ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה פומבית לכלובי לסלק מהאתר את אביס

Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 19 ביוני 2005

קריאה פומבית לכלובי לסלק מהאתר את אביס

Dom_Quixote • 19 ביוני 2005
כבוד,

בכל מהלך ההיסטוריה הוכח שהאנושות, והעם היהודי לא יודעים להבין דברים בזמן. רק אחרי שמתרחשת מלחמה חושבים על לעשות שלום. רק אחרי שקורא אסון חושבים על בטיחות. רק אחרי ששי גבסו נבחר לראשות הממשלה חושבים על לבטל את שיטת ה-SMS.

תקוותי היא, שלאור העניינים האחרונים עם אנה, מופקרת והמלך אריה, בשלה הקהילה עכשיו לנכש את העשבים האמיתיים, ולנהוג בחוסר סובלנות וסבלנות כלפי פשעיהם!

כולכם מכירים את אביס - הבחור הגבוה בהיר השיער ומכופתר החולצה שאוחז מצלמה בידו כתירוץ לזה שבוקעים לו מהבטן קולות של "קליק קליק". אבל מה אנחנו באמת יודעים על הבחור הזה? עיזבו רגע את המיתוסים, להלן העובדות:

1. אביס מעולם, מעולם, לא שלח למישהו שצולם על ידו את התמונה. כותב שורות אלה נאלץ להתחנן שלושה חודשים לקבלת התמונה מפורים, ורק אחרי זה ניאות אביס להעביר לו פוטו-מונטאז' חובבני ומכוער בו נראית דולצינאה היפה מחייכת ולידה תמונה שלי שנלקחה ללא ספק מתוך ספר המחזור של גן טרום חובה, טושטשה בעזרת פוטושופ, והוחלחמה על התמונה בעזרת מגהץ אדים. כמה פעמים ראיתם, כמה פעמים, פה בשרשורים את המילים "אביס, אל תשכח את התמונות" וכלום לא קרה? אני בכלל לא מדבר על זה שהוא מסתיר תמיד את החלקים הכי מעניינים עם הלוגו הענקי הזה שלו - ללא ספק פיצוי על דברים אחרים.

2. לאביס יש טעם נוראי בבגדים. כולנו זוכרים את מקרה המיילדום, בו אביס ניאות בנדיבותו להשאיל לי עניבה. ואיזו עניבה! עניבת פסים שהוצאה אל מחוץ לחוק ע"י ממשלת בן גוריון בטענה שהיא משעעמת ומורידה את המורל בקרב הנוער החלוצי הלוחם! חוץ מזה, אביס תמיד בא עם טי-שרט פשוטה למועדון, כי הוא לא יודע איך להפעיל חולצת כפתורים.

3. כל קשר בין אביס לקשירות מופתיות לא הוכח! האם ראיתם פעם את אביס קושר? לא, לא, אני לא מתכוון עומד בכוך ומוציא חבלים. קושר. למיטב זכרוני, ב-6,719 הפעמים שזכיתי לראותו במועדון, הוא תמיד הביא שלוש מזוודות ("זה תיק יד, זה עולה איתי למטוס" הוא אמר), מתוכן הוא הוציא חבלים באורך שמספיק להקיף את כל גוש קטיף, והחל לפרום אותם משך עידן גיאולוגי או שניים. בשלב מסויים כל הצופים הולכים לשירותים, לשתות, להתרענן, להסתכל מה קורה או למות בשיבה טובה, והפלא ופלא - כשחוזרים הקשירה מוכנה! האדם היחיד שיכול להעיד שאביס אכן ביצע את הקשירה בעצמו, היא הסאבית, שלמרבה הפליאה, תמיד נמצאת בבליינדפולד!

4. ואני בכלל לא רוצה להתייחס לחלקו של אביס במשבר באיחוד האירופי.

בקיצור, הסאה הוגדשה! לא לעולם חוסן! למען ביטחון ילדינו עלינו לפעול היום! איף ווי טולרייט דיס ד'ן אאוור צ'ילדרן וויל בי נקסט! יש פה מישהו שמוכן להשאיר את הילד שלו עם אביס? אני מזכיר לך מר אביס, שאתה לא שחור ולא מפורסם!

אני מקווה שקריאתי הצודקת תזכה לפחות לאותה תמיכה סוחפת כמו השרשורים על אנה ואריה. לטפל בכרישים זה נחמד, אבל בלי הסרדינים לכרישים לא יהיה מה לאכול!

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

קיחוט-מציג:-ליל-המילים-הארוכות-הישארו-עימנו-לפרקים-הבאים:-ליל-הבדולח-הלוהט-על-הגוף-ומרד-בית-הביריות
הנמרונת
הנמרונת • 19 ביוני 2005
חחחחחחחחחחח
בת שחר​(לא בעסק)

קיחוטה יקר

בת שחר​(לא בעסק) • 19 ביוני 2005
מישהו פה הרים את הכפפה והאמת יצאה לאור
אני עדה לתקרית העניבה - הצדק עימך !!! ושאתה צודק אתה צודק.
לגבי הכפתורים , אלו הם רק חלק מהדברים ...
ואני אפסיק כאן כי אביס יכסח אותי אחר כך
אבל אני אוהבת אותו יותר מכולם , בעיקר שהוא קודח חורים במשקוף icon_razz.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

לא עדיף למחוק את השרשור הזה?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 19 ביוני 2005
עם כל הכבוד לרוח הבידור ולצורך לפזר את ענני השחור - אני סבור שכשהשרשור הזה נמצא ליד הדיון באונס, תקיפה מינית והתנהגות של אדם שלא יודע לקבל לא של סאבית - מן הראוי שהוא יימחק.

סיכום: כבוד-קיחוטה-אבל-לא-כשהוא-הופך-לזלזול-בחיי-אדם.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 ביוני 2005
עכשיו אתם מספרים לי ?
אחרי כל כך הרבה פעמים שהשארתי אותו עם הילדה ?
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 19 ביוני 2005
ברוך השווה קיחוטה icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 19 ביוני 2005
זה דווקא נחמד שיש מישהו לצחוק עליו...
icon_twisted.gif

אה.. איתו...

אתה מדבר על עניבות מפוספסות וחולצות טריקו? אני לעולם לא אשכח את הפעם שהוא בא לדאנג'ן עם חולצת אורנג'...
icon_rolleyes.gif

<ועכשיו סילחו לי, אני הולכת לברוח לפני שעמוד חשמל ירדוף אחריי עם מצלמה ביד אחת ואגרוף אימתני ביד השניה... איפה הדרכון שלי? למישהו יש מזוודה שאני אוכל לעשות מעצמי קיפוליי נייר ולשכב בה עד יעבור זעם?>
Dom_Quixote

תזמון קומי

Dom_Quixote • 19 ביוני 2005
טוב, תראו, בהחלט יכול להיות שיכולתי לחכות עם הבדיחה הזאת.

עם זאת, אני חושב שמפה ועד לזלזול בחיי אדם יש דרך ארוכה.

אני מקבל את הביקורת, ונכון שלא היה מזיק לחכות עם זה יום יומיים, כדי שלא יתפרש כזלזול בשרשור האונס. מצד שני, גם לא צריך לקחת את זה כ"כ קשה.

גם באירועים מאוד כבדים יש צורך במינון מסויים של קלילות, וספציפית מזה אף אחד עוד לא מת. ושוב, אני מסכים שיכולתי להמתין עם הבדיחה.

לסיכום, התנצלותי למי שסבור שזה לא היה במקום, זו היתה רק בדיחה קלה להפגת כל העוינות והמתח שהצטברו בפורום הזה לאחרונה, ולהבא אשתדל לחכות קצת עם השטויות שלי. בד בבד, בואו לא נייחס לזה חשיבות פאטאלית כזאת.

אתם מוזמנים להקפיץ את השרשור בעוד כמה ימים. זה שכרגע יש דיונים חשובים לדון בהם לא אומר שצריך לאפשר לאביס להימלט מיד החוק.

כבוד,
קיחוט