שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יכול להיות שאנו לא רואים?

ילדה יפה
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2005

יכול להיות שאנו לא רואים?

ילדה יפה • 21 ביוני 2005
אני גרה בשכונה בירושלים, היום פנה אליי החבר של אחותי. בחור צעיר, מתחת לגיל 18.
הוא פנה אליי מתוך דאגה כנה ואלה היו דבריו : מדברים מזה כמה ימים על בחורה מהשכונה, שהכריחו אותה להגיע לדאנג'ן, בניגוד לרצונה, ושם קיבלה מכות, וחזרה עם סימנים כחולים.

הבחור יודע שאני הולכת קבוע למועדון ולכן פנה אליי בדאגה כנה ושאל אותי מפורשות אם מדובר בי. הרגעתי אותו ואמרתי לו שלא, שאני הולכת לשם מרצוני וכל מה שאני עושה שם הוא מרצון ומהסכמה.
הוספתי ואמרתי לו שקשה לי להאמין שהסיפור הזה נכון מכיוון שמה שנעשה במועדון הוא בהסכמה וניסיתי מאוד להרגיע את הבחור, שבאמת דואג לשלומי.

ואילו לאחר מכן, משהלך ונשארתי עם מחשבותיי, לא יכלתי להמנע מלהמשיך לחשוב על הנושא. אם באמת הסיפור אמת או בדוי.
מצד אחד אני יודעת שיש גם בחורים באיזור שהם לא בדיוק התגלמות הג'נטלמניות, כך שבעניין להכריח בחורה למעשה שאינה רוצה בו המרחק לא גדול.

אבל אנחנו, לפחות אני, בתור אחת שבאה למועדון ודואגת שתמיד אני אהיה בתחום ה SSC אם אני ועוד אנשים יכולים באמת להבחין מתי משהו לא מתנהל כשורה ולהתערב במידת הצורך.
מפחידה אותי המחשבה שאני עלול להגיע למצב בתוך המועדון שאני מעורבת בסשן או חוויה שאינה מרצוני, בין אם בחדרים, ברחבה או אפילו בפינה חשוכה.
וזו בעצם השאלה שלי, אם כאלה דברים יכולים לקרות מתחת לאפנו בלי שבכלל נרגיש, ונדע מכך בדיעבד... שהדבר התרחש לידי ולא ראיתי. או חמור מכך, ראינו ולא התערבנו...
Tame
Tame • 21 ביוני 2005
קשה להאמין..
בנאדם שרוצה לאנוס לא הולך לעשות את זה במועדון..
מישהי שלא רוצה סשן עלולה לצעוק דיי, עלולה להגיד משהו למישהו - פשוט מסוכן מידי לאנוס במועדון וקל מידי להיתפס.

נראה יותר הגיוני שאלו סתם שמועות זדוניות שאין בהן ממש ומשקפות את הדעות הקדומות שיש לחלק מהאנשים כלפי הבדסמ'.
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
יכול להיות שאלו שמועות. ויכול להיות שמדובר פה באיזשהו סוג של אביוז נפשי ופיזי.
לצערי יש נרבה צורות ודרכי לאונס, והרבה מאוד מקרים של כפייה או ניצול מתרחשים דווקא במקום ציבורי, ודווקא במקום שכביכול לא הגיוני.
איימי_​(נשלטת)

ילדה יפה,

איימי_​(נשלטת) • 21 ביוני 2005
כן, אני מאמינה שזה יכול לקרות, על אף שכמו שטיים אמר- קשה להאמין. על כל פנים, למען הסר ספק- כדאי לבדוק, וגם לפנות לעמוס ולספר לו על המקרה, לברר אם יש אנשים שבאמת מסתובבים ובודקים אם נעשים דברים שלא בהסכמה. את מוזמנת לפנות אלי בפרטי אם יש דרך בה אוכל לעזור.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 21 ביוני 2005
מה שקצת מחזיר אותנו בדלת האחורית לנושא ה''דאנג'ן מוניטורס''..

למרות תקוותי האופטימית שזה לא מקרה אמיתי אלא שמועה,
אני לא יכול שלא לפחות לבדוק אם האפשרות שדבר כזה יקרה מתחת לאף שלנו,
יכולה כלל להתקיים.

והתשובה היא כן.
אם באיזו מערכת של שליטה וניצול, בה הצד השולט, מכריח בצורה כזו או אחרת את הצד הנשלט להגיע למועדון ולקבל מכות או הצלפות או לא משנה, אנחנו לא תמיד נוכל לדעת.

הדרך החידה היא באמצעות תקשורת מילולית, שיחה, שאלות נכונות, בטון הנכון.

הבעיה שלא כל אחד יכול ויודע לעשות את זה. לפעמים זה עלול להיחשב כהתערבות בלתי רצויה,
שתגרום לאי נעימות גדולה גם לצד השלישי המודאג..
זו הסיבה שאם יש מישהו אחד או יותר, מישהו שזה התפקיד שלו, להסתובב ולוודא שהכל בהסכמה, שאין בעיות של בטיחות או מרחב נשימה, ושכללי המועדון נאכפים בכל מקום,
אז אנחנו מקטינים את הסיכוי שזה יקרה, וגם מרויחים ערך מוסף - סשנים ספונטאניים יקבלו את המקום שלהם ויקטנו ההפרעות וההטרדות מצד אלו שמרשים לעצמם.

זה לא תפקיד של מאבטח או שומר, כי הם לא מבינים את הדקויות. זה חייב להיות מישהו מתוכנו,
שיש לו סמכות מהמועדון וידע BDSMי.

זה דאנג'ן מוניטור

לילה טוב ואופטימי
teacher
ילדה יפה

נכון טיצ'ר

ילדה יפה • 21 ביוני 2005
ובאמת עושים את העבודה הזו על הצד הטוב ביותר

אך בכל זאת זה מדאיג.... כי גם אני לפעמים אומרת די בסשן למרות שאני נהנת מכל שניה.
ומה גם שממרחק של חצי מטר כבר לא בדיוק שומעים את הסאבית מדברת או צורחת...
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 21 ביוני 2005
teacher כתב/ה:

זה לא תפקיד של מאבטח או שומר, כי הם לא מבינים את הדקויות. זה חייב להיות מישהו מתוכנו,
שיש לו סמכות מהמועדון וידע BDSMי.

זה דאנג'ן מוניטור

לילה טוב ואופטימי
teacher

טיצ'ר, כרגיל, אתה צודק. ואני מציעה לתפקיד- אותך!
Tame
Tame • 21 ביוני 2005
אילו דרכים קיימות כדי לאבחן מקרה שכזה?
ומה עושים במקרה שכזה?
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 21 ביוני 2005
זה יכול לקרות, לא סביר אולי אבל יכול לקרות.
מישהי שמגיעה למועדון ולא מכירה אף אחד, היא לא תדע למי היא יכולה לפנות לעזרה. אולי עד כמה שהיא יודעת כולם שם חברים של אותו אחד שאילץ אותה להגיע לשם.
היא מוצאת את עצמה רחוק מהבית, בין זרים, אולי לבושה בצורה שלא הכי נוחה לה.

אבל באמת לא ברור לי מה אפשר לעשות בעניין.
אדון בשבילך​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005

Re: יכול להיות שאנו לא רואים?

אדון בשבילך​(שולט) • 24 ביוני 2005
ילדה יפה כתב/ה:
אני גרה בשכונה בירושלים, היום פנה אליי החבר של אחותי. בחור צעיר, מתחת לגיל 18.
הוא פנה אליי מתוך דאגה כנה ואלה היו דבריו : מדברים מזה כמה ימים על בחורה מהשכונה, שהכריחו אותה להגיע לדאנג'ן, בניגוד לרצונה, ושם קיבלה מכות, וחזרה עם סימנים כחולים.

הבחור יודע שאני הולכת קבוע למועדון ולכן פנה אליי בדאגה כנה ושאל אותי מפורשות אם מדובר בי. הרגעתי אותו ואמרתי לו שלא, שאני הולכת לשם מרצוני וכל מה שאני עושה שם הוא מרצון ומהסכמה.
הוספתי ואמרתי לו שקשה לי להאמין שהסיפור הזה נכון מכיוון שמה שנעשה במועדון הוא בהסכמה וניסיתי מאוד להרגיע את הבחור, שבאמת דואג לשלומי.

ואילו לאחר מכן, משהלך ונשארתי עם מחשבותיי, לא יכלתי להמנע מלהמשיך לחשוב על הנושא. אם באמת הסיפור אמת או בדוי.
מצד אחד אני יודעת שיש גם בחורים באיזור שהם לא בדיוק התגלמות הג'נטלמניות, כך שבעניין להכריח בחורה למעשה שאינה רוצה בו המרחק לא גדול.

אבל אנחנו, לפחות אני, בתור אחת שבאה למועדון ודואגת שתמיד אני אהיה בתחום ה SSC אם אני ועוד אנשים יכולים באמת להבחין מתי משהו לא מתנהל כשורה ולהתערב במידת הצורך.
מפחידה אותי המחשבה שאני עלול להגיע למצב בתוך המועדון שאני מעורבת בסשן או חוויה שאינה מרצוני, בין אם בחדרים, ברחבה או אפילו בפינה חשוכה.
וזו בעצם השאלה שלי, אם כאלה דברים יכולים לקרות מתחת לאפנו בלי שבכלל נרגיש, ונדע מכך בדיעבד... שהדבר התרחש לידי ולא ראיתי. או חמור מכך, ראינו ולא התערבנו...

תראי ראיתי בשעה מאוחרת במועדון זוג שישבו למעלה לבדם בהתחלה ישבו בשקט כמו זוג יונים רק שפתאום ראיתי אותו נשכב עליה ,, המשכתי להסתכל ואחרי דקה בערך היא העיפה אותו מעליו והיא הלכה לבדה ..
מה שאני רוצה להגיד שכן יכול להיות מצב כזה של ניסיון אבל לא יותר מזה כי המקום מלא אנשים ואני לא מאמין שיש מישהו שיכול להעז לעשות כזה דבר במקום עם הרבה אנשים