סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום כיתה א'- עזרה לשולטת חדשה.

אשת לפידות{a}
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2005

שלום כיתה א'- עזרה לשולטת חדשה.

אשת לפידות{a} • 18 ביוני 2005
שלום לכולן...
אני מתנצלת מראש- זה הולך להיות קצת ארוך...
אז ככה: חדשה (מאוד icon_rolleyes.gif ) בעניינים, לאחרונה הכרתי עבד מרגש ששינה את השקפותי הווניליות על חיי המין שלי ועל החיים באופן כללי- וכך גם התקרבתי לעניין, ומצאתי את האתר המדהים הזה, שבו אני קוראת (כולכן מדהימות, באמת!) בעיקר, אך לא משתתפת- וכל יום לומדת משהו חדש.
בקיצור-
העמדתי אותו במספר מבחנים (פיזיים בעיקר) ומצאתי אותו ראוי לקילור.
השאלה שלי היא בעצם כזו:
איך לבצע את טקס הקילור?
אני רוצה לבצעו כך שגם יבין שאני מכבדת אותו כעבד וכבנאדם, אך מצד שני "מי כאן הבוס"?
שאלה נוספת-
עקב עברי הוונילי הקרוב (מאוד), אני מאוד רוצה לשכב איתו, אך אני חשה שזה גורם לשינוי כלשהו ביחסי הכוחות בינינו- כלומר, זה גורם לו לצאת מגבולותיו כעבד, וזה מרגיז אותי. לוותר על זיון שיכול להיות משובח בשביל הבהרת מע' הכוחות בינינו, או שיש דרך לעקוף את הבעיה הסבוכה הזו?

אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי... icon_redface.gif
מיתוסית​(שולטת)

Re: שלום כיתה א'- עזרה לשולטת חדשה.

מיתוסית​(שולטת) • 18 ביוני 2005
atc506 כתב/ה:
שלום לכולן...
אז ככה: חדשה (מאוד icon_rolleyes.gif ) בעניינים, לאחרונה הכרתי עבד מרגש ששינה את השקפותי הווניליות על חיי המין שלי ועל החיים באופן כללי- וכך גם התקרבתי לעניין, ומצאתי את האתר המדהים הזה, שבו אני קוראת (כולכן מדהימות, באמת!) בעיקר, אך לא משתתפת- וכל יום לומדת משהו חדש.
בקיצור-
השאלה שלי היא בעצם כזו:
איך לבצע את טקס הקילור?
אני רוצה לבצעו כך שגם יבין שאני מכבדת אותו כעבד וכבנאדם, אך מצד שני "מי כאן הבוס"?
שאלה נוספת-
עקב עברי הוונילי הקרוב (מאוד), אני מאוד רוצה לשכב איתו, אך אני חשה שזה גורם לשינוי כלשהו ביחסי הכוחות בינינו- כלומר, זה גורם לו לצאת מגבולותיו כעבד, וזה מרגיז אותי. לוותר על זיון שיכול להיות משובח בשביל הבהרת מע' הכוחות בינינו, או שיש דרך לעקוף את הבעיה הסבוכה הזו?

אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי... icon_redface.gif

קודם כל, ברוכה הבאה למעוננו הלא כל כך קט...
icon_smile.gif
שנית, רצוי לבחור פעם הבאה צבע שלא מקשה על הקריאה...
ולגבי שאלותייך, אני אנסה לעזור כמיטב יכולתי:

1. איך לבצע את טקס הקילור? כל אחת ואיך שהיא רואה זאת לנכון. זה יכול להיות לאחר בחינות (למשל את יכולה לקחת רעיונות מהסיפור החמוד של קלייר שמופיע כרגע בדף הראשי של הכלוב במגזין), את יכולה לעשות את זה לפי משהו שיש לך בראש, להתייעץ איתו לגבי טקסים שנערכו עליו... זה יכול להיות שבועה מרגשת על רצונך לקלר אותו וכו'...
מעודי לא קילרתי או קולרתי, כך שאיני יכולה להביע דיעה ממקור ראשון...
icon_wink.gif

2. "אני רוצה לבצעו כך שגם יבין שאני מכבדת אותו כעבד וכבנאדם, אך מצד שני "מי כאן הבוס"?"
זה יפה ונכון בעיניי שאת לא מתייחסת אליו רק כעבד. זה לא סותר את יחסי הכוחות ביניכם ואת היותך שולטת (אם זו כוונתך). את יכולה להראות לו את זה על ידי כך שתתענייני בו לאחר הסשנים, שתתענייני בו וברצונותיו תוך כדי הסשן, לראות איך הוא מסתדר, בקיצור- תהיי את ולכי עם מה שאת מרגישה ורואה לנכון. אני בטוחה שהרגישות שלך והבנתך אותו רק יגרום לו להעריך אותך יותר ולא ההיפך.

3. בקשר לסקס בין דומית לסאב- כאן הדיעות חלוקות בבדס"מ. ישנן מלכות (אגב מפתיע שלדומים לרוב אין את ההפרדה הזאת, בכל אופן ביחס נמוך בהרבה מזה של הדומיות) שחושבות שיש לעשות הפרדה גמורה בין סקס לסשן, כלומר שיהיה סשן טהור והמגע המיני היחיד שעשוי להיות זה שהעבד מספק את המלכה אוראלית, ואם היא ממש נחמדה היא מביאה לו ביד וישנן מלכות שמאמינות בסקס כחלק מהסשן. אלו נחלקות למספר קבוצות: אלו שישכבו רק עם עבדים מסויימים, נניח כאלו שהם גם בני זוגן, אלו שמאמינות בסיפוק הדדי ובכלל בהדדיות ולכן רוצות שגם העבד יסופק מינית ואלו שרואות את הסקס כחלק מהשירות של העבד כלפיה- הווה אומר עבד המין שלה.
אני אומרת שכמלכה את יכולה לעשות מה שאת רוצה, בשביל זה הוא שם (אני גם בטוחה שהוא לא יתלונן... icon_wink.gif ) וזה לא צריך להוריד מערכך או ממעמדך כמלכה כהוא זה. למה לך לוותר על משהו שעשוי לגרום לך להרגיש טוב?
זה יכול לקרות ביניכם כשני ונילים מחוץ לסשנים או תוך כדי הסשן. אם את מתעקש שהוא ישאר עבד ושירגיש כך תוך כדי, את יכולה לעשות תנוחות בהן את השולטת (נניח את למעלה) או כשהוא קשור, אבל אם את שואלת אותי, זה לא משנה- כל עוד הוא עושה מה שטוב לך והוא מודע למעמדו תוך כדי, זה בסדר גמור.
כמובן שבשורה תחתונה, את מחליטה מה לעשות...
icon_smile.gif

כל טוב ובהצלחה!
(מקווה שעזרתי)
icon_cool.gif
בטי בום​(שולטת)

אני לא רואה כלום

בטי בום​(שולטת) • 18 ביוני 2005
אשמח שתשאלי שוב בצבע אחר ואז אני ושולטות אחרות נשמח לענות לך .
בכל אופן בהצלחה .
אשת לפידות{a}
אוקיי...הבנתי שעניין הצבע הוא קצת בעייתי.
אני מקווה שככה יותר טוב.

והנה קופי פייסט:
שלום לכולן...
אז ככה: חדשה (מאוד ) בעניינים, לאחרונה הכרתי עבד מרגש ששינה את השקפותי הווניליות על חיי המין שלי ועל החיים באופן כללי- וכך גם התקרבתי לעניין, ומצאתי את האתר המדהים הזה, שבו אני קוראת (כולכן מדהימות, באמת!) בעיקר, אך לא משתתפת- וכל יום לומדת משהו חדש.
בקיצור-
השאלה שלי היא בעצם כזו:
איך לבצע את טקס הקילור?
שאלה נוספת-

אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 ביוני 2005
התשובה שלי לכל שאלותייך היא אחת: היי את השולטת ואל תתני ל"כללי הטקס" לשלוט בך.

המשמעות היא שלא משנה איך תבצעי את טקס הקילור. העובדה שהשליטה בידייך, שאת היא זו שמעניקה קולר, שאת זו שקובעת איך הטקס ייראה, יתנהל ומה יקרה בכל רגע ורגע - היא זו שמבטאת את היותך שולטת ולא הפעולות הספציפיות שאת מבצעת.

כנ"ל לגבי סקס. אם את רוצה לשכב איתו ואת מונעת זאת מעצמך בגלל ש"זה לא יאה" - האם את שולטת או נשלטת?

גם אם יתחשק לי ללקק את כפות רגליה של שפחתי, עדיין יהיה ברור לשנינו כי אני השולט והיא הנשלטת. כי אני החלטתי שזה מה שבא לי לעשות והיא לא פקדה עליי לעשות זאת אלא עמדה שם לשירותי. מה שמשנה זה אצל מי הכוח ולא מה עושים.
מלבד זאת, העובדה שבידיי הכוח להחליט אינה מה שהופך אותי לדום אלא היא ביטוי של היותי דום. כלומר הבסיס לשליטה הוא עמוק יותר מאשר הפעולות עצמן ונובע מאופי היחסים בין שני בני אדם. אקט זה או אחר לא יכול לשנות את זה.

בקיצור, תעשי מה שעושה לך טוב ואל תמנעי מעצמך הנאות בגלל החשש שלא להיות דומית מדופלמת. רק את תקבעי איזו מין דומית את רוצה להיות, ולדומית שאת רוצה להיות בטוח קיים סאב תואם.

בהצלחה icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 ביוני 2005
כתבתי פוסט ארוך שנמחק לי , אבל זאלו ממש גנב לי את המילים .
טקס הקילור הוא כל כך אישי ולנו אין פרוטוקול של "כללי הבדס"מ " , כך שאני בטוחה שאם תסמכי של האינטואיציה שלך הטקס יהיה מרגש ומשמעותי לשניכם .
בקשר לסקס , יקירתי אני לא מבינה מאיפה הרעיון המטופש שברגע שגבר חודר לתוך אישה הוא זה ששלוט בה ?
העבד שלך נועד לספק אותך ועליו לעשות את כל מה שתצווי עליו הכדי להשאיר אותך מסופקת ומחוייכת (בגבולות הבטוח שפוי ובהסכמה ) ולכן כל עוד את מחליטה מתי ואיך הוא מזיין אותך
ואת מחליטה על מתי ואם בכלל הוא גומר - את השולטת .
עזבי את כל השטיות המפגרות של "הפוזה" המלכותית ולכי לזיין את הצורה של העבד שלך כי בדס"מ נועד לספק אותכם .
דרך אגב, אני מאוד רחוקה מעברי הונילי ועדיין לא "התגברתי" על הצורך שלי בזיון טוב
וגם אין לי שום כוונה לותר על כך icon_wink.gif
אשת לפידות{a}

תודה!!

תודה לזאלו, לבטי, ולמלכה הכחולה.
התשובות שלכם עזרו לי מאוד..
אני ממש ממש חדשה ב"עסק", ולומדת כל יום תוך כדי העשייה.
אני עדיין חוקרת את הגבולות שלי איתו, ובעיקר את הגבולות שלי עם עצמי....

אז שוב תודה-
טוב שיש איפה ואת מי לשאול!

ומבטיחה לחלוק חוויות- לכשיהיו.
נמש
נמש • 18 ביוני 2005
בהצלחה!!! icon_biggrin.gif