לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחילה

scorpio king​(שולט)
לפני 18 שנים • 19 ביוני 2005

בחילה

scorpio king​(שולט) • 19 ביוני 2005
אני כבר לא יכול לעצור את זה....זה מתפשט לי בכל הגוף ועומד לי בדיוק במורד הגרון ואני משתדל .באמת .
בחילה...תחושה קלה של בחילה שמתחלפת לה בתחושה קשה של בחילה וזה רק נהיה גרוע מרגע לרגע.
מכירים איזה כדור טוב נגד טוב?
מותר לקחת את כולם ביחד?

אנה דוט כלום, מוצצת ובולעת, המלך (לא פחות) אריה הראשון (שלא תטעו כן אם חשבתם אחרת)
ועוד ועוד ועוד.... וזה לא נגמר ועושה רושם שימשך לנצח נצחים.

כל שירשור כאן הוא מינימום מלחמה ובמלחמה הזו לא לוקחים שבויים פשוט מוודאים הריגה.

הראשון/נה שמוציאים מילה שאינה במקומה מיד כל החברה בשכונה קמים להורגו ומוודאים גם שיותר לא יקום.

כמו במערב הפרוע כל אחד גם נולד עם הזכות לתגובה הולמת (שנראית לו הולמת כמובן).

אני כבר באמת לא זוכר מתי קראתי שירשור שהתחיל והסתיים באותו נושא.

איכשהו ולא משנה בכלל על מה בכלל מדברים את טקס הקזת הדם הקבוע מישהו צריך לעבור.

חשבתי ככה ביני לביני מעניין מה אומרים אלו שנכנסים לאתר הזה וסתם באים ללמוד על בדסמ, להכיר להתעניין.

איזה רושם הם מקבלים. מה הם מרגישים שהם קוראים את השירשורים כאן.

לא שאלתי אבל גם בלי לשאול אני בטוח שהם מרגישים כמוני:

ב-ח-י-ל-ה.
Succubus​(אחרת)

Re: בחילה

Succubus​(אחרת) • 19 ביוני 2005
כן, בסדר, לא נעים, אבל...
מה בדיוק אתה מצפה שיקרה במקום כזה, שבו רמת הפגיעות גבוהה ואנשים מביאים את כל האמוציות שלהם איתם?
אי אפשר גם רמת פגיעות ופתיחות גבוהות וגם בלי היפגעויות ומריבות. פשוט אין דבר כזה במקום שבו יש בני אדם. כי הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כדי למנוע את זה זה להגיד, "אתם מרגישים שפגעו בכם, חיללו אתכם, פלשו לפרטיותכם, הזיקו לכם ובאופן כללי רומסים את חוקיו של המקום היקר לכם? תסתמו את הפה ואל תדברו על זה, כי זה לא אסתטי".
אני די בטוחה שאתה לא רוצה להגיד דבר כזה.
scorpio king​(שולט)

scorpio king​(שולט) • 19 ביוני 2005
Black-Blue כתב/ה:
מה בדיוק אתה מצפה שיקרה במקום כזה, שבו רמת הפגיעות גבוהה ואנשים מביאים את כל האמוציות שלהם איתם?
אי אפשר גם רמת פגיעות ופתיחות גבוהות וגם בלי היפגעויות ומריבות. פשוט אין דבר כזה במקום שבו יש בני אדם. כי הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כדי למנוע את זה זה להגיד, "אתם מרגישים שפגעו בכם, חיללו אתכם, פלשו לפרטיותכם, הזיקו לכם ובאופן כללי רומסים את חוקיו של המקום היקר לכם? תסתמו את הפה ואל תדברו על זה, כי זה לא אסתטי".
אני די בטוחה שאתה לא רוצה להגיד דבר כזה.

מזל שאת די בטוחה בלאק בלו, כי אני בטוח לגמרי.
אמרתי בדיוק מה שרציתי להגיד וודאי לא התכוונתי לומר תסתמו את הפה ואל תדברו כי זה לא אסתטי
הייתי מקווה שזה יהיה אחרת זה הכל. אני חושב שרבים היו רוצים בזה.
שלא נגיע לאותם מצבים שגורמים לכל המריבות האלו.
שאנשים ישמרו כאן על כבוד מינימלי בין אחד לשני גם כשאומרים דברים לא נוחים לאוזן.
שגם אם לא מסכימים אז מסכימים שלא להסכים (זאלו אגב מצויין בזה icon_smile.gif )
שלא חייבים לגרור לכל שירשור את ההיסטוריה הרעה שהייתה איי פעם בין X לY לZ.
ושאנשים ירגישו נוח לדבר בלי שיחתכו להם את הלשון אחרי המשפט הראשון.
יש אגב עוד אתרים דיי דומים לכלוב שאת מוזמנת לבקר בהם שמהתרשמות הקצרה שלי שם אין דברים שכאלו מה שאומר שיש דרך אחרת שאולי אפשר ללמוד ממנה.

לפחות קצת. לא הייתי רוצה לחשוב שאי אפשר אחרת.
הנמרונת
הנמרונת • 19 ביוני 2005
זה מה שקורה שאנשים לא מפסיקים להתערבב

זה כבר לא עולם וירטואלי

ואכן יש לי בחילה מהיום הקשה הזה
Succubus​(אחרת)

Succubus​(אחרת) • 19 ביוני 2005
scorpio king כתב/ה:
יש אגב עוד אתרים דיי דומים לכלוב שאת מוזמנת לבקר בהם שמהתרשמות הקצרה שלי שם אין דברים שכאלו מה שאומר שיש דרך אחרת שאולי אפשר ללמוד ממנה.

לפחות קצת. לא הייתי רוצה לחשוב שאי אפשר אחרת.

קטונתי מלטעון שאני ממש מכירה מה הולך בקהילות ה-BDSM - אני בקושי מסתובבת בכלוב אולי חודש, ובשניים-שלושה מקומות אחרים גם קצת, לא יותר מזה (טוב, נו, אולי קצת יותר מזה, אבל לא נכנס להיסטוריה שלי כרגע). אבל אני מכירה קהילות וירטואליות, בתחומים אחרים, כבר די הרבה שנים.
עוד לא ראיתי קהילה וירטואלית אמיתית, עם קשרים אמיתיים בין האנשים (מעבר לווירטואליה), עם רגשות וכל זה, שלא תהיה בה מדי פעם איזו התפרצות של גועל נפש. בני אדם, נו.
אז יכול להיות שיש קהילות כאלה, שמצד אחד יש בהן קשרים אישיים וחברתיים נרחבים, ומצד שני אין בהן התפרצויות של גועל נפש וכולם מיישבים את הקטעים הלא נעימים בדיפלומטיות ובחביבות. יכול להיות. אני לא מכירה אותן, וקשה לי מאד להאמין בהן.
אני לא יכולה לראות איך יכול להתפתח דיון במצב שבו יש אנשים בקהילה שמרגישים שנוצלו, הותקפו או בוזו על ידי חבר אחר בקהילה, ולא יתעוררו מזה אמוציות נפיצות. לא יכולה.
סימן ההיכר לקהילה וירטואלית (ולא וירטואלית) טובה: היא שורדת את הקטעים האלה.
האיש בשחור​(שולט)
האיש בשחור​(שולט) • 19 ביוני 2005
פראמין-תרופה מצויינת נגד בחילות.
אין לעבור את המינון המותר ונא לעיין במדריך לצרכן לפני השימוש.

ד"ר שחורשע (מחלות פנימיות)
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 20 ביוני 2005

Dom_Quixote • 20 ביוני 2005
Black-Blue כתב/ה:
אי אפשר גם רמת פגיעות ופתיחות גבוהות וגם בלי היפגעויות ומריבות. פשוט אין דבר כזה במקום שבו יש בני אדם.

נדמה לי שזה יותר מורכב מזה. בואי נגיד שאם מישהי, נקרא לה "חנה", פוגעת פגיעה אישית במישהו, נקרא לו "פלאח", מן הסתם מותר לו להביע את פגיעתו. ואם חנה חושבת שנעשה לה עוול, אני בהחלט לא מצפה שהיא תשב בשקט.

לטעמי, הבעיה היא במקום אחר. במקום בו לא באמת פוגעים אחד בשני, אלא סתם לא מסיכימים. אם הייתי קורא למישהו אידיוט, והוא היה קורא לי אידיוט בחזרה, קשה להאשים אותו בחוסר נימוס. רק מה, פה בכלל לא צריך פרובוקציה מעין זו בשביל להצית שריפת ענק. מספיק שמישהו פשוט מביעה דיעה אחרת משל אדם, בשביל שהלה יכריז עליו כאפס סמרטוט זונה ושאר תארים שבאוניברסיטת לטביה עולים הרבה מאוד כסף. כל מחלוקת רעיונית הופכת פה להתקפה אישית. לאחרונה קרה לפחות פעמיים (כרגע אני זוכר רק את הדוגמה של מייפל ומי שתקפה אותה בשרשור סיפור האונס המקורי של דוקטורינה), שראיתי תגובה שבצורה הכי לגיטימית בעולם הביעה חוסר הסכמה לדבריו של אחר, ובתגובה אותו אחר הכריז על המגיב שהוא אפס מאופס, אדם קטן וטיפש וכל השאר. זה המצב הבלתי נסבל. כל עוד יהיו פגיעות אישיות יהיו גם פגיעות אישיות אחרות. אבל לא יכול להיות שכל חוסר הסכמה בסיסי ולגיטימי הופך לעילה לקללות שהסייברספייס סובל אך בקושי.

ואגב, מספיק לראות איך אנשים שדווקא אוהבים אחד את השני מתבטאים כשהם במקרה לא מסכימים על משהו. ההתנצלויות תופסות את מרבית הפוסט, ובעיניי זה בלתי נתפס. אני אישית ארגיש הרבה יותר בנוח לחלוק בצורה לגיטימית על חבר שלי מאשר על זה, כי אני יודע שהוא יודע שאנחנו חברים ושזה לא אישי ושזה בסדר גמור. אם הגענו למצב שאנשים מוצאים לנכון להתנצל בפני חבריהם על כך שדעתם שונה, נראי לי שערכי החברות ויחסי האנוש פה זקוקים לריענון.

וכדי לא לחרוג חלילה מהמסורת, ברצוני לציין שכל המגיבים מעליי הם חבורה של חולדות חדלי אישים בזבוז מוחלט של נימי דם קקי שתינא ובועלי עיזים בנידה.

כבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

עזבו-אתכם-מתקציר-בואו-פשוט-נעשה-קופי-ופייסט-לשורה-הנפלאה-הזאת-אח-היום-כבר-לא-כותבים-כמו-פעם-הנה-בואו-ניזכר:-חולדות חדלי אישים בזבוז מוחלט של נימי דם קקי שתינא ובועלי עיזים בנידה.
marlena​(נשלטת){נבט}

אכן כן

marlena​(נשלטת){נבט} • 20 ביוני 2005
לפני יומיים פתחתי את השרשור הראשון שלי בחיל ורעדה, ומרוב חרדת ביצוע הוספתי לו הערה ארכנית מתנצלת ומתחסדת שמתחננת לטיפול עדין, לא חודרני ולא פולשני. התגובות העזות וחסרות הפרופורציה כאן לפעמים מבעיתות ממש. מצד שני - בדיוק בשביל זה המציאו את האינטרנט, או ליתר דיוק - זו אחת הסיבות שזו מדיה פופולרית כל כך. אם לא נוכל לשפוך פה רעל אחד על השני, איפה נוכל?
Dom_Quixote

Re: אכן כן

Dom_Quixote • 20 ביוני 2005
marlena כתב/ה:
לפני יומיים פתחתי את השרשור הראשון שלי בחיל ורעדה, ומרוב חרדת ביצוע הוספתי לו הערה ארכנית מתנצלת ומתחסדת שמתחננת לטיפול עדין, לא חודרני ולא פולשני. התגובות העזות וחסרות הפרופורציה כאן לפעמים מבעיתות ממש. מצד שני - בדיוק בשביל זה המציאו את האינטרנט, או ליתר דיוק - זו אחת הסיבות שזו מדיה פופולרית כל כך. אם לא נוכל לשפוך פה רעל אחד על השני, איפה נוכל?

למיטב הבנתי, בשביל לשפוך רעל המציאו את משפך הרעלים. את האינטרנט המציאו כדי שתהיה פורנוגרפיה זמינה לכולם וכדי שגם לחנונים הכי גדולים יהיה סיכוי להשיג בחורה.

ומכיוון שנתגלעה בינינו מחלוקת ברצוני להוסיף שאת זונה מושתנת שלא מבינה כלום מהחיים שלה ורצוי שתחזור מתחת לאבן מלאת האזוב שממנה באה אי שם בתחתית הביוב של פתח תקוה (!!!). והתספורת שלך מיושנת!

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

תסלחו לי על חוסר המקפים, אני רוצה להביא ציטוט של קונאן אובראיין, שבנאום לפני בוגרי הארוורד הטריים "חשף" את תחזיותיו לעתיד משנת 1985, וכה אמר:

"אני חוזה שלקראת סוף המאה תומצא רשת כלל עולמית, שתהיה כה שופעת מידע ופורצת גבולות בין תרבויות, שבני האדם יתעשרו רוחנית עד שיאבדו כל צורך בצ'יטוט סתמי ופורנוגרפיה".
marlena​(נשלטת){נבט}

פתח תקווה?????!!!!!!!!

marlena​(נשלטת){נבט} • 20 ביוני 2005
עכשיו ללא ספק הגדשת את הסאה. ושאני לא אתחיל לספר מאיפה באת.... כי מי שגרה מתחת לאבן לא תהסס לזרוק עליך אחת, גמד גרפומני בועל עניבות שכמוך.