחה אצל נשים מאחר וחלק מחינוכן כולל הפנמה של ערכים פסיביים מול הלקיחה של הגבר האקטיבי. בכל מקרה אף אחת לא מפנטזת סיטואציה בה באמת היא נאנסת. הפנטזיה עצמה בטוחה המפנטזת יכולה לעצור אותה בכל זמן ולשלוט במהלך העניינים. באונס אמיתי אין לנאנסת שליטה על המצב, ואין בין הסיטואציה האמיתית לפנטזיה כל קשר.

6. נכון שפחות רבות מפנטזות אונס. שפחות רבות גם חוו אותו. על ההבדלים בין הפנטזיה למציאות תוכלו לקרוא בסעיף 5.